, zamieniając 300 $ na 100K - system testowy 42
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: , zamieniając 300 $ na 100K - system testowy 42

  1. #1
    To jest dziennik mojej próby wzięcia 300 $ i przekształcenia go w 100K w ciągu roku. Najpierw z kontem demo, a następnie z kontem na żywo.


    Zastrzeżenie: To jest dziennik, a nie sygnały handlowe! Tak stało się w moich przygodach na rynku forex. Handel na rynku Forex zawiera bardzo wysokie ryzyko, a także wysoką nagrodę. System ten ma możliwość wykorzystania wysokiej marży powyżej typowego zwykłego ryzyka marginesu. Jeśli używasz czegokolwiek w tym dzienniku do własnego handlu, jest to całkowicie na własne ryzyko. Jesteś odpowiedzialny za swoje transakcje, kwotę wykorzystanej marży, używany system itp.


    System 42, krótki opis.
    Podaj określoną wartość procentową (2,8735%) każdego dnia handlowego z salda na koncie z poprzedniego dnia. Oparte jest na 250 dniach handlu i ma uprawnienia do klnych płatności podatkowych w wysokości 33% (maksymalny możliwy podatek). Wybierz własną parę i stylsystem handlu. Aby zacząć 300 $, Twoje zyski na dzień są następujące przez kilka pierwszych dni i kilka ostatnich dni, abyś mógł zobaczyć, jak to działa.


    Dzień 1 Rozpocznij 300,00 USD Koniec 308,62 Zysk 8,62 USD
    Dzień 2 Rozpocznij 308,62 USD Koniec 317,49 USD Zysk 8,87 USD
    Dzień 3 Rozpocznij 317,49 USD Koniec 326,61 Zysk 9,12 USD
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~
    Dzień 248 Rozpoczęcie 126 363,29 USD Koniec 129 996,40 Zysk 3 631,11
    Dzień 249 Rozpocznij 1299,966,40 USD Koniec 133,731.84 Zysk 3 75,45 £
    Dzień 250 Rozpoczęcie 13733,31 USD Koniec 137,574,63 Zysk 3 842,78 USD
    Podatki QT4 (37 581,10 USD)
    Netto za 250 dni obrotu po podatku 100 013,52 USD


    W zależności od twojej dźwigni finansowej i ryzyka, jesteś skłonny założyć, że są to całkiem rozsądne cele do osiągnięcia na co dzień. Przyjmijmy, że dźwignia 50: 1 i 2k handlu, potrzebujesz tylko 44 ruchów PIP dla twoich transakcji, aby uzyskać dzienny zysk. Handlując dźwignią 50: 1, aby twój cel był wykorzystywany w dowolnym miejscu od 15% do 50% marży na koncie w zależności od tego, czy próbujesz osiągnąć wszystko w jednym handlu, czy w ciągu kilku transakcji w ciągu jednego dnia, więc wiąże się to z poważnym ryzykiem . Gdy konto zwiększa swoją wartość, Twój margines wymagany do zrobienia dziennego celu powinien się zmniejszyć, ale najprawdopodobniej będzie on powyżej normalnie akceptowanych poziomów.


    System 42, długi opis.
    Do tego służy ten dziennik. Byłbym głupcem, gdybym myślał, że system handlu nie rozwinie się przez rok, ponieważ rynek i globalna gospodarka nie są statyczne.


    System 42, zasady.
    1) Sprawdź dostępne dane, aby dokonać transakcji, zaplanuj swój handel.
    2) Dokonaj handlu, postępuj zgodnie z planem.
    3) Jeśli masz ę, STOP! Zamknij oprogramowanie! NIE CHASE TREND, KTÓRE PRZENOSŁY PRZECIWKO CIEBIE! Jest jutro.
    4) Jeśli osiągnąłeś zysk za dany dzień i nie masz otwartych pozycji, STOP! Zamknij oprogramowanie!
    5) Jeśli osiągnąłeś zysk na cały dzień i masz otwarte pozycje, które zwiększają twój zysk, ustaw SLTS, aby chronić swoje zyski i kontynuuj, dopóki nie skończysz, lub SLTS, a następnie zobacz # 4.
    6) Czy zarobiłeś znacznie więcej niż cel? WSPANIAŁY! Zobacz # 4!
    7) Osiągnąłeś zysk, ale nie osiągnąłeś celu na cały dzień? Patrz # 1 i # 4, wybór należy do Ciebie.


    Najtrudniejszą częścią tego systemu jest zamknięcie oprogramowania. Nie oznacza to, że nie możesz monitorować rynków, po prostu nie handlujesz! Użyj oprogramowania innego niż to, którego używasz do handlu w celu monitorowania, więc nie będziesz miał ochoty po prostu umieścić jeszcze jedną pozycję, zrobić jeszcze kilka PIP. Dla mnie tylko jeden zawód zabił więcej kont demo, niż pamiętam.


