Codzienna egia 30M1M [wykresy w zestawie]
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Codzienna egia 30M1M [wykresy w zestawie]

  1. #1
    Jako przykład mojego pomysłu handlowego wykorzystam wykres z 9 października 2009 roku.
    Na wykresie 30M widzisz dwie żółte linie dla SR, czerwone dla dziennego pivot [dzień rozpoczęcia o 0:00 GMT] niebieskie dla tygodniowego obrotu.





    Dla wpisu czekałem na konkretne ustawienie na wykresie 1M. [Chcę, aby obie pary wskazywały na zmianę ceny na poziomie lokalnym]
    Jako przykład wykorzystam moment, w którym GU dotknął cotygodniowego punktu obrotu [możliwe odwrócenie].





    Trzy pionowe linie oznaczają trzy spadki na GU. W tym samym momencie nastąpiły trzy spadki na UE. Osoby z UE miały wyższe minimalne [oznaki odwrócenia tendencji].
    Co sprawia, że ​​konfiguracja jest jeszcze bardziej interesująca, to fakt, że na ostatnim zanurzeniu Stoch RSI na obu wykresach czuł się poniżej 1, a cena dotknęła niższego BB [silny sygnał oversold].

    Jako czynnik uruchamiający zazwyczaj używam najwyższej wartości parametru HAS [co mam nadzieję, że później będę precyzować) jako dolnej dolnej części ostatniej najniższej wartości 1M.

    W tym przykładzie mam nadzieję, że otworzę GU long @ 1.5944 SL 1.5931, połowa pozycji zamknie się z 12 lub mniejszym zyskiem w wysokości 12 pipsów i utrzyma drugą połowę za około 60 pipsów zysku [jednak istnieje linia oporu 53 pipsy powyżej wejścia, co zmusiłoby mnie do zamknięcia po 50 pipsach.

    Oczywiście to tylko historyczna akcja cenowa. Na wykresach historycznych każdy może zarabiać pieniądze
    . Więc skrzyżuj palce i zobaczmy.

    Będę bardzo apricieate twoje komentarze i głosy, jeśli uznasz mój wątek za cenny, jednak nie biorę żadnej odpowiedzialności za twoje wyniki, jeśli będziesz opierał swoje decyzje handlowe na tym, co piszę.

    Jeśli powiesz to w komentarzach, uruchomię mój skype, aby komunikować życie podczas handlu.

  2. #2
    GU dotknął cotygodniowego obrotu i nie powrócił, podczas gdy UE wykonała dwa inne spadki, tworząc głowę i ramiona. właśnie wszedł do EU long @ 1.4689, sl poniżej niedawnego niskiego 1.4670 i TP prawdopodobnie był tylko jednym z moich oporów 30 pipsów.


  3. #3
    11 zysku na połowę, teraz umieszczam SL, ale nie ma jeszcze ostatecznej TP [zobaczę jak się rozwinie sytuacja]. Gdyby wszystko działało przez jakiś czas, opublikuję to jako metodę handlu. Ciekawe, co myślisz faceci.

  4. #4
    20 pipsów. Wziąłem to, ponieważ widzę, że ładne, krótkie ustawienia rozwijają się, a trend 30M wygląda bardziej optymistycznie ...

  5. #5

    Potrzebujesz tylko jednego topu nie wyższego niż aktualny high, aby przejść krótki GU ...

  6. #6
    Sprzedane GU @ 1.5818 [niestety miało tylko 1 minikonserwację, więc trzeba było dodać nieco mniej). SL @ 1,5829, poczekaj z TP. Powód do handlu, UE aproach ważny opór, jeden z piątkowych szczytów, i ładne niższe minima zarówno w UE, jak i GU.

    TP1: 1,5805 TP2: 1,5770

  7. #7
    Nie podoba mi się akcja cenowa, zamknięta zarówno -7, jak i -10 [gdybym poprawnie wprowadził rozmiar pozycji przy otwieraniu, byłaby to 2x-7]

  8. #8
    Na dzień dzisiejszy: Wybrałem dziś rano dolną część UE - to dobrze [wątpię, czy to jest grabarz na dole, ale jest tu potencjał] Wybrałem prawidłową parę, aby iść długo [UE zebrała się dużo wyżej niż GU] I wybrała prawidłową parę do krótkiej podczas sesji w USA [GU cofnął się nieco, gdy UE przebiła cały dzień w górę] Uważam to za dobry dzień pod względem wydajności intelektualnej

  9. #9
    UE w pobliżu ważnego oporu. Sprzedane UE @ 1.4867 Sprzedane GU @ 1.5809 Obie SL na wysokim poziomie [około 20 pipsów] UE TP @ 1.4817 GU TP @ 1.5736

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.