Trucco, Trade Ideas - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Trucco, Trade Ideas

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Im już w krótkim eur-usd od jakiegoś czasu z 1.2682 będę przesuwać zatrzymać 1.2697 I zwrócił teraz funta aswell @ 1.8896, jak powiedział przed przystanku jest 1,8915 zapytać
    Zamykam funta 1.8904 nie wygląda dobrze Zamykam euro 1.2675 netto to -1 pips Wolę zamknąć ”parzyste” i zobaczyć, co się stanie

  2. #32
    W tej chwili nie widzę żadnego wyraźnego obrazu, więc poczekam i zobaczę. Nie wiem, jak usprawiedliwić ten szybki ruch w stosunku do $ .... dzieje się, jak wczoraj
    Być może w tym momencie kończę tu mój tygodniowy obrót. Wynik: 88 pipsów ( 180 okrążeń, jeśli śledziłbym mój system, a nie moje nerwy
    )

  3. #33
    Cześć Wszystko, w tej chwili nie widzę niczego bardzo jasnego. Część krótkiego eur-usd, który wziąłem zeszłej nocy, nie jestem w tej chwili prawie nic. Mam na myśli, technicznie widzę różne dobre transakcje, ale w tej chwili nie sugeruje się handlu technicznego ... Bądź na bieżąco

  4. #34
    Transakcje techniczne: Handel w usłudze eur-usd short @ 1,2698 stop przy 1,2716 zapytaj Trade on gbp-usd short @ 1,9004 stop @ 1.9024 zapytaj

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Transakcje techniczne: Handel w usłudze eur-usd short @ 1,2698 stop przy 1,2716 zapytaj Trade on gbp-usd short @ 1,9004 stop @ 1.9024 zapytaj
    Nie handluję dzisiaj. Uważam, że te punkty zatrzymania mogą być również odwrotnymi kierunkami trendu, a jeśli tak się stanie, dobrym pomysłem może być wejście w przeciwnym kierunku w dobrej cenie. Przykład: Jeśli zatrzymanie funta to hit @ 1,9024, nie wpisuj LONG @ 1.9024, ale w lepszej cenie, na przykład 1.9016 i zatrzymaj 1.8989 (przykład) To samo z euro, które teraz wychodzę, nie mogę podążać za tym

  6. #36
    Uwaga na temat funta: Przewidywanie funta przez pip jest dość trudne ze względu na jego naturę .. cena funta spada jak na mydło
    Punkty, które przedstawiam, mają charakter orientacyjny i muszą być często dostosowywane.

  7. #37
    Cześć wszystkim, Wszystkie sygnały, które dałem od początku, wygrywały sygnały. Kiedy zaczynałem ten pomysł, aby pomóc niektórym z was w dokonaniu pewnych transakcji, oczekiwałem przynajmniej opinii lub współpracy, ale tak się nie stało, poza ”Italiasharp”. Prawdopodobnie nie wiesz, ale niektóre sygnały, które ci przekazałem, są częścią konsorcjów, które niektórzy ludzie znają dla dużych klientów, więc dawałem to ”za darmo” ... Bez problemu
    dzięki za współpracę kończę dawać sygnały za darmo

  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Transakcje techniczne: Handel w usłudze eur-usd short @ 1,2698 stop przy 1,2716 zapytaj Trade on gbp-usd short @ 1,9004 stop @ 1.9024 zapytaj
    wynik funta: wynik 50 pipsów euro, jeśli zamkniesz teraz czas: -12 netto: 38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.