Dziennik Trading - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Dziennik Trading

  1. #11
    Dzięki Rob, jesteś tym, który daje nam znać (przynajmniej dla mnie), jak ważne jest analizowanie wyższych ram czasowych, nawet gramy tylko wokół akcji cenowej M15. W przypadku Post 2 ufam, że na pewno będę potrzebował więcej precyzyjnej melodii, gdy dowiem się więcej od was.
    Pozdrawiam miasto
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Eric, Gratuluję z początkiem twojego dziennika. Post nr 2 jest doskonały! Powodzenia z tym
    Obrabować
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Eric, Gratuluję z początkiem twojego dziennika. Post nr 2 jest doskonały! Powodzenia z tym
    Obrabować

  2. #12
    2 Załącznik (-i) - Testowanie z ECN ac - Testowanie z SMA 10 21 (SMA 10 - to samo odczucie KC, SMA 21, nie idź ponownie w tym kierunku) 1. EJ - trend jest nadal w ruch w górę, ale w pobliżu rn, wydaje się zwalniać, tak ostre cięcie; 2. GU - formacja tak niezbyt dobra (wydaje się początkiem impetu w dół), a przy rn, więc z małym zyskiem.


  3. #13
    Uwagi do odwołania. Mam wrażenie, że jestem Azjatką, zazwyczaj Mon jest spokojnym rynkiem (czas, który napisałem to Londyn 0630US 0130mój czas to 1330), mogą być wszyscy więksi chłopcy (z tych 2 rynków) wciąż śpią.

  4. #14
    1 Załącznik (-i) Warto przypomnieć sobie - Wejście z powodu tworzenia DT; poniżej zarówno SMA 10 21; 2 szpilki (drugi był początkowo pinem, a następnie doji w końcu) - sl ustawiony tuż nad rn - ale wsparcie resent (pozioma zieleń) wydaje się być dość silne; - nie wydostał się, ponieważ DT był nadal ważny; - w końcu się zatrzymał przez nagły ruch zielonego paska wyskoczył rn

  5. #15
    Gratuluję przyjacielu na tym odważnym kroku. Wiem, że dzięki doświadczonym traderom, takim jak Sho, Sm i Rob, którzy będą cię wspierać, odniesiesz sukces. Będę bardzo regularnym gościem. Niech pipsy podążają za tobą.

  6. #16
    1 Załącznik (-i) Wciąż testowanie nowego AC Wydaje się, że formacja 123, 2 szpilki na górze (druga, połączono zieloną dłuższą czerwoną), przełamaj ostatnie wsparcie, uzyskałem silny opór na poziomie 1.475, idź z krótkim. Ustaw sl tuż nad zieloną linią Ale wydaje się, że nie ma już więcej siły oddziału, przeciągnij z 8p, a następnie ostro.

  7. #17
    1 Załącznik (y) Złapany 1-sza 17, druga nadal w biegu. Wpis - głową w dół, złamał zielony opór, ale wycofał się ponownie (ostatnia szpilka). wstaw 2 wpisy. Zabezpieczony pierwszy zysk 1, niech drugi pójdzie ........ Druga edycja: wor ...... Druga -2p, lepiej złapana 10 wcześniej

  8. #18
    Tks na wizytę Matlobien, podzielmy się naszym podejściem do handlu. Być może możemy się czegoś od siebie nauczyć. Pozdrawiam miasto
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Gratuluję przyjacielu na tym odważnym kroku. Wiem, że dzięki doświadczonym traderom, takim jak Sho, Sm i Rob, którzy będą cię wspierać, odniesiesz sukces. Będę bardzo regularnym gościem. Niech pipsy podążają za tobą.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Gratuluję przyjacielu na tym odważnym kroku. Wiem, że dzięki doświadczonym traderom, takim jak Sho, Sm i Rob, którzy będą cię wspierać, odniesiesz sukces. Będę bardzo regularnym gościem. Niech pipsy podążają za tobą.

  9. #19
    Przetestuj to demo ac przez kilka godzin. Jeden punkt krytyczny nie może zostać rozwiązany, co stanowi dźwignię. Nie mogę grać agresywnie, podczas gdy na wolnym marginesie jest mało miejsca z 500 $c. Wydaje się, że nie mam wyboru, ale trzymać się Alpari .......
    W porządku, a następnie wykonaj jakąś regulację ac 1st. Zajmie to od 2 do 3 dni, aby to rozwiązać. Dość czasu na wyczyszczenie mojej listy obserwacyjnej.

  10. #20
    1 Załącznik (y) Nie oczekuj zbyt wiele w sesji Asia, klasycznej konfiguracji, rób to szybko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.