Pozostań nieudacznikiem lub bądź profesjonalnym przedsiębiorcą (Journal to a dream) - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Pozostań nieudacznikiem lub bądź profesjonalnym przedsiębiorcą (Journal to a dream)

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chodzi mi o to, że po prostu podążając za egy i jej danymi sygnałami, to jest dla mnie handel na ślepo, w przeciwnym razie 95% to zwycięzcy, a tylko 5% przegranych. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to po prostu obserwować wszystko. zacznij widzieć liczbę egipskich i obserwuj ich siłę i słabość w zdobywaniu zwycięskich zgłoszeń, w jaki sposób pojawiają się sygnały w dowolnym Egipcie, w jaki sposób tworzą się ich wzory, w jaki sposób ruchy cenowe są w tych wzorcach, a wreszcie w samym Rynku, kiedy widzisz to w rzeczywistości w całości widzisz, że wszystkie te same nuty powtarza się, wszystkie z nich ...
    Dziękuję bardzo za radę, naprawdę to doceniam ^^

  2. #12
    Cóż, z pewnością mam nadzieję, że to nie koniec, przesadziłem wczoraj i to dało mi 44 pipsy zysku do zaledwie 3 pipsów, a jednak znowu się przewyższałem, ale to był szokujący powód, aby przywrócić mój zysk do poziomu 33, ale to nie jest tego warte. Nie mogę wejść do Strefy. Muszę włożyć więcej wysiłku w moje przekonania i zakończyć moje ćwiczenie handlowe, tak jak powinienem. any Dzisiaj myślę, że będę handlował jak kilka razy, aby dostać się do celu, 12 pipsów może nie wystarczyć, ale to jest to, co dostajesz, gdy się skalpujesz. Wybiorę każdy sygnał, który przyszedł i strzelił do diabła z tego. Wczoraj natknąłem się na ten system 4H, OanFX Benjyalate, i mówię prawdę, że jest całkiem obiecujący, nie udało się znaleźć żadnego sygnału na razie myśli. I to było wczoraj też, że poświęcam czas na przeglądanie forum dyskusyjnego Brokera, to było całkiem warte, znalazłem garść bardzo dobrych handlowców, bardzo, bardzo dobrych, którzy inwestowali w miliony i nie sądzę, że głowy, czy oni? dlaczego miałbyś potrzebować naprawdę szybkiej realizacji? lub z rozszerzającym się spreadem, nie sądzę, aby ktokolwiek mógł na tym polegać. Poza tym, kiedy ilość transakcji została policzona w milionach, skalpowanie jest praktycznie niemożliwe, ponieważ banki nie znoszą tego. Zrobiłem 5 transakcji za każdą parę wczoraj, niektóre przegrałem, ale większość wygrywa, mają tendencję do wycofywania się, zanim cokolwiek się dzieje, i też się denerwuję, myślę, że muszę jeszcze raz przeczytać moje mentalne zasady: muszę tylko pamiętać Cokolwiek może Zdarzyć

  3. #13
    MArcel, robisz po prostu świetnie !!!! Testuję EA na system wahadłowy 5M. później udostępni publicznie ... ale nie ten facet ....

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    MArcel, robisz po prostu świetnie !!!! Testuję EA na system wahadłowy 5M. później udostępni publicznie ... ale nie ten facet ....
    Wielkie dzięki, zrobię to za ciebie później, jesteś świetnym programistą

  5. #15
    Nie robiłem dzisiaj transakcji, przynajmniej na żywo, ale staram się jak najlepiej nauczyć się wszystkiego, co wiem o finansach, inwestowaniu i oczywiście handlu na rynku walutowym. Zbieram wszystkie informacje z najbardziej podstawowego poziomu, wiedza to potęga i tak, chociaż niektóre podręczne książki mogą sugerować, że to, czego potrzebuję, to właściwe podejście oraz zarządzanie ryzykiem i pieniędzmi, aby konsekwentnie zarabiać pieniądze z rynku forex, muszę dać sobie czas, abym mógł jak najlepiej z tego wyjść, zacznij od podstaw, jak sądzę. Od 2 dni przestałem używać FXPrime, nadal jest to bardzo opłacalny system, o wiele lepszy niż wszystko, co widziałem wcześniej, i działa, jeśli postępujesz zgodnie z właściwą dyscypliną, nadal będę sprawdzał, jak to się dzieje i płacę odwiedzaj wątek od czasu do czasu, ale wracam do handlu w wyższym czasie, jak minimum 4H TF lub codziennie. W każdym razie jestem początkującym i powinienem zachowywać się jak dobry student i studiować. Będę pakował moje rzeczy z mojego pensjonatu i wyjeżdżam do mojego rodzinnego miasta w niedzielę, aby zmniejszyć koszty utrzymania, więc będę mógł wykorzystać moje oszczędności do handlu, a nie do życia. Jeśli wszyscy będą nazywać mnie nieudacznikiem za powrót do domu po stracie wszystkiego (Moja praca, mój samochód, mój Apt) Więc niech będzie, sięgnę po lepszy sukces i postaram się nie słuchać nikogo, kto zabrania mi sięgać mój cel. Chcę być profesjonalistą, ekspertem finansowym, a także menedżerem własnych funduszy, będę handlować moim biznesem, będę inwestorem systemowym, który ma przewagę na rynku, sztywne ryzyko i zarządzanie pieniędzmi i będę się cieszył z robienia tego przez całe moje życie, a nawet jeśli zajmie to 10 lat, zrobię to, bo to uwielbiam (handluję).

