Red Lions Trading Journal - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Red Lions Trading Journal

  1. #21
    2 Załącznik (i) 5/16/10 USA date im trzymam na moich pozycjach, ale trzeba uważnie obserwować,

    Mam teraz przeskalowane z powrotem do 1 partii = moja pozycja zwiadowcza, wydaje się, że cena może się przesunąć w dół, jest to oczywiste z powodu braku popytu przesuwając cytaty razem powoli przechodząc na dolegliwość, wielcy gracze mogą chcieć zamiatać przestanki poniżej 1.41 przed przejściem w górę, więc będzie to interesujące do oglądania. jednak zwinność jest kluczem, nie ma opinii, ale muszę najpierw chronić książkę, minimalizując moją ekspozycję, wtedy mogę pomyśleć o ataku, gdy rynek pokazuje rękę -------- im obecnie brak rynku, cena przesunął się w dół, i będę czekać na ponowne wejście

  2. #22
    1 Załącznik (y) i pasza 10,00 USD na teraz od wroga. nie ma sensu w grach hazardowych, w tej sytuacji rynkowej, będzie uważnie obserwować, nadal myśleć o zwyżkującym nastawieniu, ale to może zmienić wszyscy wiemy, że rynek jest żywy
    to jest ryzyko, które mógłbym podjąć z pylącymi pestkami, aby dać ci pomysł 10.00 usd = 100 pipsów przeciwko scoutowi 50 pipsów przeciwko = atak 1 poziomu z 2 lotami w 20 pipsów przeciwko atakowi na poziomie 2 = 4 lotki, więc teraz ja i ja 10 INNE USD, NINIEJSZE WARUNKI są podstawą ryzyka, które thresh utrzymują, i kontynuują śniegową piłkę po swojemu, próbując ustawić się w moim kierunku. Celem jest przede wszystkim upewnienie się, że moja książka nie jest zagrożona = kontrola narażenia na ryzyko i szukanie wrogów na wrogu wtedy mogę poczekać, aż rynek pokaże mi zysk, najpierw chronić księgę, a potem myśleć o zyskach. walcz tylko wtedy, gdy bitwa została już wygrana, nigdy nie walcz najpierw, a potem staraj się wygrać The Art of War

  3. #23
    1 Załącznik (-i)
    cena wydaje się wznawiać atak 4 żołnierzy z kolei wznowi Powód dla mnie, aby opublikować ten obrót na żywo, więc nie mogę bs sobie później, a ja z kolei może uwolnić moje wady i obszary, które wymagają poprawy. a jeśli podoba ci się moja metodologia, zawsze możesz się uczyć

  4. #24
    1 Attachment (s) zobacz ten obszar okręgu, nie lubię tego zbyt wiele, mogą one być na krótkich postojach, aby pułapki byków i uzyskać lepszą dźwignię na płynność, więc przeskoczyłem z powrotem do tylko 1 lot, tylko scout jest w tej chwili tutaj jest plan, niech to się rozwinie, jeśli zwiad ma kłopoty, mogę uratować lub zabić zwiadowcę zgodnie z apetytem na ryzyko i formą rynku, a jeśli cena porusza się po mojej myśli zawsze mogę zaatakować słabość cen, to jest punkt krytyczny, jeśli cena porusza się po mojej myśli, mam mnóstwo czasu na kupowanie spadków. najpierw chroń księgę i skuwaj nieprzyjacielskie pestki

  5. #25
    1 Załącznik (-i)
    teraz ponownie umieszczam moje 3 części = 4 losy, teren wydaje się teraz wyraźniejszy, jeśli będą je uruchamiać, cena wydaje się zdeterminowana, aby ich szukać powyżej 1,42, a jeśli to jest rzeczywisty popyt, teraz jesteśmy w pieniądzach, teraz po prostu kupuj spadki jednak cena zawsze może przenieść się na mnie, przydaje się tutaj poduszka 10 USD, którą teraz będę trzymać. Wygląda na to, że w ciągu 5 minut źle się dzieje, ale momentum w widzeniu godzinowym i kierunku wydaje mi się jaśniejszy. więc mogę trzymać, aż wróci na zielono

