Forex.com, oddział Gain Capital, Dyskusja
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Forex.com, oddział Gain Capital, Dyskusja

  1. #1
    Zadawaj pytania lub komentarze dotyczące FOREX.com, działu Gain Capital, tutaj. Jest to ot dyskusja na temat opinii, pytań i ogólnych pytań. Jeśli jednak masz zapytanie dotyczące czasu lub takie, które zawiera informacje osobiste lub poufnedotyczące bezpieczeństwa, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu lub telefonu.
    http://www.forex.com/support.html

  2. #2
    Czy platforma Gain GTX ECN jest dostępna dla większych klientów detalicznych lub tylko dla ECP?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy platforma Gain GTX ECN jest dostępna dla większych klientów detalicznych lub tylko dla ECP?
    Czekanie

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy platforma Gain GTX ECN jest dostępna dla większych klientów detalicznych lub tylko dla ECP?
    Dziękuję za zapytanie, fx_insider. Tak, część procesu otwierania konta GTX kwalifikuje się jako ECP (Uprawniony Uczestnik Kontraktu). Daj mi znać, jeśli masz inne pytania na temat platformy GTX lub parametrów kwalifikacji ECP.

  5. #5
    Cześć! jak często aktualizacja wiadomości na forex.com?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć! jak często aktualizacja wiadomości na forex.com?
    Witaj Southern, sekcja Dzisiejsze wiadomości platformy aktualizuje się co kilka minut, ponieważ strumień jest dostarczany przez Dow Jones Newswires. Pamiętaj, że możesz rozwinąć każdy nagłówek, klikając go, aby przeczytać cały artykuł.

  7. #7
    Dlaczego NFA ukarał grzywną forex.com za jedyne 459000 $ za oszukiwanie swoich klientów?

  8. #8
    Sprawdź to:
    http://www.bigmiketrading.com/forex-...nfa-fraud.htmlZostałem oszukany i nigdy nie otrzymałem odpowiedzi od iamfx w 2013 r. jako dzielna firma kapitałowa. EDYCJA: przepraszam iamfx jest GALLANT CAPITAL. Nie zdobywaj kapitału.

  9. #9
    Wow, ta skarga była dawno temu, chociaż zarzuty są poważne. Czy ostatnio coś się dzieje? FXDM NDD ma duży spread, nie może konkurować z Oandą. Forex.com to dział transakcyjny, więc musisz sobie wyobrazić, że będą pokusy, aby manipulować transakcjami, jeśli zaczniesz wygrywać lub po prostu zamkniesz konto. Bycie w USA jest do bani, ponieważ jesteśmy ograniczeni do brokerów, z których możemy skorzystać. Wygląda na to, że brokerzy otrzymali prawa, które zapobiegają konkurencji. Mój przyjaciel powiedział, że nie może nawet otworzyć konta w Oanda, więc może miałem szczęście, że otworzyłem go wcześniej. Byłem w MB Trading, ale poślizg był nie do zniesienia, a według NDD wierzę.

  10. #10
    Ktoś ma doświadczenie z Forex.com? Używam Oandy i jestem szczęśliwy, ale szukam więcej opcji. Właśnie opuściłem MB Trading FreeEXN, ponieważ poślizg był szalony, 1, 5, 15 pipsów i handluję mikropozycjami (będę dalej opowiadał ludziom, ponieważ moje doświadczenie było tak złe w MBT). Czy Forex.com jest dobry? Moim priorytetem jest realizacja nie rozprzestrzeniona. MBT ma dobry spread, ale nie ma znaczenia z powodu poślizgu. Dlaczego nie ma zapełnionych recenzji forum Forex.com, forum FXCM.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.