Pozostań nieudacznikiem lub bądź profesjonalnym przedsiębiorcą (Journal to a dream) - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Pozostań nieudacznikiem lub bądź profesjonalnym przedsiębiorcą (Journal to a dream)

  1. #31
    Transakcje na dziś. każde 0,5% ryzyka
    I GBPCHF
    Poświęciłem bardzo późno, ponieważ ktoś chce, żebym zwrócił pieniądze JAK NAJSZYBCIEJ, byłem zestresowany, na szczęście był w stanie przyjąć na początku 30% płatności, odpocząć z powodu marszu, a potem trochę więcej. W tej chwili zabijam się myślami, ale nie poddam się bez względu na wszystko, moja narzeczona też jest zestresowana, ale już bardzo mi pomogła, sprzedała każdą biżuterię, którą ma do spłacenia długów. Sprawa minie w przyszłym tygodniu, przynajmniej tak zapowiada policja, zobaczymy. Życzcie mi powodzenia, myślę, że będę go potrzebował dużo.

  2. #32
    W końcu znalazłem pewne dane i sposób na przeprowadzenie analizy rynku azjatyckich kontraktów futures. Hang Seng Index jest jednym z moich głównych problemów, ponieważ jest bardzo popularnym rynkiem w moim kraju, a ponieważ mam do czynienia z handlem, aby zarobić wystarczającą prowizję za jedzenie, muszę znaleźć głęboki i konsekwentnie opłacalny sposób, aby go wymienić. ... Po serii wykładów Sam o przepływach rynkowych i wykorzystaniu moich doświadczeń z J16 Group, zaprojektowałem dyskrecjonalną metodę codziennego handlowania targami Hang Seng. Ze względu na bardzo szybki i zmienny charakter, muszę poruszać się wystarczająco szybko w daytradingu na kontraktach HSI, w związku z czym byłem zmuszony zignorować zmianę wielkości pozycji i przyjąć taką samą wielkość kontraktu dla każdej transakcji. Udało mi się zebrać intraday historyczne dane o kleszczach sprzed dwóch miesięcy ... to jest jednak z mojej historii metatrader. W tej chwili szukam tanich danych w ciągu dnia sprzed co najmniej 2 lat wstecz ... Będę rygorystycznie testować je wstecz w weekendy i przetestować metodę na koncie demo i po tym, jak jestem wystarczająco pewny, konto mini za 0,1 $ za pips
    Obecnie 2-miesięczna rentowność jest bardzo dobra, jest wiele małych , po których następują bardzo duże rozbieżności, y sięgają od 30 do 70 pipsów, podczas gdy mój największy zwycięzca ma ok. 700 pipsów, także wtedy, gdy rynek jest bardzo mocny, możliwe jest dodanie wielu pozycji. 2 miesiące to bardzo krótki czas na ręczną analizę historyczną, wiem o tym głównie dlatego, że rynek sięga od kilku miesięcy, chcę wiedzieć, jak ta metoda działa na silnym rynku. -------------------------------------------------- ------------------ Odnośnie mojego życia osobistego, dobrze, że rozmawiałem z Jimem o tym i on sugeruje, że rozmawiam z fij, obecnie czekam na fij, aby się ze mną skontaktować e-mailem.

  3. #33
    Brak transakcji na dziś, Więcej złych wieści, Słyszałem, że proces sądowy może być teraz zagrożony z powodu czegoś, co ponownie dotknęło kuzyna mojej narzeczonej, powiedzieli mi nawet, że jutro wsadzą go do więzienia, jeśli zgodnie z harmonogramem, wygląda jak mój inwestycje będą za nic, muszę patrzeć i ponownej oceny siebie, dlaczego jestem w całym tym bałaganie? Odpowiadam za wszystko, a jednak nie wiem, dopóki nie przyszło mi to do głowy i mówi: cześć, nie sądzę, że możesz mnie już dłużej zabrać ... a ja nie mogłem, po prostu, po prostu nie mogłem, nie wiem, co mam teraz robić, nie mogę myśleć, nie mogę nawet spojrzeć na wykresy, znając prosty fakt, że sprawię, że wszyscy wokół mnie zawiodą, mam tylko nadzieję, że nadal będę miał miejsce aby żyć do tego czasu, tak jest lepiej, jak myślę, jaki jest pożytek z życia w fałszywej okazałości i urojeniowej dumie ze złotej klatki, ale bez pieniędzy i jeszcze więcej długów niż jakakolwiek inna rzecz w moim życiu? Potrzebuję pomocy, mentalnie, aby poradzić sobie z tym wszystkim, LOL, teraz walczę z chęcią wypicia tego alprazolamu. Jeśli pracownik wykwalifikowany straci pracę (chyba że jest to spowodowane urazem), STILL ma swoje umiejętności, ale NIE jego dochody. innymi słowy, STILL ma środki na zarabianie pieniędzy, ale musi znaleźć inną pracę. Jeśli przedsiębiorca traci swój kapitał, traci środki zarabiania pieniędzy. Co za wielkie słowa, nie jestem obecnie handlowcem, jestem zwykłym facetem, który żyje między pracą i utonął w dużym długu, mój dochód po stronie był z handlu, dopóki nie zużyłem całego mojego kapitału, aby żyć i zapłacić za ten głupi proces. Myślę, że nie jestem jedyny, ale to jest punkt w moim życiu, w którym chciałbym krzyczeć tak głośno, jak tylko mogę, aby każdy zaakceptował mnie takim, jakim jestem, a nie maską, którą zawsze starałem się pokazywać sądzę, że moje dni są policzone, a czas nadejdzie, aby w końcu zaakceptować rzeczywistość i mam nadzieję, że będę mógł przez to żyć, a jeśli mam być sam potem, niech tak będzie.

