SR Miesięczny handel PA!
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: SR Miesięczny handel PA!

  1. #1
    Przez ostatnie kilka tygodni siedziałem na uboczu, czytając wszelkiego rodzaju bzdury, które w większości pochodziły od nienawiści z Egiptu, która nie tylko działa, ale może być również wykorzystana na wiele sposobów w zależności od umiejętności rozumienia akcji cenowej. i jak cena powie ci, co chce zrobić, jeśli wiesz, czego szukać !!!

    Teraz używam comiesięcznych czopów już od kilku miesięcy i odniosłem sukces ... Czy można nimi handlować? Tak, jeśli poświęcisz czas i zrozumiesz działanie cenowe. Kilku handlowców i ja założyliśmy grupę handlową Discord, a podczas gdy większość ludzi przyłączyła się tylko do kopiowania transakcji i wyblakła, gdy zdali sobie sprawę, że nie idą Aby uzyskać bezpłatną usługę sygnału, był to świetny sposób na współpracę i ścisłą współpracę z innymi handlowcami, którzy mają ten sam popęd i pasję do rynków.

    Tak, ja również handluję tygodniami i tak, to jest handel, jeśli poświęcisz czas i zrozumiesz akcję cenową. Zobacz, co ludzie najbardziej nie lubią wkładać ciężkiej pracy, aby coś zrozumieć. ukłucie w coś, a kiedy mają kilka przegranych transakcji, wpłacają kaucję i wygłupiają się o czymś, o czym naprawdę nie mają pojęcia, że ​​rozmawiają o ... Ja sam znalazłem egipskie i zakochałem się .. Tak, byłem zbyt agresywny i miałem ogromny wysokieniskie% wahań i świetnie się bawiłem, ucząc się i ulepszając mój handel.

    Teraz używam egyów, aby handlować wyższą ramą czasową, to jest poprawne. Nigdy nie polecam znalezienia handlarza i po prostu wskakuję obiema stopami. Wykonuj pracę, aby FAKTYCZNIE UCZYĆ, zamiast jeździć komuś w ogonach. Zaoszczędzi ci to na dłuższą metę !!!

    Trzymajmy się handlu, róbmy pipsy i bawmy się dobrze. To jest zabawne i ekscytujące ... Musisz znaleźć czas na naukę i rozwój jako przedsiębiorca lub będziesz walczyć ...

    Pomyślnych łowów!!!

  2. #2
    3 Załącznik (y) Tylko wycinek tego, co widzę i Harmonic Indi, które używam !!!


    https://www.forex-instant.com/attach...1039525840.ex4

  3. #3
    Wygląda to bardzo interesująco!

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wygląda to bardzo interesująco!
    Witamy!!

  5. #5
    Zbadaj i zobacz, czy transakcje są tak oczywiste, jak mówisz, jeśli tak, dziękuję bardzo

  6. #6
    2 Załącznik (-i) NC znalazło wsparcie i odbiło się mocno! Kolejnym świetnym spojrzeniem na większy obrazek jest część przycisków wykresów CSM, która pomoże zobaczyć siłę w dziennych, tygodniowych i miesięcznych ramach czasowych bez przerzucania ich!


  7. #7
    Cześć BrianRay, zasubskrybowany! Gratulacje za twój bardzo dobry pomysł! renko

  8. #8
    1 Załącznik (y) UJ utknął w piątek. Spodziewaj się, że będzie kontynuował wsparcie !!!

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj, zasubskrybowany! Gratulacje za twój bardzo dobry pomysł! renko
    Dzięki. Naprawdę nie chciałem tworzyć zmarszczek na nitce, więc ... To jest piękno czopów !!!

  10. #10
    1 Załącznik (-y) Pozdrowienia BrianRay zasubskrybował (-a),
    Czy mogę zapytać, czy używamy miesięcznego prawa Pivot? nzdjpy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.