Forex.com, oddział Gain Capital, Dyskusja - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Forex.com, oddział Gain Capital, Dyskusja

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego NFA ukarał grzywną forex.com za jedyne 459000 $ za oszukiwanie swoich klientów?
    Dziękuję za zapytanie o północy. Była to nasza początkowa odpowiedź na sprawę NFA BCC w 2010 roku: ”W dniu 27 października 2010 r. GAIN Capital zawarła ugodę ze stowarzyszeniem National Futures Association, aby rozwiązać toczące się postępowanie przeciwko firmie, które obejmowało trzy roszczenia dotyczące praktyk wykonawczych w jego platforma Metatrader i jej dawna polityka likwidacji w weekendy. Spółka zawarła ugodę, nie przyznając się ani nie kwestionując zarzutów NFA i zgodziła się na zapłacenie grzywny w wysokości 459 000 USD. W ramach ugody firma zgodziła się również zapewnić odpowiednie refundacje klientom, którzy zostali negatywnie dotknięci praktykami opisanymi w skardze NFA. ”Od 2010 r. Pracujemy nad zapewnieniem przejrzystości realizacji, które zapewniamy naszym klientom. Informacje te są łatwo dostępne na naszej stronie za pośrednictwem następujących linków: FOREX.com Statystyki realizacji transakcji
    http://www.forex.com/trade-execution-statistics.htmlFOREX.com Jakość wykonania Indior Luty 2013 Prędkość wykonania 99,9% transakcji zrealizowanych w mniej niż 1 sekundę (Reprezentuje wszystkie rynkowe i natychmiastowe zamówienia)
    0,07 sekundy to średnia prędkość wykonania (czas, jaki upłynął między odebraniem i wykonaniem zlecenia rynkowego)
    Cena wykonania 71% ceny zleceń limitowych uległo poprawie (zlecenia z limitem wykonane po cenie wyższej niż cena żądana)
    1,05 pipsa to średnia poprawa ceny dla każdego zlecenia z limitem [różnica między żądaną i zrealizowaną ceną lepszych zleceń z limitem ceny (tylko waluty)]
    100% zleceń z limitem wypełnionych lub lepszych (zlecenia z limitem wykonane według żądanej stawki lub lepszej)
    Szybkość wykonania 99,9% transakcji pomyślnie zrealizowanych (Obejmuje wszystkie ważne zlecenia rynkowe, natychmiastowe wykonanie, limity i zlecenia stop)
    FOREX.com Karta wyników egzaminu
    http://www.forex.com/pricing-execution-scorecard.htmlOczywiście, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy lub rozbieżności z wykonaniem lub cokolwiek innego, prosimy o natychmiastowy kontakt. Zapewnimy, że Twoje konto jest traktowane sprawiedliwie.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Sprawdź to:
    http://www.bigmiketrading.com/forex-...nfa-fraud.htmlZostałem oszukany i nigdy nie otrzymałem odpowiedzi od iamfx w 2013 r. jako dzielna firma kapitałowa. EDYCJA: przepraszam iamfx jest GALLANT CAPITAL. Nie zdobywaj kapitału.
    Pozdrowienia pbx06. Dziękuję za edycję i wyjaśnienie. Jeśli kiedykolwiek pojawi się problem, który może sugerować, że zostałeś skrzywdzony przez brokera lub firmę powiązaną z naszą firmą, natychmiast skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wow, ta skarga była dawno temu, chociaż zarzuty są poważne. Czy ostatnio coś się dzieje? FXDM NDD ma duży spread, nie może konkurować z Oandą. Forex.com to dział transakcyjny, więc musisz sobie wyobrazić, że będą pokusy, aby manipulować transakcjami, jeśli zaczniesz wygrywać lub po prostu zamkniesz konto. Bycie w USA jest do bani, ponieważ jesteśmy ograniczeni do brokerów, z których możemy skorzystać. Wygląda na to, że brokerzy otrzymali prawa, które zapobiegają konkurencji. Mój przyjaciel powiedział, że nie może nawet otworzyć konta w Oanda, więc może miałem szczęście, że otworzyłem ...
    Dzięki za zamieszczenie tony95. Proszę odnieść się do mojej odpowiedzi (Post nr 11) do członka północy i sprawdzić nasze statystyki wyników handlowych i kartę wyników egzekucji. Dla szybkiego odniesienia tutaj są dwa linki:
    http://www.forex.com/trade-execution-statistics.html
    http://www.forex.com/pricing-execution-scorecard.htmlJednakże, aby rozwiązać twoje szczególne problemy, staramy się wykonywać transakcje tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę. Rutynowo obsługujemy ponad 120 000 zgłoszeń handlowych dziennie, a dzięki naszemu wysoce zautomatyzowanemu mechanizmowi wykonywania transakcji jesteśmy w stanie wykonać ponad 99% transakcji w czasie krótszym niż jedna sekunda. Korzyścią płynącą z handlu z FOREX.com i tak zwanym brokerem bez pośrednictwa transakcji jest to, że bierzemy pełną odpowiedzialność za zapewnienie ci stałej płynności, niskich spreadów i jakości wykonania każdej transakcji. Nie powierzamy tej odpowiedzialności stronom trzecim, co może skutkować dłuższym czasem realizacji, błędnymi spreadami i poślizgiem.

