500 USD do 1 mln USD Część II
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: 500 USD do 1 mln USD Część II

  1. #1
    Cześć wszystkim! To jest mój nowy wątek ze wszystkimi pozycjami na płasko od poprzednich prób odzyskania starego konta. Poza faktem, że publicznie rzuciłem wyzwanie kilku kupcom, którzy postanowili mnie ogłosić za opublikowanie tego, co twierdzą, że były nieobsługiwane, i zysk za 1200 pensów w ciągu kilku dni, pomimo opublikowania rzeczywistych wyników, okazało się, że łatwiej jest uzyskać pozbyć się moich przegranych transakcji, które miałem z poprzednimi systemami eksperymentalnymi i zacząłem od zera.

    Więc jestem tutaj, na czystej płycie. Zaczynać od nowa.

    W moim poprzednim wątku miałem saldo początkowe w wysokości 500 $, które trafiło w głębokie wypłaty (długa historia), a następnie ponownie je zasiliłem, aby uzyskać sumę do 1500 USD wraz z przeniesionymi ami, które później zmniejszyły się do 347 USD, zanim zdecydowałem się zamknąć wszystko i zacznij od nowa. Z 1500 dolarów, które miałem, wycofałem 300 dolarów, aby założyć konto szkoleniowe dla mojej żony, aby mogła ćwiczyć.

    Konto po raz drugi miało wpływ na wypłatę z powodu handlu dużymi pozycjami, aby zrównoważyć otwarte transakcje, które były wypłacane przez kilka miesięcy. Zdecydowałem, że łatwiej będzie zacząć od nowa z niewielką rolką, którą zostawiłem.

    W każdym razie ... tutaj jestem ... z małą gotówką w kieszeni na moim małym koncie i staram się sprowadzić ją z powrotem do co najmniej 1200 USD. Jeśli moja metoda handlowa jest ważna, nie powinno to stanowić problemu ....

    Jedną rzeczą, którą będę robić, jest handel większymi niż zwykle rozmiarami pozycji. Muszę. Wiem, że jest to ryzykowne, ale zrobiłem uczciwy udział w handlu .01 wiele rzeczy, które wiem, co mogę zrobić, a zatem rozpoczyna się nowa podróż do ostatecznego celu 1M. Mam przed sobą długą drogę, więc zaczynam to osobiste wyzwanie i widzę, dokąd mnie bierze wiatr ....

    Mój oryginalny wątek jest tutaj:
    https://www.forex-instant.com/crypto...ign-style.html

  2. #2
    Oto nowy link do statystyki handlu myfxbook:
    http://www.myfxbook.com/members/fmc007/fmc-live/7228Serdecznie zapraszamy do śledzenia. Dziękuję Ci.

  3. #3
    powodzenia, i pamiętam, że zacząłeś swój drugi dziennik, ale nie podążyłeś za nim wystarczająco długo, aby zrozumieć, co się stało i jakie problemy się pojawiły! niemniej jednak komplementy za ich odrobienie i rozpoczęcie od nowa

  4. #4
    Dzięki Sim ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    powodzenia, i pamiętam, że zacząłeś swój drugi dziennik, ale nie podążyłeś za nim wystarczająco długo, aby zrozumieć, co się stało i jakie problemy się pojawiły! niemniej jednak komplementy za ich odrobienie i rozpoczęcie od nowa
    Cytat Zamieszczone przez ;
    powodzenia, i pamiętam, że zacząłeś swój drugi dziennik, ale nie podążyłeś za nim wystarczająco długo, aby zrozumieć, co się stało i jakie problemy się pojawiły! niemniej jednak komplementy za ich odrobienie i rozpoczęcie od nowa

  5. #5

  6. #6
    2,7% do tej pory ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Widzę 1% zysku. Czy to to?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Widzę 1% zysku. Czy to to?

  7. #7
    Cześć wszystkim, że jestem w trakcie przenoszenia mojego konta do brokera na morzu ..... więc będzie niewielkie opóźnienie w tym wątku. Niedługo wrócę .... dziękuję za śledzenie ... opublikuję, gdy tylko moje nowe konto zostanie uruchomione ...

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, że jestem w trakcie przenoszenia mojego konta do brokera na morzu ..... więc będzie niewielkie opóźnienie w tym wątku. Niedługo wrócę .... dziękuję za śledzenie ... opublikuję, gdy tylko moje nowe konto zostanie uruchomione ...
    Czy udało ci się uniknąć wywoływania marży? Wczoraj się zameldowałem i zobaczyłem, że wasze saldo wyniosło zaledwie 65 USD, co oznacza, że ​​ponad 80% konta zostało wymazane podczas jednej sesji giełdowej.

  9. #9
    Bez żadnego wezwania do uzupełnienia depozytu. Właściwie to zrobiłem wczoraj 565 pipsów, tak źle, bo 0,01 obrotu w 22 parach! LOL! Konto jest wciąż żywe i dobrze ... ale tak, uderzyło w wypłatę ... Nie jestem w drodze do Wielkiej Brytanii, gdzie mogę umieścić więcej opcji hedgingowych z nieco większą dźwignią .... zobaczysz .. . bądźcie czujni! Niedługo powinienem być na nogach.

  10. #10
    Wiesz co ... w drugiej chwili ... Mam zamiar opuścić to konto i nadal otwierać nowe konto w Wielkiej Brytanii. Będę trzymał dwie oddzielne ... i użyję dwóch różnych egii ... Zobaczę, co mogę zrobić, żeby to zrobić ... nie jest to problem ....
    http://www.myfxbook.com/members/fmc007/fmc-live/7228

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.