Chcesz handlować z Barclays BARX
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Chcesz handlować z Barclays BARX

  1. #1
    Witaj, jestem nowy tutaj i cieszę się, że znalazłem fora forex-instant. Szukam otworzyć konto w Barclays w Wielkiej Brytanii. Mają system handlu online o nazwie BARX. Z ich strony internetowej system wygląda całkiem dobrze, ale chciałbym zasięgnąć porady od innych członków na tym forum, jeśli będzie to dobry system do wykorzystania. Myślę o rozpoczynaniu od około 50 000 USD - 100 000 USD. Wiem, że to może zabrzmieć szaleńczo, ale nie szukam efektu dźwigni i zamierzam użyć tylko własnych funduszy. Będzie wdzięczny za porady w tej sprawie.

  2. #2
    Tak, Barclays BARX jest bardzo dobry. Myślę, że są bardzo profesjonalni. Nie są sklepem z wiadrami. Więc tak, dobrze jest jechać z nimi. Ale wykonaj dalsze badania. Zawsze badaj rynek.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, Barclays BARX jest bardzo dobry. Myślę, że są bardzo profesjonalni. Nie są sklepem z wiadrami. Więc tak, dobrze jest jechać z nimi. Ale wykonaj dalsze badania. Zawsze badaj rynek.
    Dzięki za radę, bardzo docenione.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj, jestem nowy tutaj i cieszę się, że znalazłem fora forex-instant. Szukam otworzyć konto w Barclays w Wielkiej Brytanii. Mają system handlu online o nazwie BARX. Z ich strony internetowej system wygląda całkiem dobrze, ale chciałbym zasięgnąć porady od innych członków na tym forum, jeśli będzie to dobry system do wykorzystania. Myślę o rozpoczynaniu od około 50 000 USD - 100 000 USD. Wiem, że to może zabrzmieć szaleńczo, ale nie szukam efektu dźwigni i zamierzam użyć tylko własnych funduszy. Będzie wdzięczny za porady w tej sprawie.
    Przez lata używałem kilku różnych brokerów, BARX był jednym z nich. Nie sądzę, że jest to dostępne dla mieszkańców USA, tylko myślałem, że to wskażę. Plusy: STP Doskonała profesjonalna obsługa. Telefon odebrał i w komunikatorze. z brokerem osobistym bardzo szybko w godzinach pracy. Wsparcie techniczne jest nadal dostępne po godzinach pracy. Środki pieniężne przechowywane w banku w Wielkiej Brytanii z gwarancjami. Depozytywypłaty bardzo szybko. Całkiem przyzwoita platforma i wykonanie zwykle zajmują 10 sekund. Bardzo duże zamówienia, bez problemu. Komisja? BARX to STP, więc cała prowizja jest w zasięgu, ale kiedy zaczynałem, zacytowałem 3,5 pipsa dla głównych firm takich jak GU. Jeśli prowadzisz miesięczny obrót o dużej wartości, możesz go negocjować w dół. Jeśli zaczynasz od 100 000 $, sprawdź, czy możesz przejść do 100 000 £, a na początek możesz uzyskać niewielką zniżkę. Coś powyżej 250 £ - 500 000 funtów również zapewnia lepszą stawkę. Minusy: Kiedy zacząłem z nimi pierwszy raz miałem kilka problemów technicznych w trakcie intensywnej sesji LDN, co spowodowało nieznaczną ę, ale żeby być uczciwym, kiedy z nimi rozmawiałem, szybko to rozwiązali ... rozmawiałem przez telefon z brokerem przez resztę sesji, złożyłem wszystkie zamówienia itp. Zwrócili także niewielką ę itp., podczas gdy oni rozwiązali problem. Nie mogę myśleć o żadnych innych wadach. Pamiętam, że sam zadawałem te same pytania, kiedy zaczynałem i nikt się nie dowiedział, nie ma tam zbyt wielu informacji, więc pomyślałem, że dam ci moje myśli. Lepiej, jeśli możesz podzielić ryzyko przez 4/5 różnych brokerów, Currenex itp. Zamiast trzymać jajka w jednym koszyku, tylko myśli. Mam nadzieję, że to pomoże

  5. #5
    czy mogę zapytać, jaka jest maksymalna dźwignia?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    czy mogę zapytać, jaka jest maksymalna dźwignia?
    BARX direct: FX ma typowy wymóg minimalnego depozytu zabezpieczającego w wysokości 1% wartości pozycji, choć może się to zmieniać czasami w różnych parach walutowych. Przy minimalnej wielkości pozycji wynoszącej 50 000 waluty bazowej wymagany depozyt zabezpieczający wynosi 500 tej waluty. Więc maksymalna dźwignia wynosi 100: 1. Ich minimalna wielkość pozycji wynosi 50 000 (0,5 części).

  7. #7
    czy już otworzyłeś konto? Jak leci?

  8. #8
    Minimalny rozmiar konta to 5000 funtów, a spread na EURUSD jest stabilny na poziomie 0,9, tylko nieznacznie wzrośnie w trakcie wiadomości, ale nie tak bardzo jak w przypadku Oandy, to była sytuacja sprzed kilku miesięcy.

  9. #9
    Myślę, że mówisz o zapasach na barclays, a nie na kontach kapitałowych barclays
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Minimalny rozmiar konta to 5000 funtów, a spread na EURUSD jest stabilny na poziomie 0,9, tylko nieznacznie wzrośnie w trakcie wiadomości, ale nie tak bardzo jak w przypadku Oandy, to była sytuacja sprzed kilku miesięcy.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Minimalny rozmiar konta to 5000 funtów, a spread na EURUSD jest stabilny na poziomie 0,9, tylko nieznacznie wzrośnie w trakcie wiadomości, ale nie tak bardzo jak w przypadku Oandy, to była sytuacja sprzed kilku miesięcy.

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.