Nieważny, równie nieważny dziennik v2.0 - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Nieważny, równie nieważny dziennik v2.0

  1. #21
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zastosowano tylko 18,3 na USDJPY. Wyjdę z handlu do końca dnia. Zatrzymaj - 83.1.
    Przenoszę stop powyżej dzisiejszego maksimum, zmniejszając ryzyko. Niezupełnie BE, ale wystarczająco dobre.

  2. #22
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Następny cel - kupno przerwie diamentu, w kierunku przeciwnym do głównej przekątnej. Niestety trzeba będzie skorzystać z przystanku intraday. Diament znajduje się w bardzo ładnej lokalizacji.

    Złamał się w tym samym kierunku, co główna przekątna, a więc wyszedł beze mnie. Lewa górna i prawa dolna strona wyglądają podobnie z ich symetrią.

  3. #23
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chciałbym sprzedać przerwę w następnej linii trendu, ponieważ dałoby to zatrzymać się poza zasięgiem dnia. Jednakże istnieje rozbieżność wskazująca na 1,556, więc zamiast tego czekam na fałszywą przerwę i kupię ją, gdy cena skacze z powrotem na linii trendu, i wykorzystuję rozbieżność jako cel. Chociaż oczywiście będę musiał to uważnie obserwować i może się to udać beze mnie.
    Aby zobaczyć rozbieżność, musiałem użyć niestandardowego 45-minutowego TF.
    Przerwa zdarzyła się podczas snu, a aby zatrzymać się poniżej fałszywej przerwy po tym, jak cena wróciła na TL, wymagane byłoby zatrzymanie 60 pipsów. Chociaż wydaje się to przesadne, jest to tylko około 30% z 44ADR. Teraz zobaczmy, czy to wypełni rozbieżność.

  4. #24
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przenoszę stop powyżej dzisiejszego maksimum, zmniejszając ryzyko. Niezupełnie BE, ale wystarczająco dobre.
    Ponieważ zasięg dnia wynosił tylko 55% z 44 ADR (42 pipsy), zdecydowałem się pozwolić na handel przez dłuższy czas, a ja przestawiam stop prawie na BE. Teraz jest darmowy.

  5. #25
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponieważ zasięg dnia wynosił tylko 55% z 44 ADR (42 pipsy), zdecydowałem się pozwolić na handel przez dłuższy czas, a ja przestawiam stop prawie na BE. Teraz jest darmowy.
    Był chciwy i został odpowiednio ukarany. W rzeczywistości wygląda na to, że było 18.3 w przeciwnym kierunku, dając mi wskazówkę, by zamknąć i cofnąć, ale czas był nieco za wcześnie na szablon, a ja nie byłem wtedy na PC.
    Następny cel: kupuj kupon na linię trendu NZDUSD. Zaproponowano poziom przystanków, więc go wziąłem. TP na podstawie ADR, w tym przypadku jest to w przybliżeniu 80 pipsów lub 80% 44ADR. Teraz wydaje się, że cena się kręci, więc składam zamówienie odwrotne, z zatrzymaniem powyżej obecnych sesji. Handel jest przeciwko MMOW, ale z MMOM.

  6. #26
    1 Załącznik (y) Dzięki Panu C za wskazanie grzebienia na EURUSD. Ponieważ moja platforma ma tylko H3, a nie H4, grzebień wygląda nieco inaczej. Możesz zobaczyć kolejność na wykresie, zatrzymanie jest powyżej wczorajszego maksimum.

  7. #27
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję panu C za wskazanie grzebienia na EURUSD. Ponieważ moja platforma ma tylko H3, a nie H4, grzebień wygląda nieco inaczej. Możesz zobaczyć kolejność na wykresie, zatrzymanie jest powyżej wczorajszego maksimum.
    Sprzedaż została zatrzymana, a wycofanie się zatrzymało. Korzystanie z H3 nie opłacało się tym razem.


  8. #28
    2 Załącznik (y) Zamówienie sprzedaży USDCHF. Zatrzymaj się powyżej wysokiej sesji. Sprzedaj zamówienie poniżej wczorajszego minimum. Handel będzie przeciwko MMOW, ale z MMOM. Górna i dolna krawędź nie są równoległe, ale formacja lekko zwęża się. Mógłbym kupić teraz, zatrzymując się poniżej wczorajszego minimum, ale nie jestem tego pewien, więc zdecydowałem się na zamianę przerwy.


  9. #29
    Hej Mizuno, gdzie jesteś? W każdym razie, miej nadzieję, że masz wspaniały okres wakacyjny i mam nadzieję, że wkrótce cię tu zobaczę, twoje wykresy wyglądają dobrze, więc bądź na bieżąco z ciężką pracą, weźmy wszystkie więcej pipsów w 2011 roku.
    Pokój na zewnątrz

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej Mizuno, gdzie jesteś? W każdym razie, miej nadzieję, że masz wspaniały okres wakacyjny i mam nadzieję, że wkrótce cię tu zobaczę, twoje wykresy wyglądają dobrze, więc bądź na bieżąco z ciężką pracą, weźmy wszystkie więcej pipsów w 2011 roku.
    Pokój na zewnątrz
    Hej Niteshift! Jestem tutaj, tylko czai się w pobliżu. To tylko jeden z tych momentów, kiedy powracasz i zastanawiasz się nad swoim życiem, popatrz, gdzie jesteś i co musisz zrobić. Dostaję je od czasu do czasu. W każdym razie wrócę w przyszłym tygodniu. Życzę Wam szczęśliwych wakacji i pomyślnego 2011 roku. Wykorzystajmy dzień, codziennie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.