Tendencje tła dla TDI, TMS, Heiken i
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Tendencje tła dla TDI, TMS, Heiken i

  1. #1
    2 Załącznik (-i) Cześć chłopaki
    Byłem zwolennikiem metody TMS - która okazała się opłacalna, jeśli podążałem za oryginalnymi instrukcjami od Eelfranza. Szukałem też sposobu, aby lepiej monitorować moje wykresy i filtrować złe sygnały. Więc zrobiłem ten wskaźnik z kawałków (z innych indis). Nie jestem programistą, ale mam szczęście, działa.
    Jednak wymaga więcej modyfikacji. To, co teraz robi, to wykrycie pędu w ramach czasowych D1 (w oparciu o TDI i Heiken i) oraz sygnałów stochastycznych w bieżącym czasie. I zmienia kolor tła zgodnie z tymi sygnałami.
    Na przykład zmienia kolor na zielony, gdy spełnione są wszystkie następujące warunki: Świeca HA D1 ma kolor zielony Obecny czas HA jest zielony, cena jest zamknięta powyżej 5 SMA TDI D1 zielony gt; czerwony ... i zmienia kolor na różowy na przeciwnych sygnałach. Jeśli te sygnały nie pasują, nic się nie dzieje.
    Teraz, jeśli jesteś handlowcem TDI lub jeśli podoba Ci się metoda TMS i masz pewne umiejętności w zakresie programowania, proszę pomóż to dalej rozwijać. Chcę dodać jeszcze jeden warunek do zmiany koloru wykresu i nie wiem jak. Chcę zmienić kolor na zielony, jeśli czerwonezielone linie TDI znajdują się powyżej linii rynkowej - i odwrotnie na różowo (sprzedaj). Będzie to dalej filtrować złe transakcje, jak sądzę. I nie dbam o zielone przejście na czerwono, tylko o ich związek z linią rynkową. Coś takiego jak TDI (zielony, żółty) (czerwony, żółty) niż kolor tła = zielony
    # 8203; Tak czy inaczej, to pomaga mi monitorować moje wykresy. Tylko jeden wykres ma kolor, więc tylko jeden wykres wart jest sprawdzenia. Łatwa praca, teraz zamknij komputer i wróć po kolejnych 4 godzinach



    Poniżej znajduje się wskaźnik działający w sposób opisany powyżej. Mam nadzieję, że ktoś inny to poprawi. Weź to, użyj go, zmodyfikuj, jeśli chcesz.

    https://www.forex-instant.com/attach...1216441281.mq4

    Na wypadek, gdyby ktoś się pomylił: TO NIE JEST SYSTEM TRADINGOWY. WSKAŹNIK NIE ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY DO PRZEKAZANIA SYGNAŁÓW WEJŚCIOWYCH. WYKORZYSTUJEMY JĄ W TYM SAMYM SPRZEDAŻY Z WYKORZYSTANIEM TDI I HEIKEN ASHI, JAK W NICI TMS.

  2. #2
    1 Załączniki Witaj, Nie pracuj na moim rachunku demo FXCM 600

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Nie pracuj na moim rachunku demo FXCM 600 {image}
    Racja, SMA, a nie EMA
    Zostało to naprawione, ale wciąż niekompletne. Jeśli chcesz, spróbuj ponownie pobrać z góry. Twoje zdrowie.

  4. #4
    2 Załącznik (-i) Witaj Wattaman, dzięki za wskaźnik. Zastosowałem wskaźnik, ale nie znalazłem żadnej różnicy.

    Czy brakuje mi jakiegoś innego wskaźnika? Proszę przewodnika. Z góry dziękuję. pozdrowienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.