Czasopismo powiązane z: Spud's MTF Stochastics - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Czasopismo powiązane z: Spud's MTF Stochastics

  1. #21
    3 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    POPRZEDNI RAPORT
    Nowy wysoki:
    CAŁKOWITA OKRESY HANDLOWE: START 28.Styczeń 2009 Saldo START: 100000,00 Saldo końcowe: 108844.4 Transakcje: 42 Zysk: 35 | Strata: 7 WINLOSS Procent: WIN: 83.3333333333 | UTRATA 16.6666666667 ___ UWAGA____: Nie będę wyświetlać żadnego ekranu z transakcji, ponieważ używam teraz 10 różnych par. Co sprawiłoby, że trochę pracy. Ale od czasu do czasu mogę umieścić statystyki podobne do tych poniżej, które pokazują również pary.

    https://www.forex-instant.com/attach...2470915736.xls

  2. #22
    Przepisuję mój zautomatyzowany Program Raportowy, aby miał on również opcję oddzielenia rytmu TPSL osobno dla każdej pary. Jest teraz trochę pracy - ale pomoże ci sprawdzić, czy pary zachowują się inaczej w sposób zautomatyzowany.

  3. #23
    1 Załącznik (y) Najpierw spójrz na jedną z subversion ”NEW Escalator to PIPs”: StartDate: 04/17/2009 EndDate: 04/23/2009 RAZEM RACHUNKOWOŚĆ: START Bilans: 100000 - saldo końcowe: 106875.04 Transakcje: 35 Zysk : 31 | Strata: 4 WYGRANAUTRATA Procent: WYGRANA: 88,5714285714 | Loss 11.4285714286 RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: USDCAD Transakcje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: GBPJPY Transakcje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: NZDJPY Transakcje: 3 Zysk: 3 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: EURCAD Obowiązuje: 2 Zysk: 2 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: USDCHF Obowiązuje: 3 Zysk: 2 | Strata: 1 WINLOSS Procent: WIN: 66.6666666667 | STRONA 33.3333333333 RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: NZDUSD Obroty: 2 Zysk: 2 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: AUDJPY Transakcje: 2 Zysk: 2 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: EURAUD Obowiązuje: 2 Zysk: 2 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: NZDCAD Obowiązuje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: USDJPY Transakcje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: GBPCHF Obowiązuje: 2 Zysk: 1 | Strata: 1 WINLOSS Procent: WIN: 50.0 | RACHUNEK 50.0 RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: EURGBP Transakcje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: AUDCAD Obowiązuje: 2 Zysk: 2 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: EURNZD Obroty: 2 Zysk: 2 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: GBPUSD Transakcje: 3 Zysk: 3 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: CHFJPY Transakcje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | LATA 0,0 RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: EURCHF Obowiązuje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: USDDKK Obowiązuje: 1 Zysk: 0 | Strata: 1 WINLOSS Procent: WIN: 0,0 | RACHUNEK 100.0 RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: CADJPY Transakcje: 2 Zysk: 2 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: EURUSD Transakcje: 1 Zysk: 1 | Strata: 0 WINLOSS Procent: WIN: 100.0 | RACHUNEK 0.0. RAPORT ROZSZERZONY KONTA: ------ gt; gt; gt; gt; gt ;: EURSEK Transakcje: 1 Zysk:0 | Strata: 1 WINLOSS Procent: WIN: 0,0 | UTRATA 100.0
    https://www.forex-instant.com/attach...7655675527.xls

