500 USD do 1 mln USD Część II - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: 500 USD do 1 mln USD Część II

  1. #21
    Żywopłocie nie widziałem wiele akcji po prostu dlatego, że byliśmy od kilku dni na marginesie ... nadal siedzimy cierpliwie ... Konto nr 1 Konto otwarte: 26.11.2009 Bilans początkowy: 1 472,42 USD Saldo bieżące :
    http://www.mt4i.com/banner.aspx?id=fmct=1==================================== Otwarcie 4 nowych pozycji na koncie 2 ... jazda na GBPJPY, EURJPY , AUDJPY i CHFJPY Konto nr 2 Odzyskiwanie konta Data rozpoczęcia: 12/04/2009 Bilans początkowy od czasu odzyskania: 42,65 USD Pierwotne saldo początkowe: 349,27 USD Odzyskiwanie całkowite: 1200,00 USD ualne saldo:
    http://www.mt4i.com/banner.aspx?id=fmc2t=1Nawiasem mówiąc, te dwie fotki powyżej zaktualizuje otwarty kapitał dynamicznie co kilka minut, dzięki czemu można zachować odświeżyć stronę, aby zobaczyć na żywo otwarte zyski lub y ....

  2. #22
    Wygląda na to, że coś jest nie tak z dzisiejszymi serwerami MT4i, ponieważ nie publikują moich wyników ... Może wrócę do myfxbook i zacznę publikować tam moje statystyki, zrobię to jeszcze jeden dzień ... Do tej pory na moich rachunkach ... 42 USD zostało zdeprecjonowane do nieco ponad 60 USD, zabezpieczenie jest nadal pozycjonujące dla zysków ...

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, że jestem w trakcie przenoszenia mojego konta do brokera na morzu ..... więc będzie niewielkie opóźnienie w tym wątku. Niedługo wrócę .... dziękuję za śledzenie ... opublikuję, gdy tylko moje nowe konto zostanie uruchomione ...
    Przeniosłem też pieniądze na mórz, z kilku powodów, między innymi z nowych zasad FIFO.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Erik, masz rację. Za każdym razem, gdy zbyt szybko zwiększałem swoją wielkość partii, ceny reagują przeciwko mnie ..... Zobaczę, co rynek robi w niedzielę i próbuję wydostać się z tego, w czym jestem ...
    Myślę, że masz problem z dostosowaniem się do tak małej równowagi. Wiem, że byłoby prawie niemożliwe, abym się trzymał .1 partii ... lol.

  5. #25
    Cieszę się, że w zeszłym tygodniu obniżyłem saldo do 35 USD. Gdybym tego nie zrobił, nie handlowałbym .01 lotami ... Zrobiłem ponad 1500 pipsów handlując .01 lotami w tym tygodniu ... wszystko co muszę zrobić to kontynuować w ten sam sposób iw końcu zwiększyć moje rozmiary partii ... ... pójdzie szybko tak, jak idzie teraz ... Początkowo starałem się handlować większymi partiami, które szybko zabijały. Coś, co robiłem przed laty, kiedy zacząłem handlować, ale jest to początkowy błąd i uderzam rękami, aby powrócić do tego. Pomyślałem, że przez te wszystkie lata pod moim pasem, mógłbym pokonać rynek ... ale jest super, zrobię to inaczej ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że masz problem z dostosowaniem się do tak małej równowagi. Wiem, że byłoby prawie niemożliwe, abym się trzymał .1 partii ... lol.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że masz problem z dostosowaniem się do tak małej równowagi. Wiem, że byłoby prawie niemożliwe, abym się trzymał .1 partii ... lol.

  6. #26
    Ahhh są tu najwyraźniej ludzie, którzy nienawidzą moich wnętrzności i po prostu czekają, aż moje konto się rozwali, żeby mogli mnie wyszydzić ... To wszystko jest dobre ... ciągle mieć nadzieję, że ... zdarzyło się jeszcze! LOL! I jeśli przyniosę to konto 35 dolarów z powrotem do pełnej wartości .... na pewno będzie chwalenie się prawami i całą masę innych rzeczy ... ale nie zamierzam tam iść ... Daje mi nowy sens motywacji ..... dzięki za zachęty! Nie przerywaj! LOL!

  7. #27

  8. #28
    Eh zrobiła nędzne 80 pipsów dziś rano ... potrzebuję więcej paliwa ... Właśnie wszedł GBPJPY, EURJPY, AUDJPY i CHFJPY .....

  9. #29
    Czy naprawdę można zamienić 500 $ w 1 milion? Jaki byłby zysk% na dzień handlu?

  10. #30
    Pewnie, że to możliwe. Nie możesz ustawić% dziennie, ponieważ rynki naprawdę nie działają w ten sposób. Musisz wziąć to, co ci daje i usiąść, gdy rynek mówi, żeby usiąść.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy naprawdę można zamienić 500 $ w 1 milion? Jaki byłby zysk% na dzień handlu?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy naprawdę można zamienić 500 $ w 1 milion? Jaki byłby zysk% na dzień handlu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.