FXOpen i FXCompany ????
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: FXOpen i FXCompany ????

  1. #1

  2. #2
    Brokerzy walutowi (a także wszystkie firmy w ogóle) zazwyczaj mają kilka stron internetowych. Dopóki nazwy są dość podobne, wszystko powinno być w porządku. Po prostu miej oko na to, że nazwiska są radykalnie różne.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Brokerzy walutowi (a także wszystkie firmy w ogóle) zazwyczaj mają kilka stron internetowych. Dopóki nazwy są dość podobne, wszystko powinno być w porządku. Po prostu miej oko na to, że nazwiska są radykalnie różne.
    Dwie firmy powiedziały, że i tak nie są ze sobą powiązane. Moje pytanie brzmi: dlaczego mają ten sam adres?

  4. #4
    Nie rozumiem, co masz na myśli. Przeszedłem na obie strony i wygląda na to, że FXcompany jest firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, podczas gdy FXopen jest pośrednikiem w obrocie dewizowym. Jeśli firmy zachowują się podejrzanie, to czy mogę polecić ci pośrednictwo, które jest lepiej dostosowane do potrzeb wszystkich inwestorów? Rozumiem przez to, dlaczego nie wybierzesz domu maklerskiego o dużej i znanej nazwie?

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie rozumiem, co masz na myśli. Przeszedłem na obie strony i wygląda na to, że FXcompany jest firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, podczas gdy FXopen jest pośrednikiem w obrocie dewizowym. Jeśli firmy zachowują się podejrzanie, to czy mogę polecić ci pośrednictwo, które jest lepiej dostosowane do potrzeb wszystkich inwestorów? Rozumiem przez to, dlaczego nie wybierzesz domu maklerskiego o dużej i znanej nazwie?
    fxopen.com fxcompany.net Fxopen jest już dużym graczem na rynku forex ...

  6. #6
    Wydaje mi się, że znajdują się w dużym budynku i oba mają ten sam adres z dziesiątkami innych firm.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wydaje mi się, że znajdują się w dużym budynku i oba mają ten sam adres z dziesiątkami innych firm.
    Adres może być po prostu centralnym magazynem rejestracyjnym, takim jak
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ugland_Housena Kajmanach.

  8. #8
    Adres cyprusów FXOpens to tylko adres legalny. Możliwe, że FXCompany i FXOpen mają tych samych prawników, Hope to pomaga.

  9. #9
    Nie umieszczają tego adresu na swojej stronie internetowej.
    https://www.cia.gov/library/publiion...k/geos/mp.htmlCzy ktoś tu rzeczywiście ma konto? FXOpen Investments Inc. Biuro 113, 2 piętro, Medine Mews, Chausse Port Luis, Mauritius

  10. #10
    Mam z nimi kilka kont. ECN micro standard pamm. Bez skarg, bez problemów, bez zmartwień. Wiem, że nie są tą samą firmą co fxcompany, jeśli o to pytasz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.