, zamieniając 300 $ na 100K - system testowy 42 - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: , zamieniając 300 $ na 100K - system testowy 42

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Koleś, nie waż się poddać, zwycięzcy nigdy się nie poddają. Na początku wszyscy zaczynamy się bić, a ty musisz zostać w grze lub wrócić do domu. Zrobiłem kilka kont i teraz zarabiam. NIE ODCHODŹ.
    Nigdy nie opuściłem tego rynku, po prostu poświęciłem trochę czasu, by ocenić, co poszło nie tak i co było potrzebne, aby to naprawić. Są to bardzo ciężkie czasy, szczególnie dla nowych przedsiębiorców, którzy próbują nawet przewidzieć, co stanie się w następnej godzinie, a tym bardziej w następnym tygodniu. Przebudowanie konta, we właściwy sposób, zajmie mi trochę czasu. Kiedy wrócę na swoje stopy forex, system 42 będzie kontynuowany.

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tdion, nadal handluję i wiele rzeczy ma zmiany w moim stylu. 1) Nigdy więcej handlu, byłem. 2) Ograniczenie na handel do ~ 2% 3) Podążaj za trendem, nie byłem
    Od
    https://www.forex-instant.com/crypto...ogramming.htmlMamy pytanie
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ale czy ktoś mógłby wyjaśnić, dlaczego nie można zamienić 300 $ na 100 tys. $ W ciągu roku? Nie oznacza to, że nie wykonałem mojej należytej staranności w MM, Ryzyku i solidnym systemie transakcyjnym, mogę być Noobem, ale to było pracowałem na śmierć na kontach demo, czytałem każdą książkę, którą mogłem dostać w swoje ręce i spędziłem wiele godzin na forach, wykresach i ciężkim ładowaniu danych z powrotem.
    Mamy odpowiedź
    Cytat Zamieszczone przez ;
    to, co sobie uzmysłowiłem, to sposób na handel, aby zarobić%. Zaufaj mi, demo i live to dwie bardzo różne rzeczy.
    Zawsze ciekawie jest zobaczyć, jak z czasem ludzie są w stanie odpowiedzieć na własne pytania

    Cytat Zamieszczone przez ;
    to nie jest test, jest żywy i niebezpieczny! Dla mnie.
    vs
    https://www.forex-instant.com/forex-...utotrader.html
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pamiętaj, że handel jest działalnością pozbawioną emocji, a pieniądze są jedynie instrumentem wymiany i niczym więcej. Jest wiele rzeczy do wymiany, decydujemy się na wymianę waluty.
    Interesujące było również przejście od tych słów do tych, po prostu jako doświadczenie uczenia się, jako obserwatora. To, co w tamtym czasie uważałem za nieco sprzeczne, mówiło
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Naprawdę nie wiem, jak zareaguję na konto na żywo.
    a następnie powiedzenie
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przepraszam, nie robię pokory. Ale to nie znaczy, że nie szanuję tych, którzy handlują na żywo, a nawet zarabiają na życie. Tak, masz rację co do tego, że większość noobów nie robi tego przez 3 miesiące lub dłużej, ponieważ próbują demo, które nie jest nawet bliskie tego, co naprawdę otworzą, starają się wymieniać, tak jak zrobili to w demo i ^ Poof ^, pieniądze zniknęły . Moje demo są tak samo, jak moje konto.
    od
    https://www.forex-instant.com/crypto...rogrammer.htmlZasadniczo poszedłeś z tego, że jestem po prostu człowiekiem, abym mógł zrobić wszystko w paragrafach
    Właśnie mnie zastanawiałem. IMHO masz świetną szansę, by porównać siebie teraz do tamtych czasów, zobaczyć, co jest innego, DLACZEGO jest inny, co ci to mówi o sobie, rynku, handlu ... i co możesz lub nie wziąć z niego
    Bardzo podoba mi się ten przypadek, ponieważ jest to idealna ilustracja ha ha! Dlaczego nie! teoria, którą wielu ma, zwykle z reakcją innych, starających się wyjaśnić uważnie, że nie jest to niemożliwe, po prostu nieprawdopodobne, a następnie widząc oh, więc to jest rozwój rzeczywistości, i to, co ludzie napisali w słowach, nie jest tak odległe (z rzeczywistości ) po wszystkim. Ponownie, czuję, że jest wiele rzeczy, które można uzyskać z tego wszystkiego dla siebie, jeśli wykorzystasz to dobrze. Jak i co jest twoje.

  3. #33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.