  6. #16
    Nie pozwól, aby ktokolwiek cię odtrącił, masz cel, po prostu to zrób
    System FxPrime jest dobry, ludzie, którzy mówią, że to nie oni są głupcami, nie postępowali zgodnie z prawdą lub tylko zazdrośni inni odnoszą sukcesy z nim, to też zawsze będzie za darmo, społeczność jest niesamowita, w zaledwie 1 miesiąc wątek ma ponad 2200 postów
    tak czy inaczej, cya później
    Nie ma niczego, czego nie moglibyśmy znieść, wznieść się ponad i pokonać. Nasza największa chwała nigdy nie spada, ale wzrasta za każdym razem, gdy upadamy

  7. #17
    Cóż, dziś rano przeczytałem wiadomość o znalezieniu pracy jako inwestor w jednym z dużych banków inwestycyjnych, lub funduszy hedgingowych, lub firm brokerskich ... to mnie potępiło, wierzę, że wielki powód tego post był trader888, w zasadzie mówi, że na żywo jako prokurent, ponieważ jest to bardzo satysfakcjonujące finansowo, również cię osobiście kaleczy, nie dostajesz czasu spędzonego z rodziną z powodu ciągłej analizy rynku, a lista idzie na. Bycie przedsiębiorcą jest bardzo stresujące, jak mówi, ale najbardziej fascynuje mnie to, jak pokazuje swojej żonie, jak na co dzień cierpi takie emocje, pół-gier hazardowych i dość drogie.
    https://www.forex-instant.com/forex-...avy-train.htmlA nagroda jako prokurent też jest dość mała, jeśli porównasz ją do pracy na dzień, ale tutaj, w Indonezji, powinienem powiedzieć, że sprawy mogą wyglądać inaczej ... Bardziej niż analiza techniczna, ten człowiek tak naprawdę nie wierzysz, że którykolwiek z nich, czy też powinienem powiedzieć, że wierzy, że ludzie mogą czerpać zyski z pomocy technicznej, ale nie tak bardzo, jak prawdziwi wielcy kupcy w banku zrobione z czystej fundamentalnej analizy. Niemniej jednak, nie poddałem się, ten wątek właśnie mi dał duża porcja rzeczywistości do pracy, bycie profesjonalistą jest tak trudne, jak wyrzeźbić swoje imię na granicie za pomocą igły, bez młotka. to zajmuje dużo czasu i rygorystyczny wysiłek ... może zacznę pracę jako IB w jednym z domów maklerskich w domu, w ten sposób wydam mniej na koszty utrzymania i zdobędę więcej czasu na studiowanie rynku forex. .. finanse są bardzo ekscytujące, wiem, że nie powinienem był brać tego elektryka. Najważniejsze na pierwszym miejscu powinienem nauczyć się wszystkiego od samego rdzenia: zapasy, indywidualne zapasy, obligacje, opcje, przynajmniej powinienem znać wszystkie podstawowe rzeczy, pierwsze, które później przychodzą, wzorce cenowe? no cóż ... to też jedno, myślę, że lepiej będzie najpierw handlować mikro, a ja wykorzystam moje oszczędności, by ubiegać się o członkostwo prywatne w grupie, chociaż jest to dla mnie trochę drogie, za 129 dolarów miesięcznie ... Myślę, że najpierw powinienem się uczyć, a potem zbierać pieniądze, by się przyłączyć. Widziałem wiele sukcesów handlowców z tego wątku i wierzę, że mogę być jednym z nich. Książka, którą przeczytałem, pokazuje mi, że świetny mentor handlowy jest bardzo przyśpieszającym elementem twojej podróży, mam nadzieję, że książka ma rację. W końcu szkoła kosztuje pieniądze, więc dlaczego nauka za granicą nie kosztuje pieniędzy?

  8. #18
    1 Załącznik (-i)
    HI mARCEL, od jakiegoś czasu nie zaktualizowałeś swojego statusu. jesteś w porządku? wszystkiego najlepszego. PS: Skończyłem testy w systemie skalpowania 1M. minimalne wzmocnienie 20 ~ 50 pip przez 7 godzin. całkowite otwarcie obrotu około 5 ~ 15 procent wygranych to prawie ponad 90%. teraz robię więcej testów i mam nadzieję usłyszeć od ...

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez ;
    HI mARCEL, od jakiegoś czasu nie zaktualizowałeś swojego statusu. jesteś w porządku? wszystkiego najlepszego. PS: Skończyłem testy w systemie skalpowania 1M. minimalne wzmocnienie 20 ~ 50 pip przez 7 godzin. całkowite otwarcie obrotu około 5 ~ 15 procent wygranych to prawie ponad 90%. teraz robię więcej testów i mam nadzieję usłyszeć od ...
    Cześć, Siobi, Tak, minęło trochę czasu, odkąd zaktualizowałem swój status w moim dzienniku, jestem obecnie w domu i pracuję jako IB dla krajowej firmy, aktualnie pracuję nad złotym kontem handlowym, a tam jeszcze 2 klientów jest gotowych zainwestować przed końcem roku, jak już powiedziałem, to da mi więcej czasu na studiowanie rynku forex i zarabianie pieniędzy z prowizji IB, podczas gdy w tym czasie będę skupiony na celu. Jeśli chodzi o moje metody w tej chwili, nadal używam fxprime, ale rzadko odwiedzam wątek, a ja zapisałem się w grupie, byłem dopiero 3-ego dnia, ale dobrze zdaję sobie sprawę z bogactwa udanego handlu Wiedząc, wierzę, że mogę osiągnąć moje życie jako przedsiębiorca z seniorami handlowymi jako mój mentor. Jak przebiega Twoja działalność handlowa? Miło mi słyszeć od ciebie

  10. #20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.