SR Miesięczny handel PA! - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: SR Miesięczny handel PA!

  1. #11
    1 Załącznik (y) CADCHF, aby osłabić dotknięcie dalej, może zatrzymać się poniżej P kontynuacja otworzy się na S38 !!

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pozdrowienia subskrybowane,
    Czy mogę zapytać, czy używamy miesięcznego prawa Pivot? nzdjpy {image}
    Tak, używaj miesięcznych czopów !! I witam !!!!

  3. #13
    1 Załącznik (y) USDCHF odrzucone z R61. Ponownie może zgasnąć tuż poniżej P. Spodziewaj się, że będzie kontynuował niższy poziom.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dzięki. Naprawdę nie chciałem tworzyć zmarszczek na nitce, więc ... To jest piękno czopów !!!
    Nie ma problemu Brian. Pozdrawiam, renko

  5. #15
    To egy wygląda jak mieszanka Pivots i południowego krzyża, to egy udowodni, że jest najlepsze jak dotąd, ponieważ ma mieszankę 2 topów. gratulacje, subskrybowane!

  6. #16
    ta sama pętla w kółko waaaah
    nawet filmy są ostatnio nudne

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mocno wierzę, że jeśli ktoś chce się nauczyć, że można ich uczyć. Mając to na uwadze, przejdźmy do tego, za co nie jestem odpowiedzialny ... 1. Nie będę winien twoich zysków i . 2. Nie powiem, co robić, jak handlować lub kiedy handlować. Proste wystarczająco, mam nadzieję! Jeśli jesteś nowy na rynku Forex (mniej niż 2 lata doświadczenia). Sugeruję, abyś wykonał swoją część i przeczytał kilka książek i artykułów na temat handlu Pivot. Używam tej egy przez długi czas. Wszystkie transakcje będą zawierane. Mogą trwać kilka dni lub kilka tygodni ....
    Doskonały. Dzięki, Brian. W przypadku, gdy transakcjazestaw transakcji nie idzie w kierunku, w którym spodziewamy się, czy wyjście ma na celu wykorzystanie% kapitału? Powiedzmy - 1 - 2% maks. Straty - a każdy sprzedawca może zdecydować, co jest dla nich najlepsze - Czy możesz dać nam znać swój pogląd na ten temat?

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Świetnie. Dzięki, Brian. W przypadku, gdy transakcjazestaw transakcji nie idzie w kierunku, w którym spodziewamy się, czy wyjście ma na celu wykorzystanie% kapitału? Powiedzmy - 1 - 2% maks. Straty - a każdy sprzedawca może zdecydować, co jest dla nich najlepsze - Czy możesz dać nam znać swój pogląd na ten temat?
    Moja osobista a psychiczna wynosi 2%. Zrobiłem aktualizację pierwszego postu !!!

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ta sama pętla w kółko waaaah
    nawet filmy są ostatnio nudne
    Huh?

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Huh?
    Po prostu kręcą się, publikując paczkę BS na losowych wątkach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.