17-gigabajtowy plik dziennika MT4 406
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 17-gigabajtowy plik dziennika MT4 406

  1. #1
    Wczoraj zdarzyło mi się sprawdzić statystyki dysku twardego i odkryłem, że moja dostępna przestrzeń w niewyjaśniony sposób spadła ze zwykłych 60-80% do mniej niż 20%. Po małej pracy detektywa odkryłem, że mój folder ExpertsLogs ma ponad 17 GB, wszystkie utworzone w ciągu jednego dnia uruchamiania Strategy Tester. Zwykle nie używam tej funkcji, z wyjątkiem wytrząsania błędów z nowego EA, co zrobiłem dzień lub dwa wcześniej.

    Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenie? Nie mogłem otworzyć pliku dziennika, o którym mowa, ze względu na jego rozmiar, ale usunięcie pliku przywróciło mój dysk do normalnego ...

    Używam MT4 (obecnie kompilacja 406) pod LinuksemWini od około 226 kompilacji i nigdy wcześniej tak się nie działo.

    Bez wielkiego szumu, tylko mały potencjalny błąd, by mieć oko, jeśli jesteś regularnym użytkownikiem Testera Strategii.

  2. #2
    Spróbuj użyć rozgałęźników plików. Istnieje kilka (nazwa nie pamiętam), które podzieli plik na wiele numerów (jak w ustawieniach), a następnie można otworzyć lub przeczytać. Większy RAMgt; mniej podziałów ... zadziała! IMO, EA napisała dużo w dzienniku (wiele instrukcji printta sama instrukcja print wykonana na tick lub coś, prawdopodobnie) AFA moje doświadczenie dotyczy, miałem raz plik 80-100 Mb (przez długi okres)

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wczoraj zdarzyło mi się sprawdzić statystyki dysku twardego i odkryłem, że moja dostępna przestrzeń w niewyjaśniony sposób spadła ze zwykłych 60-80% do mniej niż 20%. Po małej pracy detektywa odkryłem, że mój folder ExpertsLogs ma ponad 17 GB, wszystkie utworzone w ciągu jednego dnia uruchamiania Strategy Tester. Zwykle nie używam tej funkcji, z wyjątkiem wytrząsania błędów z nowego EA, co zrobiłem dzień lub dwa wcześniej. Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenie? Nie mogłem otworzyć danego pliku dziennika ze względu na jego rozmiar, ale usunięcie zwróconego pliku ...
    Czy masz wiele instrukcji drukowania w swoim kodzie? Jeśli tak, skomentuj je, gdy będziesz już ich potrzebować lub będziesz często musiał zrzucać pliki dziennika.

  4. #4
    Od twojego uruchomienia w Linuksie, jeśli chcesz przeczytać zawartość pliku, możesz użyć ”less” w powłoce (lub chcesz ”tail -f” podczas uruchamiania eksperta). program ”less” nie ładuje całego pliku tylko na ekranie w czasie.