    Obecnie szukam brokera i ograniczyłem go do dwóch i pokazuję konta, aby poznać ich oprogramowanie. Kiedy jestem bardzo zadowolony z brokera i jego oprogramowania, będę żyć. Będę aktualizował ten dziennik pod koniec większości dni handlowych.


    Zapraszam do zadawania pytań i komentowania w miarę postępów w tej przygodzie.

  2. #2
    1 Załączniki Tutaj jest aktualizacja dla tygodnia kończącego się 1/25/2008. Łącznie 21,63%, średnio 5,09% dziennie. Para EURUSD do wyboru.
    https://www.forex-instant.com/attach...44159132172.25

  3. #3
    Wiele się nauczyłem z niektórych z poniższych postów.
    https://www.forex-instant.com/crypto...ighs-lows.htmlBardzo dobry wątek od FXAnalytics. Market Makers ECN, Czy trawa jest bardziej zielona? Bez brokera? Najpierw przeczytaj. Forex Beginner QA Nowy na forex? Przeczytaj to forum.

  4. #4
    powodzenia z tym ! na pewno można to zrobić, jednak nie zakładaj, że ponieważ osiągnąłeś to w wersji demo, możesz to osiągnąć za prawdziwe pieniądze. sugeruję, aby wypróbować to bezpośrednio za 300 $, chyba że ciężarem finansowym jest utrata tych 300 USD. ZAWSZE i mam na myśli ZAWSZE wymieniać pieniądze, które chcesz stracić.

  5. #5
    możesz spojrzeć na Oandę ... spread na EURUSD to 0.9 pipsa, transakcje handlowe są bardzo szybkie i możesz łatwo otworzyć to 300 $.

  6. #6
    Plan polega na wypróbowaniu go za 300 $ lub 400 $ w zależności od minimalnej liczby brokerów. I tak, to są pieniądze, którymi mogę żyć bez, ale wolałbym zmienić je w 100 000 $. Moje obecne demo jest z Oandą, ale nie jestem pewien, czy chcę mieć konto na żywo z nimi. Czas pokaże, ale miałem kilka problemów z połączeniem się z serwerem lub zerwaniem połączenia. Moje inne połączenia w tym samym czasie były w porządku. Wygląda na to, że w ciągu ostatnich kilku weekendów dużo pracują na serwerze, może to nie będzie problemem. Patrzę również na EFX. Również jako notatkę, mój fundusz początkowy na konto demo wyniósł 300 $, a nie zwykłe 1k-50k $, więc widzę, że mój margines naprawdę nie byłby zgadywaniem ani handlem poza kontem podczas handlu.

  7. #7
    Cóż ... niezależnie od tego, co się stanie ... powinno być fajnie. Osobiście wolałbym wziąć te 300 $ do lokalnego klubu z kartami ...

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Plan polega na wypróbowaniu go za 300 $ lub 400 $ w zależności od minimalnej liczby brokerów. I tak, to są pieniądze, którymi mogę żyć bez, ale wolałbym zmienić je w 100 000 $. Moje obecne demo jest z Oandą, ale nie jestem pewien, czy chcę mieć konto na żywo z nimi. Czas pokaże, ale miałem kilka problemów z połączeniem się z serwerem lub zerwaniem połączenia. Moje inne połączenia w tym samym czasie były w porządku. Wygląda na to, że w ciągu ostatnich kilku weekendów dużo pracują na serwerze, może to nie będzie problemem. Patrzę również na EFX. Również jako notatkę, mój fundusz początkowy na konto demo wyniósł 300 $, a nie zwykłe 1k-50k $, więc widzę, że mój margines naprawdę nie byłby zgadywaniem ani handlem poza kontem podczas handlu.
    FXTrade jest bardziej stabilny, w końcu to prawdziwe pieniądze, FXGame jest ... no cóż, jest to konto gry, służy również do wstępnego testowania funkcji, które zostaną dodane do FXTrade w przyszłości. Byłem z Oandą przez 3 lata, bo to jest dla ciebie warte ....

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    FXTrade jest bardziej stabilny, w końcu to prawdziwe pieniądze, FXGame jest ... no cóż, jest to konto gry, służy również do wstępnego testowania funkcji, które zostaną dodane do FXTrade w przyszłości. Byłem z Oandą przez 3 lata, bo to jest dla ciebie warte ....
    Dzięki za informację, będę o tym pamiętał, kiedy podejmę decyzję.

  10. #10
    1 Załącznik (s) Oto aktualizacja na 28.08.2008. Wzrost o 4,01% w ciągu dnia, ogółem o 26,51%, średnio o 4,87% dziennie. Zamknięte 2k, wciąż trwające 4k, aż do 80,9 88,9 w tej chwili. Para EURUSD do wyboru. Powinien być interesujący z rozmową Busha.
    https://www.forex-instant.com/attach...51961803224.28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.