  4. #24
    3 Załączniki NEXT TYGODNIOWY PLAN BADAŃ: nadal będę kontynuował moje 4 testowe konta z dopracowaniem niektórych konfiguracji mojego głównego systemu Stochs (którego używam również na żywo). obok tego mam 3 konta testowe z większą konfiguracją EscalatorToPIPs. Prawdziwe testy nowej konfiguracji ”EscalatorToPIPs” są planowane w następnym tygodniu: od 2 maja. Następnie planuję przerwać wszystkie testy związane z moim obecnym systemem Stoch MTF: i mam więcej wolnych zasobów dla testów ”EscalatorToPIPs”. To, co teraz widzę - nie wygląda zbyt źle - i może się udać z wystarczającą liczbą testów. Mam wystarczająco dużo transakcji, abym mógł grać trochę więcej reguł filtrowania. Zobacz też, ile mógłbym zwiększyć mój TP. I jest całkiem spora liczba transakcji, które pomogą w wygraniuprzegranej racji. Ale za wcześnie, by powiedzieć.



  5. #25
    3 Załącznik (-i) Ale żeby pokazać to w świetle probera: prawdziwe, proste, złe: Widać: jeśli idzie źle - to naprawdę idzie źle - więc pytanie będzie: czy można to przefiltrować - jeśli nie następne Pytanie brzmi, czy nadal jest wystarczająco dużo dobrych transakcji, aby było to opłacalne.



  6. #26
    Cóż, nowe testy nie sprawdzają się tak dobrze. Ale jak już powiedziałem - za wcześnie, by dojść do konkluzji - wciąż jest wiele dobrych znaków.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cóż, nowe testy nie sprawdzają się tak dobrze. Ale jak już powiedziałem - za wcześnie, by dojść do konkluzji - wciąż jest wiele dobrych znaków.
    Cześć {Hi} M_j, To kilka tygodni, które spotkałem Spud's MTFS Strategies. Po przeczytaniu 101 stron na wątku PMTFS znalazłem się z kilkoma technikamiegiami z różnymi zestawami reguł. Zastanawiasz się, który z nich znalazłeś najlepiej i użyłeś w swoim pierwszym bocie. Czy mógłbyś wyjaśnić swoje najlepsze odkrycia w formie niektórych zasad, które po wejściu do handlu i po wyjściu? Doceniam twój czas z góry.

  8. #28
    I jeszcze jedna myśl: jeśli nie zrobiłeś tego do teraz: możesz również spojrzeć na ten wątek, który Spud odniósł w jednym ze swoich pism:
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...eakout-ea.html

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez ;
    I jeszcze jedna myśl: jeśli nie zrobiłeś tego do teraz: możesz również spojrzeć na ten wątek, który Spud odniósł w jednym ze swoich pism:
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...coincheck.html
    Dzięki M_j, Taka wspaniała i długa odpowiedź, również z łatwością mogłem usłyszeć frustrację z twoich słów, które mogą pochodzić od jakichś głupich kupców oczekujących systemu transakcyjnego bez . Nie jestem osobą, która po prostu narzeka na systemy i nigdy nie trzyma się zleceniodawców. Jestem technicznym facetem i ze względu na obecną sytuację życiową nie mogę poświęcać czasu na handel, co doprowadziło mnie do zautomatyzowania go w EA. Intensywny wysiłek przez długi czas jest tym, co naprawdę podziwiam dzięki przejrzystości, którą dostarczyłeś. Doceniam również myśli i pomysły Spud. To najlepsza analiza, jaką kiedykolwiek spotkałem, bez dyskusji. Ale jak już wiesz, kiedy handel przychodzi do programowania EA, musisz wspomnieć o każdym pojedynczym bitwie, uprościć niektóre zasady ilub dodać kilka dodatkowych czynników, które będą automatycznie uruchamiane przez ludzki mózg a.k.a. Brain Indior. Doświadczenie z łączeniem reguł i wprowadzaniem ich w kod jest tym, o co pytam. Odpowiedziałeś już na wiele z nich. Jeszcze jeden tutaj Jeśli nie masz nic przeciwko: Jak obliczyć TP i SL (w locie)? Jaka jest formuła ilub czynniki, których używasz w tym zakresie? Jeśli chodzi o ten wątek, definitywnie zajrzę do niego wkrótce, mimo że jest to 160 stron
    . Jeśli znalazłeś coś interesującego oprócz systemu Spud, wspomnij o nich.

