Alpari - dzisiaj brak połączenia?
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Alpari - dzisiaj brak połączenia?

  1. #1
    Alpari - dziś brak połączenia dla różnych kont !!

    bardzo zły !

  2. #2
    Dzięki za wiadomość, tak, moje konta też !! Co za cholera ?! Oglądaj GBPUSD !! żadnego ruchu już od 10:13, kiedy Alpari rozbił się. Co się stało ?

  3. #3
    tak, konta na żywo bez połączenia, z wyjątkiem kont demonstracyjnych. Zaskoczony?

  4. #4
    Miałem ten problem na moim koncie demonstracyjnym 20 minut temu!

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Miałem ten problem na moim koncie demonstracyjnym 20 minut temu!
    cześć josef Miałem problemy z kontem na żywo!

  6. #6
    Mam przeczucie, że tytuł tego wątku zostanie zmieniony na Broker - dziś nie ma połączenia.

  7. #7
    2 Załącznik (y) mówimy o alpari.co.uk, jeśli tak miałem połączenie, ale krwawe pasze pokazywały brakujące dane .. podobnie jak luka, ale to nie było ... denerwujące się z nimi .. mają szczęście, że zamiast tego zamieniają się handlem Skóry głowy ... w przeciwnym razie mógłbym potencjalnie zdmuchnąć konto z powodu niedostatku, aby zapewnić poprawne posuwanie się pracy na wykresie ..


  8. #8
    Mój Alpari_US - konto na żywo trwa 8 godzin. ok

  9. #9
    Dziś mieliśmy problem techniczny, który niestety spowodował krótki okres przestoju niektórych naszych serwerów. Problem został szybko zidentyfikowany i rozwiązany. W takich rzadkich przypadkach Wielka Brytania jak zawsze zobowiązuje się do rekompensaty dla tych klientów, którzy zostali dotknięci i poniosła y finansowe. Jeśli doświadczyłeś y finansowej w wyniku przestoju, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta (
    http://www.alpari.co.uk/en/contact.html), którzy chętnie Ci pomogą. Wielka Brytania

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziś mieliśmy problem techniczny, który niestety spowodował krótki okres przestoju niektórych naszych serwerów. Problem został szybko zidentyfikowany i rozwiązany. W takich rzadkich przypadkach Alpari UK, jak zawsze, zobowiązuje się do rekompensowania tych klientów, którzy zostali dotknięci i poniosły y finansowe. Jeśli doświadczyłeś y finansowej w wyniku przestoju, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta (
    http://www.alpari.co.uk/en/contact.html), którzy chętnie Ci pomogą. Alpari UK
    podoba mi się to: - przynajmniej alpari wkłada sobie ręce co najmniej ... faceci muszą naprawić klasyczne serwery ... to nic dobrego
    dzięki amigo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.