  6. #26
    1 Uwaga o załącznikach do siebie, jeśli nie chcę cierpieć, NIE POWINIENEM ZAKAZYWAĆ CENY. siła cenowa na zwyżkowy ruch, jest WYŻSZE RYZYKO Słabość cenowa na ruch zwyżkowy jest DOLE RYZYKO Siła ceny na bessy ruch jest Niższe ryzyko osłabienie cen na ruch niedźwiedzi jest Wyższe ryzyko należy zawsze kupić niższe ryzyko, teraz im już obliczenia możliwe skręty ratownictwa, ale kierunek wydaje się nietknięty tak chory po prostu trzymaj moje ballz

  7. #27
    na razie będę na nie czekać, będę czekał na wyraźniejsze znaki, zrobię trochę pipsów ale moim celem jest ustawienie siebie na wielki codzienny ruch, muszę poczuć kierunek, chociaż moje konto jest nietknięte z niewielkim zyskiem wierzę w ostatni ruch, w którym goniła, że ​​cena była szkodliwa, nie zrobi tego już więcej.

  8. #28
    1 Załącznik (i) ok dzisiaj 5/17/11 mam zamiar zacząć handlować, wiele spostrzeżeń zrobionych wczoraj, jeśli zlecenia nie są jasne i precyzyjne, generał jest winny - Sun Tzu jednak, jeśli zamówienia są jasne i precyzyjne, ale armia nie przestrzega, jest winą dowódcy ”rozkazy, które nie są jasne i precyzyjne: celem jest codzienny trend. więc spróbujmy jeszcze raz spróbować ropy poniżej 100 sztuk złota poniżej 1500, główne firmy będą odnosić sukcesy, ale nie zauważamy wyraźnego kierunku, jednak ważne jest, aby zauważyć, że USD nie docenia już tak bardzo, że od czasu akcji i przez ostatnie kilka dni stronniczy jest byczy

  9. #29
    wczoraj, czy handlowałem, a zyski byłyby dobre. mieliśmy właściwy kierunek. Dzisiejszy rynek to eksponowanie, tendencja godzinowa tendencyjna. więc tutaj nie będę próbował zwyżkować pozycji, zamiast tego mam 2 opcje, albo pójdę niedźwiedzi, albo czekam na rynek, by wrócić, by wejść w zwyżkę. biorąc pod uwagę fakt, że jestem zmęczony, nie będę ryzykować wojska przez handel tylko po to, aby być na rynku. więc zgłoszę alarm na 1,4200 i pójdę spać, a także sprawdzę to na londyńskim parkingu. potrzebuję odpoczynku. pamiętaj o AOW, kto zna siebie i zna wroga, nie musi obawiać się wyniku setek bitew, jeśli zna się niebo (czas) i ziemię (struktura rynku i forma) i możemy osiągnąć zwycięstwo, które jest kompletne. chodzi o to, aby NIE ZOSTAĆ PRZEDŁUŻONEJ PYTANIA, a następnie wykorzystać słabe punkty na rynku. nie możemy wejść najpierw, a potem starać się wygrać. Załącznik 701454

  10. #30
    2 Załącznik (e) nie można po prostu spojrzeć na godzinę, a nie na 5 minut, że mniejsza forma indeksu TF wydaje się rozsądną pozycją dla zwiadowcy. 1 partia, która może być łatwo uratowana, jeśli trzeba, będzie chora, ale odpocznij (tu jest hazard, nigdy nie zostawiaj swojej armii na polu, jeśli nie jesteś tam, aby zarządzać ryzykiem), ale z 1 pozycją zwiadowczą, czuję się wystarczająco pewny, że mogę ratują z łatwością i wydaje się, że handlujemy we właściwym kierunku, więc jeśli GAMBLE się opłaci, gdy się obudzę, będziemy mieć kapitał zagraniczny do ryzyka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.