1 000 000 $ do 1 000 $ podróży
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: 1 000 000 $ do 1 000 $ podróży

  1. #1
    Cześć,

    Nazywam się Chase i obracam walutą przez około 3 lata. Chcę spróbować czegoś pozornie niemożliwego, ale bardzo możliwego do osiągnięcia; zamieniając 1000 USD na 1 000 000 USD w ciągu 2 lat. Próbowałem tego typu zwrotu przez ostatnie 3 miesiące i naprawdę dobrze sobie radziłem. Naprawdę wierzę, że mogę utrzymać to przez dwa lata, dlatego chcę otworzyć ten wątek, aby udokumentować moją podróż, na wszelki wypadek, gdybym naprawdę odniósł sukces.

    Robię to, ponieważ nudzę się cały dzień siedząc przed komputerem. To także dlatego, że chcę się dowiedzieć, czy to naprawdę możliwe. Myślę, że to świetnie, jeśli to się uda. W tym wątku będę śledził większość transakcji, które będę realizował na żywo. Będę też codziennie publikować zrzuty ekranu odpowiadającego oświadczenia jako twardy dowód.


    Jak to jest możliwe?

    Współczynnik RyzykoNagroda: 1 (lub około 1)
    Ryzyko dla każdej transakcji: od 1% do 3% (nowo utworzonego salda dziennego)
    Współczynnik wygranych: 60% (3 na 5)

    Jak widać, jeśli system o współczynniku rr równym 1, oznaczającym ryzyko i nagrodę, jest mniej więcej taki sam, wystarczy, że wygrywam trzy z pięciu transakcji lub 60% dziennie, wtedy zyskałbym około 1% do 3 % każdego dnia.

    Kapitał początkowy w wysokości 1000 USD, z zyskiem netto 1,4%, codziennie składanym codziennie przez 500 dni handlowych (dwa lata) = 1 043 666,09 USD

    Ryzyko ruiny (ryzyko wysadzenia w powietrze mojego konta) = miminal tak długo, jak długo nie poniosę ciągu zbyt wielu kolejnych z rzędu, co jeszcze się nie stało. Należy pamiętać, że maksymalne ryzyko dla każdej transakcji wynosi tylko 3%, więc nie będzie dużych wypłat ani dużych .



    Plan:

    Przez 500 dni transakcyjnych w ciągu 2 lat, 1000 USD X 1,4% na dzień = 1,043,666,09 USD


    System:

    Technicy:
    Używam większości bardzo podstawowych wskaźników, takich jak 50 ema, 100 sma, 5 sma, fibonacci, linie trendu, czopy, dziennytygodniowymiesięczny SR

    Podstawy:
    Analizuję tylko najważniejsze wiadomości, takie jak zapowiedzi stóp procentowych, sprzedaż detaliczna, PKB, a zwłaszcza przemówienia wysoko postawionych urzędników. Łączę zarówno techniczną, jak i podstawową wiedzę w podejmowaniu decyzji handlowej.





    Uwaga: Łączenie codziennie jest niesamowicie agresywne. Nie polecam tego, chyba że wiesz, w co się pakujesz. Poza tym ryzykuję tylko 1000 $ przez to wszystko. Jeśli rozwalę konto w dowolnym momencie, stracę tylko około 1000 $.

  2. #2
    1 Załącznik (y) Bilans początkowy na 10/26/08: Cel 1000 USD na 10/26/09: 312,31 $ Cel na 10/26/10: 1 000 000 USD Cel na 10/31/08 (tydzień 1): 1071,99 USD

  3. #3
    1 Załącznik (y) Codzienne aktualizacje: Wygrane: 8 Straty: 4 Zysk procentowy: 2,7% Nowy dzienny bilans złożony: 107,48 USD Kluczem do mojego systemu naprawdę jest zatrzymanie się na miejscu. Jeśli zatrzymasz się na miejscu, nie będziesz musiał się nawet martwić, nawet jeśli pojawi się przeciw tobie 300 pipsów ze względu na zaskoczenie. Jeśli możesz ograniczyć swoje y, zawsze możesz odrobić y później za pomocą jednej lub dwóch zwycięskich transakcji. Przez większość czasu pozostawiam otwartą tp. Zaletą tego jest to, że skok o wartości 300 pipsów był na moją korzyść, zakładając, że 40 pipsów wynosi 1%, właśnie 7,5% nadal ryzykowałem tylko 1% -3%.

  4. #4
    Hej, powodzenia z twoim dwuletnim golem, Buddy. Można to zrobić, tak długo jak trzymasz się planu, nie bądź chciwy i nie trzęsiesz się w butach, gdy masz 100 000 dolarów na koncie .. większość ludzi nie jest plogicznie przygotowana, aby być odpowiedzialnym o tyle pieniędzy, a przez to stwarzają sytuacje, dla których nigdy ich nie mają. Przygotuj swój umysł wraz z saldem konta.
    Twoje zdrowie,

  5. #5
    Nic nie jest niemożliwe. Dobre szczęście ..

  6. #6
    Dzięki za życzenia. Dostaję krótki sygnał na GU. Zwarte przy 1.5448, sl 1598

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za życzenia. Dostaję krótki sygnał na GU. Zwarte przy 1.5448, sl 1598
    Jestem na miejscu .5417 za 1% zysku.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem na miejscu .5417 za 1% zysku.
    miły...

  9. #9
    Codzienne aktualizacje: 10/28/08 Procentowy przyrost: 1,5% (osiągnięty dzienny cel) Nowy dzienny zrównoważony bilans: 104,88 USD Myślę, że zamiast wysyłać moje oświadczenie codziennie, opublikuję go dopiero po osiągnięciu tygodniowego celu lub zakończeniu w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Do tej pory dzień 2 z 500 przebiega idealnie zgodnie z planem ...

  10. #10
    Powodzenia bracie. Wszystko wygląda dobrze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.