Forex.com, oddział Gain Capital, Dyskusja - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Forex.com, oddział Gain Capital, Dyskusja

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie mogę uwierzyć, że nikt nie ma doświadczenia z tym brokerem. Ciągle szukam recenzji, chciałbym usłyszeć kilka. Dzięki.
    Handluję z GAINem dawno temu (przed wprowadzeniem na rynek forex.com) i zwiększyłem o 7 lub więcej moje saldo, zanim skończy mi się szczęście w ciągu roku. Wycofaj 5-krotny wzrost. Wówczas rozłożone na majors było 5 - 6 pipsów, minimalna wielkość 100k. Mój zatrzymuje od 25 do 50 pipsów. Wygląda na to, że trochę zgniły. Z czasem wszystko się pogarsza. Jednak słyszałem wtedy te same komentarze. Dowiedz się więcej o zasadach mechaniki kwantowej, aby zrozumieć, że idealny broker nie istnieje. Pakują się w jedną stronę i kradną gdzie indziej lub w inny sposób i kradną inną drogą. Muszą być opłacalne, bo inaczej by nie istniały. Zobacz realizację kontraktów futures i oblicz, ile poślizgów spożywa rocznie. Jest to prawdopodobnie tak dobre, jak tylko się da, z wyjątkiem tego, że pakowanie może się różnić

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję za zapytanie o północy. Była to nasza początkowa odpowiedź na sprawę NFA BCC w 2010 r .: # 8220; W dniu 27 października 2010 r. GAIN Capital zawarła ugodę ze stowarzyszeniem National Futures Association w celu rozwiązania toczącego się postępowania przeciwko firmie, które obejmowało trzy roszczenia związane z egzekucją praktyk w swojej platformie Metatrader i jej byłej weekendowej polityce likwidacji. Firma zawarła ugodę, nie przyznając się ani nie kwestionując zarzutów NFA nr 8217 i zgodziła się na zapłacenie grzywny w wysokości 459 000 USD. W ramach rozliczenia spółka ...
    Raz złodziej, zawsze złodziej, trzymaj się z daleka od tego brokera. W rzeczywistości, trzymaj się z daleka od ”brokera”, który zapłacił grzywny za praktyki egzekucyjne i inne obłędu.

  3. #23
    1 Załącznik (s) dobrze, spojrzał wtedy i to była moja krzywa equity. Zmęczyłem się jak widać z pic i byłem szczęśliwy, że mam pracę
    to było w moim 7 roku handlu. Zakończyć handel przez kilka lat i był w stanie zdystansować się i pochłonąć lekcję. Mam to, czego szukam w 15 roku życia, traktując to jak hobby.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Raz złodziej, zawsze złodziej, trzymaj się z daleka od tego brokera. W rzeczywistości, trzymaj się z daleka od ”brokera”, który zapłacił grzywny za praktyki egzekucyjne i inne obłędu.
    Prawie każdy duży pośrednik zapłacił grzywnę w pewnym momencie. Fakt, że ktoś nie został jeszcze ukarany, jest bardziej prawdopodobny ze względu na to, że jest on nowością w branży lub zbyt mały, aby mógł być istotny. NFA ma niedobór personelu i nie jest znany z najostrzejszych pracowników. Zasadniczo ustanawiają reguły w miarę postępowania. Zauważysz również, że większość brokerów napotyka problemy związane z wtyczkami i ustawieniami Metatradera. Metatrader to okropny program, który w dużej mierze jest czarną skrzynką dla brokera. Tylko Rosjanie, którzy go napisali, naprawdę wiedzą, co dzieje się na serwerach Meta.

  5. #25
    Mam konto na forex.com UK, konto MT4. do tej pory brak reklamacji. wypłata przelewu bankowego w ciągu 3 dni roboczych. Sesja londyńska Spread EurUsd 1.8. Wykonanie jest dobre. Może nie najlepszy pośrednik, ale myślę, że dobry pośrednik z regulacją FSA.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.