od tysiąca do 10.000 na żywo horroru - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: od tysiąca do 10.000 na żywo horroru

  1. #11
    Nie powinieneś wyłączać weekendowych świec, żeby skutecznie używać MA?

  2. #12
    Miło znów cię usłyszeć. Będę trzymać moje kciuki wciśnięte!

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie powinieneś wyłączać weekendowych świec, żeby skutecznie używać MA?
    Tak oczywiście. Zrobiłem to, ale to nie działa poprawnie w MI ... A MA to tylko bardzo, bardzo szorstka rzecz, nic z kamienia.

  4. #14
    Czy miałeś okazję sformułowania pewnych zasad ochronnych, które pomogłyby zapobiec dużym om, gdyby rynek nie wiedział, co powinien zrobić?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    EURGBP wygląda jak krzyczący zakup, możliwe odbicie codziennej linii trendu plus fakt, że myślę, że funt będzie ciężko tankował w tym roku: http://www.xaron.net/dl/fx/2010/mi/eurgbp_060410 .png
    Cytat Zamieszczone przez ;
    EURGBP wygląda jak krzyczący zakup, możliwe odbicie codziennej linii trendu plus fakt, że myślę, że funt będzie ciężko tankował w tym roku: http://www.xaron.net/dl/fx/2010/mi/eurgbp_060410 .png

  5. #15
    Główną zasadą ochronną jest niska dźwignia.
    Drugą rzeczą jest jakaś strefa komfortu (która pochodzi od BWILC), trzecia to zamykanie przegranych, gdy jest oczywiste, że jestem całkowicie nie na miejscu.

  6. #16
    Mój pierwszy tydzień był raczej kiepski, został zatrzymany w mojej wersji Oil dokładnie do pipsa na 86,40 tylko po to, aby osiągnąć mój cel 84,50 po, beze mnie.
    AUDJPY również został zatrzymany i zanurkował później, w czwartek i piątek byłem po prostu chory, więc zobaczmy, co przyniesie przyszły tydzień. Wykresy 1h są nadal dość niepewne, więc postanowiłem przejść na 4h wykresy. Stan i pozycja na rachunku bieżącym: http://www.xaron.net/dl/fx/2010/mi/account_120410.png

  7. #17
    Obniżam swój cel o EURGBP do 8900 za 2/3 pozycji ze względu na dzienną linię trendu schodzącą tam. Dodano więcej longów w EURUSD, wszystkie z docelową wartością 1,38.

  8. #18
    Cześć Xaro, jestem bardzo szczęśliwy, że zacząłeś ten wątek. Czy mógłbyś być tak miły, aby rozwinąć niski bieg i jak zdefiniować swój rozmiar i zatrzymać? Sądzę, że cała koncepcja handlowania w ten sposób jest bardzo związana z niską dźwignią i dużymi postojami i składem, czy mam rację? Ponadto, byłem thiking, aby spróbować złożyć razem 4-godzinny tunel Vegas lub podobny system z bardzo niskim przełożeniem i złożeniem. Wzdłuż wątku dobrze byłoby zrozumieć, co poszło nie tak z BWILC
    Luca

  9. #19
    cześć , dlaczego nie napiszesz ponownie w tym wątku? czy nadal wykonujesz swój plan? dzięki

  10. #20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.