  10. #30
    cześć PipPicker, nie ma problemu z pytaniem
    Nie jestem pewien, którego systemu używasz do programowania EA. A więc: Jeśli planujesz zrobić to dla MetaTrade - nie wiem wystarczająco dużo - ale wątpię, by był tak eczny, jak to, co robię. ALE to powiedziawszy - NIE ma być tak eczny jak mój - nie ma ustalonej zasady, jak grać z podstawową ideą
    ########### 1.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki, jestem facetem technicznym i ze względu na obecną sytuację życiową nie mogę poświęcać czasu na handel, co doprowadziło mnie do zautomatyzowania go w EA.
    Witaj w klubie'. Automatyzacja systemu transakcyjnego ma z pewnością pewne wielkie zalety (jakbym mógł cieszyć się przyjemnym słońcem, jednocześnie wciąż robiąc (lub przegrywając) niektóre PIP). Ale okazało się też, że jest to dość uciążliwe: widać to w wątku Spud, kiedy próbowałem, ale w terminologiach programowania, uczynić więcej dzięki ludzkiej obserwacji i doświadczeniu. 2.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    TAK TAK: Rozumiem, co masz na myśli przez: Ale jak wiesz, że po przystąpieniu do handlu programowanie EA, musisz wymienić każdy bit, uprościć niektóre zasady ilub dodać kilka dodatkowych czynników
    I to jest ból głowy
    myśleć o tym, co może pójść inaczej, gdzie potrzebuję dodatkowego parametru, aby uniknąć tak wielu rzeczy, które mogą się wydarzyć - handlarz ręczny przez większość czasu nawet nie ”świadomie o tym myśli”. żeby dać mały pomysł: moja obecna implementacja stochów MTF Spud'a jest kodem z około 23 000 linii - niezbyt kompaktowym, a także zawiera sporo ”informacji” i kilka wyjaśnień, które nie są bezpośrednio kodem. (ale to nie zawiera wiele innych bardziej ogólnych kodów: takich jak obliczenia stochatyczne - ogólne rutyny transakcyjne, takie jak składanie zleceń - anulowanie zamówień MoneyManagement ect.) ########## 3.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak obliczyć TP i SL (w locie)? Jaka jest formuła ilub czynniki, których używasz w tym zakresie?
    Nie chcę dokładnie znać szczegółów, ponieważ jest to dość skomplikowane. Ale mam wiele różnych sposobów, które mogę skonfigurować: np .: FIXED PIP, SL na bazie FIXED Pips dodanych do PricePeak (podobnie jak Spud czasami się odnosił) W pewnym momencie zaimplementowałem różne obliczenia PIP w oparciu o siłę prawdopodobieństwa: np. Mam skonfigurowane do śledzenia 100 parametrów: niektóre są niezbędne, niektóre są tylko potwierdzeniem itp. ... każdy z tych parametrów (reguł) może mieć przypisaną inną siłę zliczania. Jeśli istnieje ważny sygnał, sprawdzam, ile procent całkowitej możliwej mocy liczyć osiągnięto - i na tej podstawie ustawiłem inną TPSL. LUB - Używam różnych poziomów ”zasadniczych” reguł: jeśli spełniony zostanie tylko zasadniczy reguła 1: Tak bardzo ustawiam TP, jeżeli niezbędna zasada 1 i 2 zostanie osiągnięta przez wprowadzenie transakcji, dla której ustawiłem taką TP. Aby ułatwić zastosowanie do różnych par: Mam także ustawienia procentowe: np. Jako podstawowy ruch biorę za ostatnie 20 (lub 100 lub 1000 ...) 