Nieważny, równie nieważny dziennik v2.0
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Nieważny, równie nieważny dziennik v2.0

  1. #1
    Zacznijmy od nowa. Model ryzyka na razie - 0,33% salda na handel. To wystarczy, by być bardziej poważnym niż handel demo, ale nie na tyle poważnym, aby wyrządzić wiele szkód na moim koncie.

    Tylko metoda Igrok.

  2. #2
    2 Załącznik (y) Po pierwsze, rozgrzewka z niektórymi po wykresach faktów: GBPCHF diament MACDiamond.
    USDJPY częściowo uformował złamany klin

  3. #3
    1 Załącznik (y) EURUSD długoterminowa możliwość sprzedaży od górnej granicy

  4. #4
    1 Załącznik (-i) Czekałem, aż brylant utworzy prawą stronę, a ja to przegapiłem. Ostatecznie myślę, że tak miało wyglądać:

  5. #5
    1 Załącznik (y) Teraz, jeśli był to legit diament na GBPUSD, to pytanie brzmi, czy jest to również legit diament? Podobieństwo po prawej stronie diamentu.

  6. #6
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Po pierwsze, rozgrzewka z niektórymi po wykresach faktów: GBPCHF diamond MACDiamond.
    Prawa strona diamentu mogła być również spojrzana w ten sposób:

  7. #7
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiejszy szczyt był trzecim dotknięciem rosnącego kanału. Kanał nie jest równoległy i nieznacznie się poszerza, więc domyślam się, że nie warto kupować od niższego TL, który ma dwa dotknięcia. Myślę, że lepszy zakład można obstawić przy zerwaniu żółtego TL, ponieważ ma już trzy dotknięcia. Próbowałem znaleźć cel rozbieżności, ale wydaje się, że tylko na H3 występuje częściowa rozbieżność. Jeśli byłaby poprawna, moglibyśmy zobaczyć 1,33, choć będę musiał do ciebie wrócić. Jeszcze jedno jest to, że nie podoba mi się dzisiejszy zasięg, jeśli przerwa była ...
    4 poprawki na wzrost TL na EURUSD. Chciałbym sprzedać przełom tej linii trendu, ale dzienny zasięg będzie większy niż 100 pipsów, zanim zostanie zerwany (jeśli zdarzy się to dzisiaj), więc oznacza to, że nie ma żadnego niezawodnego miejsca na postój. Mógłbym skorzystać z postoju w ciągu dnia, ale to nie jest tak atrakcyjne, jak przystanek poza zakresem dnia. Z jakiegoś powodu myślę, że możemy mieć fałszywą przerwę lub powrót do TL po tym, jak się zepsuje. Poczekajmy i zobaczmy.

  8. #8
    1 Załącznik (y) Wsparcie na EURJPY. Zastanawiam się, jak szalona byłaby sprzedaż przerwy? Zakres dnia jest za duży. Mógłbym sprzedać z zatrzymaniem powyżej dnia intradayowego, ale muszę poczekać, aż utworzy się odpowiedni szczyt. Mogę też po prostu sprzedać ze stałym ograniczeniem odległości, ale mam mieszane uczucia na ten temat. Ale najprawdopodobniej dzisiaj nie zostanie zerwana, a może uda mi się uzyskać lepszą lokalizację.

  9. #9
    3 Załącznik (-y) Pierwsze zamówienie na dzień: Sprzedaż EURCHF @ 1,3388, stop - 1,344 (wysoki dzień intrad.), TP - 1,31. Cel zysku opiera się na rozbieności na poziomie H6. To niestandardowe ramy czasowe, ale sądzę, że zawsze nastąpi rozbieżność w niektórych ramach czasowych. Podział na H1 H4 D1 itd. Jest w każdym razie sztuczny. Element div wskazuje na 1,307, ale 1,31 to ładniejsza liczba. Również na trzecim podejściu dolnej granicy była mała przerwa, ale wszystko inne wygląda wystarczająco dobrze, więc jestem gotów postawić zakład.



  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wsparcie na EURJPY. Zastanawiam się, jak szalona byłaby sprzedaż przerwy? Zakres dnia jest za duży. Mógłbym sprzedać z zatrzymaniem powyżej dnia intradayowego, ale muszę poczekać, aż utworzy się odpowiedni szczyt. Mogę też po prostu sprzedać ze stałym ograniczeniem odległości, ale mam mieszane uczucia na ten temat. Ale najprawdopodobniej dzisiaj nie zostanie zerwana, a może uda mi się uzyskać lepszą lokalizację.
    Właśnie zdałem sobie sprawę, że wygląda to trochę jak formacja HS. Tak więc transakcja sprzedaży będzie handlować na przełomie linii trendu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.