  5. #5
    4 Załączniki Utwórz skrypt, aby usunąć pliki dziennika MT4MT5. ualne kompilacje w dniu wysyłki to MT4 670 i MT5 965. Uwaga: Ta ilustracja dotyczy systemu Windows 8.1 w wersji 64-bitowej. Ścieżki folderów i plików dla systemu Windows 8.1 w wersji 32-bitowej i innych wersjach systemu Windows mogą lub będą wymagać odpowiedniej zmiany. Lokalizacja plików dziennika MT4: C: \ Users \ Twoja nazwa użytkownika \ AppData \ Roaming \ MetaQuotes \ Terminal \ 32 znaki alfanumeryczna tożsamość terminala \ logi \ C: \ Users \ Twoja nazwa użytkownika \ AppData \ Roaming \ MetaQuotes \ Terminal \ 32-znakowa alfanumeryczna tożsamość terminala \ tester \ logi \ C: \ Użytkownicy \ Twoja nazwa użytkownika \ AppData \ Roaming \ MetaQuotes \ Terminal \ 32-znakowa alfanumeryczna tożsamość terminala \ MQL4 \ Logi \ Lokalizacja plików dziennika MT5 : Jak wyżej, z wyjątkiem MQL4 będzie MQL5. Identyfikacja Jeśli zainstalowano więcej niż jedno Terminal MT4MT5, powiązany Terminal można znaleźć za pomocą gt; gt; 32-znakowa alfanumeryczna tożsamość terminala gt; gt; original.txt. Plik original.txt będzie zawierał nazwę Brokera i czy MT4 lub MT5. Utwórz skrypt usuwania: Poniższy szablon skryptu zawiera blok skryptu MT4 i blok skryptu MT5. Skopiuj blok kodu MT4 lub - i MT5 z poniższego szablonu skryptu do nowego Notatnika okna MS lub podobnego edytora tekstu, który może zawierać rozszerzenie .bat. Jeśli zainstalowany jest więcej niż jeden terminal MT4 lub MT5, należy zduplikować odpowiedni blok kodu zgodnie z wymaganiami. Co zmienić - a: nazwa brokera b: wystąpienia # 8220; T # 8221; między użytkownikami cd i cd AppData z # 8220; twoja nazwa użytkownika # 8221; (bez cudzysłowów). c: 32 alfanumeryczne. d: wszelkie stosowne różnice w ścieżce. Pomiń blok MT4 lub MT5, jeśli nie jest wymagany. Ostateczny kod musi zostać zapisany z rozszerzeniem .bat. Przykład: Deletelogs.bat. Uwaga: Notpad będzie musiał zostać zmieniony z # 8220; txt # 8221; do # 8220; Wszystkie pliki (*. *) # 8221; do zapisywania i przeglądania. Zobacz - Zapisz jako rozwijany typ. UWAGA: Edytorforex-instantformatuje log słowy jako l og w poniższym szablonie skryptu. Ta przestrzeń musi zostać usunięta po skopiowaniu do Notatnika. Scipt Template @ ECHO OFF echo MT4 Twoja nazwa brokera cd c: \ cd Użytkownicy cd T cd AppData cd Roaming cd MetaQuotes cd Terminal cd 9F51A4A5C91921D00 F 5E124F12 F 716EB logi cd del * .log del% data: ~ 6,4 %% data: ~ 3,2 %% data: ~ 0,2% .log cd .. cd tester del * .log del% data: ~ 6,4 %% data: ~ 3,2 %% data: ~ 0,2%. log cd .. cd MQL4 logi cd del * .log del% data: ~ 6,4 %% data: ~ 3,2 %% data: ~ 0,2% .log cd .. echo MT5 nazwa brokera cd c: \ cd Użytkownicy cd T cd AppData cd Roaming cd MetaQuotes cd Terminal cd 62FE5B6112847 B 69D1ABE633 B 337F1DA logi cd del * .log del% data: ~ 6,4 %% data: ~ 3,2 %% data: ~ 0,2% .log cd .. cd tester del * .log del% data: ~ 6,4 %% data: ~ 3,2 %% data: ~ 0,2% .log cd .. cd MQL5 logi cd del * .log del % data: ~ 6,4 %% data: ~ 3,2 %% data: ~ 0,2% .log Powiel 32 znaki alfanumeryczne bez błędu. (w razie potrzeby użyj Ctrl kółka myszy, aby powiększyć obrazy) Krok 1. Skopiuj adres jako tekst.
    Krok 2. Przeszedł do MS Wordpad lub podobnego edytora tekstu.
    Krok 3: Skopiuj tylko alfanumeryczne i wklej do skryptu jako zastępstwo szablonu skryptu alfanumerycznego. Korzystanie z pliku skryptuZapisz skrypt usunięcia dziennika do wybranego folderu (nie do katalogu głównego C: \) i dodaj skrót do pulpitu; przydzielić odpowiednią ikonę; Klawisze skrótu można również dodawać.
    Skrypt może być uruchamiany automatycznie przy uruchomieniu z praktycznie zerowymi dodatkowymi zasobami PC. Zapisz kopię pliku skryptu do - C: \ Users \ Twoja nazwa użytkownika \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ StatMenu \ Progr \ Stat-up
    Uruchom skrypt i sprawdź, czy wszystkie pliki dzienników zostały usunięte. W razie potrzeby popraw odpowiedni skrypt. Uwaga: Pliki dziennika można usuwać tylko z zamkniętych terminali. Pliki dziennika otwartych terminali nie zostaną usunięte, ponieważ są w użyciu.

  6. #6
    1 Załącznik (y) Powyższa ikona jest skrótem i jako taka nie ma właściwości Pin to Taskbar i Pin to Start. Aby dodać te właściwości, kliknij prawym przyciskiem ikonę # 8594; Właściwości # 8594; Skrót # 8594; idź do Target i wpisz explorer (w tym cytaty) przed C: \ Users \ Windows \ ........ # 8594; Kliknij OK.
    Kliknij prawym przyciskiem ikonę # 8594; Przypnij do paska zadań i właściwości Przypnij do startu powinny być widoczne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.