Forex micro Lot Traders - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Forex micro Lot Traders

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, jestem nowy na rynku Forex i chciałbym przetestować swoje prawdziwe konto. Problem polega na tym, że nie chcę wydawać zbyt dużo pieniędzy na testowanie siebie. Chciałbym przetestować się na rzeczywistym deponowaniu około 100 $ i handlowaniu mikropozycjami o wartości 0,01. Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć (nie jestem tak dobry w surfowaniu w sieci i-net) żadnej dobrej i bezpiecznej firmy Online Forex Trader oferującej mi takie rzeczy. Czy mógłbyś napisać do mnie e-mailem lub w tym poście jakichkolwiek dobrych inwestorów Micro Forex, o których wiesz, że są dobrzy. Bardzo dziękuję za Twoją pomoc.
    Zdecydowanie polecam zarówno Oandę, jak i IBFX. Mam małe konto na żywo z obydwoma. Jeśli jesteś rezydentem w Wielkiej Brytanii, możesz przesłać płatność z konta bankowego przez sieć za darmo (jestem z Barclays). W razie potrzeby podam ci szczegóły, ponieważ używają JP Morgan (jeśli moja pamięć jest prawidłowa), aby zebrać fundusze . Również znalazłem IB, aby być bardzo szybkim, gdy odpowiadam na e-maile, i naprawili błąd, który popełniłem przy finansowaniu mojego konta bez żadnych kosztów dla siebie. IB to lepsza platforma, jeśli nie potrzebujesz zdalnego dostępu. Pozdrawiam ”Ed.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli jesteś nowy, prawie na pewno stracisz swoje pieniądze. Nie zawracałbym sobie głowy handlem na żywo jeszcze przez jakiś czas.
    Zdecydowanie się z tym nie zgadzam. Uważam, że PO ma dokładnie rację co do tego, co chce zrobić. 100 $ to niewiele, ale to jego! Nie jest to 50 000 kb, że jakiś broker właśnie tworzy numery. To są jego pieniądze, do których ma emocjonalne przywiązanie. Dlatego będzie traktował te pieniądze z większą ostrożnością i używał taktyk zachowania, aby się upewnić, że go nie straci. IvoHR, lubię widzieć takie podejście do handlu. Osobiście nie zacząłem handlować w odpowiedni sposób, dopóki nie zrobiłem czegoś bardzo podobnego do tego, co teraz robisz. Chociaż, ponieważ nie będzie prawdziwych pieniędzy za 100 $, sugerowałbym pójście nawet poniżej 0,01 par. Zamiast tego spróbuj użyć tylko .001. 1000 pipsów do odpadnięcia to niewiele, może bardzo szybko. Moją propozycją brokera byłby Oanda. Naprawdę nie jest to przypadek, który wielu z nich zasugerowało. Są jednym z największych brokerów detalicznych i są całkiem legalne. Od ponad roku prowadzę regularne transmisje na żywo z nimi, półtora, jeśli policzycie tę fazę, do której teraz wchodzicie, i nie doświadczycie jeszcze żadnych problemów. Wspomniałeś FXSolutions. Korzystaj z AccuCharts za darmo za pomocą wersji demonstracyjnej i korzystaj również z MT4. Te są dobre do analizy technicznej, używaj Oandy do tego, co naprawdę ważne

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zdecydowanie się z tym nie zgadzam. Uważam, że PO ma dokładnie rację co do tego, co chce zrobić. 100 $ to niewiele, ale to jego! Nie jest to 50 000 kb, że jakiś broker właśnie tworzy numery. To są jego pieniądze, do których ma emocjonalne przywiązanie. Dlatego będzie traktował te pieniądze z większą ostrożnością i używał taktyk zachowania, aby się upewnić, że go nie straci.
    Słusznie :-)

  4. #24
    Oanda Możesz dostać pensy, jeśli chcesz ... lol.

  5. #25
    Chciałbym również wybrać dobre konta OLE OLE !!! Używam konta treningowego MIG Mt4 dla mojego wykresu i Oandy dla pieniędzy po stronie rzeczy. Zacząłem od handlu demo przez półtora roku, zanim znalazłem parę i styl, który mi odpowiada. Obecnie tylko transakcje GBPJPY (uwielbiam zmienność i bit nieco się spala!) ... IMHO trzymaj się demo, opracuj styl pary walutowej, którą poznasz tak jak starych znajomych, a następnie, gdy konsekwentnie inwestujesz, dobrze zacznij to na prawdę .. !!! Po prostu nie spiesz się, ponieważ jest to błąd popełniony przez większość początkujących. To jak nauka czytania, nie zacząłbyś od War Peace! Publikuj posty, jak się masz. Jeff

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.