5 minut świec (lub 1 godzinę lub dowolną świecę czasową). Obliczam średni ruch w takim okresie czasu. na podstawie tej liczby obliczam pewien procent dla TP i SL. WIĘC co mówię - jest wiele sposobów na zrobienie tego - i mam zaimplementowaną dobrą liczbę. ############## Nie wiem, jak dobry jesteś w programowaniu, na jakiej platformie programujesz - co oferuje taka platforma ... ALE jeśli jesteś ”NAPRAWDĘ” nowy na rynku forex i handlu jako takie - a także nowe w programowaniu - sugerowałbym rozpoczęcie od prostego. ############## Na przykład proponuję: (osobiście jestem w trakcie robienia tego jako nowa ”zmienność” systemu): Wdrożyć prosty ESCALATOR do podejścia PIPs, aby rozpocząć z.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...lp-script.htmlUzyskaj dodatkowe parametry: lubisz być w stanie skonfigurować więcej niż 4 ramy czasowe, co sugeruje Spud. Mabe jakiś dodatkowy parametr. jak możliwość korzystania z innych ram czasowych. Właściwie myślę (ale nie testowałem), że coś z tej linii może działać z cierpliwością. I tylko w oparciu o to podejście - program byłby o wiele łatwiejszy do zaprogramowania niż to, co zrobiłem. (tylko kilka linii OriginLines) Stochs poziomów i przegląd innych parametrów na początek. Mybe byłoby coś, niż dodać opcję, aby skonfigurować linię cenową (lub na wszystkich poziomach czasowych dodatkowych linii cenowych) ... Tak jak powiedziałem, nie znam otaczających okoliczności twojego API pośrednika, umiejętności programistycznych, doświadczenia w handlu jako takiego. .. Ale może to trochę pomaga. Robię to jakoś wzdłuż tego: i niż testuję z różnymi ustawieniami i obserwuję (statystyki ect), jeśli znajdę bardziej korzystne ustawienia ....
    ########## 4.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    O tym wątku na pewno zajrzę wkrótce, mimo że jest to 160 stron
    . Jeśli znalazłeś coś interesującego oprócz systemu Spud, wspomnij o nich.
    Nie jestem pewien, czy ten drugi wątek jest tak ważny w odniesieniu do podejścia Stochów MTK Spud. Ale przejrzałem (nie wszystkie 160 stron na początku, ponieważ jest to w pewnym sensie powiązane ... Cóż, mam wiele ciekawych dodatków, o których Spud nigdy nie wspomina (tak, jakbym dzielił się nieco wyżej), ale zasadniczo wdrożyłem dość ściśle w oparciu o prezentację Spud (z bardziej złożoną podstawą definiowania ecznych zasad - jak słusznie powiedziałeś: jeśli ktoś chce zautomatyzować takie coś - potrzeba tak wielu innych rzeczy do przemyślenia - doświadczenie człowieka nie potrzebuje setek parametrów w dość oczywistych sytuacjach) ANYWAY : Życzę Ci wszystkiego najlepszego w swoich wysiłkach Jestem z pewnością zainteresowany postępem, a szczególnie w statystykach itp. Jeśli mogę dać ci sugestię: jeśli poważnie to zrobisz - otwórz swój własny Dziennik - to może pomóż także skupić się, jak również innym, by ”uczyć się” na swoich sukcesach lub porażkach (co nie oznacza, że ​​trzeba szczegółowo ujawniać wszystkie ”parametry”, aby pokazać, co rozumiem przez testowanie: W TYM tygodniu: Schody ruchome do PIPs związanych najgorsze konto RAPORT NIEZATKONIONY: Saldo START: 100000 Saldo końcowe: 82491.03 Transakcje: 57 Zysk: 39 | Strata: 18 WINLOSS Procent: WIN: 68.4210526316 | LOSS 31.5789473684 Mimo to wciąż widzę wystarczający powód, aby zainwestować więcej czasu, próbując sprawić, by działało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.