  4. #14
    Podane przez Ciebie statystyki handlu są bezużyteczne, biorąc pod uwagę zrzeczenie się na dole strony .... Z wyłączeniem transakcji, które otrzymały niestandardowe zlecenia i transakcje zrealizowane za pośrednictwem platformy (platform) MetaTrader. Czego można się spodziewać, jeśli używasz MetatTrader? Nie mam pojęcia. Dzięki, Tony
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za publikację. Proszę odnieść się do mojej odpowiedzi (Post nr 11) do członka północy i sprawdzić nasze statystyki wyników handlowych i kartę wyników egzekucji. Dla szybkiego odniesienia tutaj są dwa linki:
    http://www.forex.com/trade-execution-statistics.html
    http://www.forex.com/pricing-execution-scorecard.htmlJednak, aby rozwiązać twoje szczególne problemy, staramy się wykonywać transakcje tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za publikację. Proszę odnieść się do mojej odpowiedzi (Post nr 11) do członka północy i sprawdzić nasze statystyki wyników handlowych i kartę wyników egzekucji. Dla szybkiego odniesienia tutaj są dwa linki:
    http://www.forex.com/trade-execution-statistics.html
    http://www.forex.com/pricing-execution-scorecard.htmlJednak, aby rozwiązać twoje szczególne problemy, staramy się wykonywać transakcje tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę.

  5. #15
    Dziękuję za zapytanie. Była to nasza początkowa odpowiedź na sprawę NFA BCC w 2010 roku: ”W dniu 27 października 2010 r. GAIN Capital zawarła ugodę ze stowarzyszeniem National Futures Association, aby rozwiązać toczące się postępowanie przeciwko firmie, które obejmowało trzy roszczenia dotyczące praktyk wykonawczych w jego platforma Metatrader i jej dawna polityka likwidacji w weekendy. Spółka zawarła ugodę, nie przyznając się ani nie kwestionując zarzutów NFA i zgodziła się na zapłacenie grzywny w wysokości 459 000 USD. W ramach ugody firma zgodziła się również na zapewnienie odpowiednich zwrotów klientom, którzy zostali negatywnie dotknięci praktykami opisanymi w skardze NFA. ”Czy zatem zapłacenie grzywny w wysokości 459 000 USD nie oznacza przyznania się do winy? Czy to darowizna? Jesteście gangsteramiprzestępcami. Oszukałeś swoich klientów i nigdy nie dostaniesz centa ode mnie.

  6. #16
    Także, jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę przesłać film o tym, jak ci brokerzy nas oszukują używając metatrader 4. Dwie duże firmy, które zostały uznane za winne, to FXCM i forex.com.

  7. #17
    Nie mogę uwierzyć, że nikt nie ma doświadczenia z tym brokerem. Ciągle szukam recenzji, chciałbym usłyszeć kilka. Dzięki.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Także, jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę przesłać film o tym, jak ci brokerzy nas oszukują używając metatrader 4. Dwie duże firmy, które zostały uznane za winne, to FXCM i forex.com.
    To byłoby interesujące. Thanx

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To byłoby interesujące. Thanx
    przepraszam za spóźnioną odpowiedź .... nie mogłem znaleźć tego filmu, ale jestem pewien, że jest taki sam jak ten wstawiony film wideo
    nullFacet o imieniu ECNJESUS ​​ujawnił tych oszustów, przesyłając kilka filmów i robiąc wiele postów na różnych forach. Większość została usunięta. W każdym razie wszystkie zasługi dla niego. I nie sądzę, że jest to tylko izolacja dla forex.com. Podobne obciążenia zostały nałożone na FXCM, jednego z największych brokerów w USA. Są szumowiną o niskim życiu ...

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie mogę uwierzyć, że nikt nie ma doświadczenia z tym brokerem. Ciągle szukam recenzji, chciałbym usłyszeć kilka. Dzięki.
    Nie mogę uwierzyć, gdy zwróciłem uwagę, że oszukali swoich klientów, nadal jesteś nimi zainteresowany! Dlaczego nie po prostu przekazać im pieniądze? Oszczędza ci papierkową robotę, aby zostać klientem
    Moja rada to jakikolwiek broker, którym jesteś zainteresowany, szukaj w tym słowie mt4 dealer plugin i nazwisko pośrednika. To dobry początek. Jeśli zostaną uznani za winnych korzystania z wtyczki dealera, niż są nieuczciwi, możesz je skreślić z listy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.