Alpari - dzisiaj brak połączenia? - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Alpari - dzisiaj brak połączenia?

  1. #11
    1 Attachment (s) ponownie się zawiesił, ostatnia przerwa barowa pochodzi z 26 marca ... moje otwarte transakcje zostały zamknięte i moje saldo spadło ~ 15 dolarów ... co do cholery ... czy przywrócą moje otwarte transakcje?

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rozbił się ponownie, ostatnia przerwa barowa trwa od 26 marca ... moje otwarte transakcje zostały zamknięte, a moje saldo spadło ~ 15 dolarów ... co do cholery ... czy przywrócą moje otwarte transakcje?
    jaki podział na USA czy Wielką Brytanię?

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rozbił się ponownie, ostatnia przerwa barowa trwa od 26 marca ... moje otwarte transakcje zostały zamknięte, a moje saldo spadło ~ 15 dolarów ... co do cholery ... czy przywrócą moje otwarte transakcje?
    Jak często zdarza się to brokerowi? Sądzę, że pewnego dnia może się to przydać w każdym domu maklerskim, ale pytanie brzmi: jak często i jak długo trwa zwijanie ...

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za wiadomość, tak, moje konta też !! Co za cholera ?! Oglądaj GBPUSD !! żadnego ruchu już od 10:13, kiedy Alpari rozbił się. Co się stało ?
    Stało się, że Alpari już nie jest cool

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rozbił się ponownie, ostatnia przerwa barowa trwa od 26 marca ... moje otwarte transakcje zostały zamknięte, a moje saldo spadło ~ 15 dolarów ... co do cholery ... czy przywrócą moje otwarte transakcje?
    Witaj Forexpt, wyślij e-mail ze swoim kontem i szczegółami biletów do. Chętnie zbadamy sprawę i pomożemy. Alex ________ Alexander Chadwick
    http://www.alpari.co.uk/

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak często zdarza się to brokerowi? Sądzę, że pewnego dnia może się to przydać w każdym domu maklerskim, ale pytanie brzmi: jak często i jak długo trwa zwijanie ...
    jest to najlepszy wskaźnik dla pośrednika ratingowego, jak sądzę

  7. #17
    Czy można swobodnie zasilać kartą kredytową mniej niż 3000 USD, gdy mój rachunek oparty jest na dolarze amerykańskim, a także na mojej karcie kredytowej w USD?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziś mieliśmy problem techniczny, który niestety spowodował krótki okres przestoju niektórych naszych serwerów. Problem został szybko zidentyfikowany i rozwiązany. W takich rzadkich przypadkach Alpari UK, jak zawsze, zobowiązuje się do rekompensowania tych klientów, którzy zostali dotknięci i poniosły y finansowe. Jeśli doświadczyłeś y finansowej w wyniku przestoju, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta (
    http://www.alpari.co.uk/en/contact.html), którzy chętnie Ci pomogą. Alpari UK
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziś mieliśmy problem techniczny, który niestety spowodował krótki okres przestoju niektórych naszych serwerów. Problem został szybko zidentyfikowany i rozwiązany. W takich rzadkich przypadkach Alpari UK, jak zawsze, zobowiązuje się do rekompensowania tych klientów, którzy zostali dotknięci i poniosły y finansowe. Jeśli doświadczyłeś y finansowej w wyniku przestoju, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta (
    http://www.alpari.co.uk/en/contact.html), którzy chętnie Ci pomogą. Alpari UK

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy można swobodnie zasilać kartą kredytową mniej niż 3000 USD, gdy mój rachunek oparty jest na dolarze amerykańskim, a także na mojej karcie kredytowej w USD?
    Będziesz musiał zapłacić około 3% przez VISA za transakcję online.

  9. #19
    czy koszt nie wynosiłby 1,75% # 65292, co pokazano na stronie głównej?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Będziesz musiał zapłacić około 3% przez VISA za transakcję online.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Będziesz musiał zapłacić około 3% przez VISA za transakcję online.

  10. #20
    IBFX miał ten sam problem na otwartej przestrzeni.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.