  4. #34
    Mam nadzieję, że dostaniesz pieniądze od kuzyna mojej narzeczonej. Nie chcemy przegrać, więc handlowiec, który robi tak duże postępy. Nie poddawaj się, lubię i potrzebuję twojego dziennika i prawdopodobnie także innych handlowców.

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Brak transakcji na dziś, Więcej złych wieści ... Potrzebuję pomocy, mentalnie, aby poradzić sobie z tym wszystkim, LOL, teraz walczę z chęcią wypicia tego alprazolamu ....
    dość związane z moim postem wcześniej (patrz poniżej) Hej, bracie, dopinguj. nie ma potrzeby korzystania z mediacji. nie rozwiązują problemuproblemów. w rzeczywistości narkotykimediacje stwarzają dalsze problemy. to samo z odmowami, alkoholem itp. Oczyść głowę. Myśleć. nie spiesz się. jest to krytyczna sytuacja walki lub lotu dla u: Fight, ponieważ rozwiązanie jest w twojej głowie. każdy ma problemy ... lub miał jeden lub dwa. Zrobimy to. Zrobisz to. w przypadku problemu zawsze jest lekcja (do nauczenia się)lub okazjabłogosławieństwo (do zdobycia). Po burzy jasne niebo czeka ZAWSZE.
    Na zdrowie!
    Cytat Zamieszczone przez ;
    zwiększenie twojego poziomu cierpliwości.
    miecz obosieczny: ryzykoproblem szansabłogosławieństwo. to kwestia perspektywy
    Cytat Zamieszczone przez ;
    zwiększenie twojego poziomu cierpliwości.
    miecz obosieczny: ryzykoproblem szansabłogosławieństwo. to kwestia perspektywy

  6. #36

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Po przeczytaniu twoich wpisów staję się troską o twoje dobre samopoczucie. Nie wiem, czy byłoby to dla ciebie pociechą, ale jestem Indonezyjczykiem i wiem, jak to jest pracować bardzo ciężko w brzydkiej pracy, żeby po prostu przejść. Nadal jestem w tym. Przez trzy lata uczyłem się i inwestowałem bez sukcesów. Jestem 36 żonaty z dzieckiem i pracowałem jako sprzedawca za niewielkie wynagrodzenie. Próbowałem wielu różnych małych firm w przeszłości, ale wszystkie zakończyły się niepowodzeniem Mam usprawiedliwienie dla użalania się nad sobą i owocowania, ale nie chcę. Dlaczego? Ponieważ nie przyniesie mi to żadnego pożytku.
    świetny post ... znalazłem się w podobnej sytuacji przed ... dyscyplina od tego czasu poprawia moje transakcje

  7. #37
    Po przeczytaniu twoich wpisów staję się troską o twoje dobre samopoczucie. Nie wiem, czy byłoby to dla ciebie pociechą, ale jestem Indonezyjczykiem i wiem, jak to jest pracować bardzo ciężko w brzydkiej pracy, żeby po prostu przejść. Nadal jestem w tym. Przez trzy lata uczyłem się i inwestowałem bez sukcesów. Jestem 36 żonaty z dzieckiem i pracowałem jako sprzedawca za niewielkie wynagrodzenie. Próbowałem wielu różnych małych firm w przeszłości, ale wszystkie zakończyły się niepowodzeniem Mam usprawiedliwienie dla użalania się nad sobą i owocowania, ale nie chcę. Dlaczego? Ponieważ nie przyniesie mi to żadnego pożytku. Zamiast tego zwracam się do BOGA, kiedy nie wiem co robić. Bóg nie stworzył cię, więc musiałeś zmagać się z owocami żyć. Szybka wizyta na oddziale intensywnej terapii w twoim szpitalu przekona cię, że wiele osób, mimo że dużo pieniędzy nie może oszukać choroby. Życie jest darem z góry. Nie bierz tego za pewnik. Jeśli jesteś zdrowy, powinieneś być wdzięczny i Ciesz się tym, ponieważ niektórzy ludzie muszą polegać na maszynie podtrzymującej życie, aby żyć. Tak, są problemy życie, ale BÓG nie prosi, abyś je sam nosił. Jego prośbą jest, abyś zrobił co mógł i ufając, że zrobi resztę. Kiedy moja żona była w ciąży, nie mieliśmy pieniędzy na pracę, nie wspominając o wszelkiego rodzaju rzeczach, które dziecko potrzebuje, kiedy się urodziła. Więc modliliśmy się i oddaliśmy wszystko BOGU wierzącemu, że ON nam pomoże. I ON - nagle zaczęliśmy zdobywać pieniądze w sposób, o którym nigdy nie myśleliśmy, że jest to możliwe. Krótko mówiąc, wszystkie potrzeby dziecka i koszty pracy zostały opłacone, a nasze oszczędności na dziecko nigdy nie zostały wzięte pod uwagę, a nawet wzrosły. Bóg jest dobry. Poza tym, nie chcę zmusić się, by odnieść sukces w handlu w jak najkrótszym czasie. Wiem, że to zajmie trochę czasu. Jeśli zajmie to kolejne 2 lub 3 lata, niech tak będzie. W rzeczywistości po latach przegranej BÓG pozwolił mi na naprawienie mojej wiedzy handlowej. Naucz się cierpliwości, dyscypliny, pozwól mojemu ego odejść, przyznając się do złego. Wierzę, że BÓG pozwala nam się uczyć wszystkie złe sposoby na handel, podczas gdy my wciąż na demo i nie mając naszego życia oszczędności klientów pieniędzy na linii.Możesz też to zrobić
    Niech Bóg błogosławi Ciebie i Twojej rodziny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.