Codzienna egia 30M1M [wykresy w zestawie] - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Codzienna egia 30M1M [wykresy w zestawie]

  1. #11
    UE zamknęła 1.4830 po szybkim zanurzeniu. 37 pipsów GU SL z powrotem do 28, i uważnie obserwując poziom 1,5815 [ostatnie 1M wysokie] EDYCJA: GU zatrzymał się -19 pipsów

  2. #12
    Na dzisiejszy dzień handlu wybrałem najlepsze na terenie UE, co było świetne, wróciłem do SL na GU, co było nie tak postanowiłem dołączyć wykres, aby wyjaśnić inne egiczne myśli, które spotkałem:

    Po dwóch wierzchołkach zaznaczonych pionowymi liniami był [wszedłem po drugim] Zdarzyło się, że UE złamała niski poziom między tymi znaczonymi górami. Myślę, że był to moment, w którym prawdopodobnie powinienem przenieść SL na BE na obie pary. Może się mylę, ale to jest coś, o czym warto pomyśleć, ponieważ otwieram naprawdę krótkoterminową pozycję, dlatego powinienem oczekiwać, że będą działać dość szybko, dodatkowo handluję za pomocą korelacji między UE i GU, więc rozbieżność między GU a UE powinna zachęcić mnie do zamknij obie transakcje na początku w tej sytuacji nie tylko w UE [pozwolę GU pójść o wiele za daleko]. Zobaczy jutro

  3. #13
    short EU @ 1.4898 SL 1.4914 GU @ 1.5974 SL 1.5992 Nie podoba mi się ta pozycja GU, nie ma jasnego miejsca na umieszczenie SL tutaj ...

  4. #14

  5. #15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.