Wreszcie tajemnica przejściowaokresowa strefy euro pękła - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Wreszcie tajemnica przejściowaokresowa strefy euro pękła

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Świetna robota, po ciężkiej pracy, którą wykonałeś. Ale po prostu z ciekawości, czym jest TZ? Dziękuję Ci.
    Przeszukuj fabrykę forex. znajdziesz mnóstwo informacji. Mieliśmy tak wielu obserwatorów, ale ponieważ nie mogliśmy złamać sposobu, w jaki korzystaliśmy z nich z zyskiem, straciliśmy nadzieję i rozproszyliśmy się

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Witaj kolego, gratulacje! w końcu to dostałeś! Zielone pestki Edytuj: według twojej sprzedaży na GBPUSD, myślę, że wiem, co robisz. Edytuj 1: czy mogę zapytać o twoją wartość H?
    Dobrze cię widzieć, bracie. Jesteś jedną ze społeczności TZ! Nie używam wartości H. Po prostu interpretuj wykresy w oparciu o wiedzę TZ. To nie jest proste

  3. #23
    Heads Up, aby sprzedać CHFJPY powyżej 112,20

  4. #24

  5. #25
    Zbyt wiele kłtw jest nam przekazywanych jako podstawy handlu. W rzeczywistości są one podstawami utraty pieniędzy

  6. #26
    Jeśli jest mieszany z TZ i rozbieżności, to dlatego H jest względne. Ten sam wpis może działać z wieloma bliskimi H, ale nie wszystkimi.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Więc idziesz na odprawę byłych TZ?
    Myślę, że powinieneś spojrzeć na ten post FX-Jay. Chociaż pokazywał średnie TZ, często 2, 3 lub 4 TZ mogą występować w obrębie poziomów nagród poprzednich TZ. Może to uniemożliwić całkowite usunięcie TZ. Dla Twojej wiadomości ...

  8. #28
    Tendencja jest twoim najgorszym wrogiem. Lol

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że powinieneś spojrzeć na ten post FX-Jay. Chociaż pokazywał średnie TZ, często 2, 3 lub 4 TZ mogą występować w obrębie poziomów nagród poprzednich TZ. Może to uniemożliwić całkowite usunięcie TZ. Dla Twojej wiadomości ...
    Pewne rozbieżności pojawiają się podczas połowy TZ (duży trend, więc nie ma kontroferty). Pewna rozbieżność pojawia się przed średnim TZ (wchodzisz do handlu zanim pojawi się duży trend).

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Myślę, że powinieneś spojrzeć na ten post FX-Jay. Chociaż pokazywał średnie TZ, często 2, 3 lub 4 TZ mogą występować w obrębie poziomów nagród poprzednich TZ. Może to uniemożliwić całkowite usunięcie TZ. Dla Twojej wiadomości ...
    Prawda jest taka, że ​​moja droga różni się od sposobu jajek na Fx. EURUSDD powiedział nam, że to jest jak zwykłe płótno. możesz malować w dowolny sposób, dzięki czemu otrzymasz piękną grafikę. TZ nie jest odlewany w kamieniu swoim sposobem patrzenia na rynek. 10 z nas może stworzyć 10 różnych sposobów handlu za pomocą TZ. Nie ma jednego sposobu. To jest moja droga i nikt na ziemi nie handluje takimi, które znam Nie przejmuję się tym, jak robi to Fxjay. prawdopodobnie nie będę zarabiał na jego drodze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.