Forex micro Lot Traders - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Forex micro Lot Traders

  1. #11
    Myślę, że najpierw spróbuję oanda z demem. Mam nadzieję, że handlują mikropozycjami, czy możesz mi powiedzieć, jakie są warunki dla konta lub wysłać mi link, w którym mogę je przeczytać? margin, min account, microlot ...

  2. #12
    http://fxtrade.oanda.com/about/about_fxtrade.shtmlNie masz mikro partii w Oanda, ale jednostki. 1 lot = 100 000 jednostek 1 mini lot = 10 000 jednostek 1 mikro część = 1000 jednostek Możesz wymienić jednostkę na jedną (!), Dzięki czemu są to partie mikro nano.
    Jedyną wadą: istnieje opłata za wypłatę, jeśli nie masz konta w USD. Jeśli go posiadasz, otrzymasz jedną wypłatę za miesiąc za darmo (czek i paypal).
    http://fxtrade.oanda.com/fxtrade/fun...thdrawal.shtmlPozdrowienia -

  3. #13
    hm ok, rozumiem, thx. Jedynym problemem, jaki mam, jest to, że utknąłem z oprogramowaniem Java, za każdym razem robię coś. zdarzyło się teraz po raz drugi. ivo

  4. #14
    Hmm ... Dla mnie ta prosta aplikacja java jest prawdziwą korzyścią. Mogę go uruchomić w każdej kawiarni internetowej, jeśli chcę i nie potrzebuję żadnych wymyślnych wskaźników, tylko nagi wykres. Ale oczywiście są inne opcje. Nie chcę powiedzieć, że Oanda jest jedynym możliwym wyborem. Ale za jedyne 100 $ nie znam innych animatorów rynku, którzy pozwolą na tak małą początkową wpłatę. Pozdrowienia -

  5. #15
    Za dużo za twoją pomoc
    tak, oanda brzmi naprawdę dobrze, ale mam problemy z pracą z nim, ponieważ się zawiesza i każda zmiana trwa bardzo długo. czy to normalne?

  6. #16
    cześć, mam pytanie, widziałem, że ceny oanda używają są inne, niż ceny na przykład JAvaFX lub MT4, dlaczego tak jest?

  7. #17
    Właśnie zauważyłem, że jest to obecnie jakiś aktywny wątek. Obecnie używam Oandy jako mojego konta na żywo i jestem z nich zadowolony, żałuję, że nie zatrzymali się. Po prostu pytanie, na które ktoś może odpowiedzieć. Dlaczego codzienne świece w Oandas są z tyłu? pierwsza zamknięta świeca dzienna za aktywną jest 2 dniowa. Po prostu próbuję obliczyć dzienne punkty obrotu przewijając świecę z poprzedniego dnia. Ktoś wie, dlaczego tak jest? Henyloc

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć, mam pytanie, widziałem, że ceny oanda używają są inne, niż ceny na przykład JAvaFX lub MT4, dlaczego tak jest?
    Jeśli się nie mylę, cena widoczna na wykresie Oandy obejmuje ich spread. Sprawdź to

  9. #19
    Czy Oanda używa MT4? Nie tak daleko, jak pamiętam. Pozdrawia Nasiona

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć, mam pytanie, widziałem, że ceny oanda używają są inne, niż ceny na przykład JAvaFX lub MT4, dlaczego tak jest?
    Platformę Oandy można ustawić tak, aby pokazywała cenę kupna lub sprzedaży na wykresie, sprawdzić, jaka jest twoja, i ustawić ją według własnego uznania.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy Oanda używa MT4? Nie tak daleko, jak pamiętam. Pozdrawia Nasiona
    Nie jestem pewien, czy pytasz lub odpowiadasz na pytanie kogoś, co mogłem przeoczyć, ale nie, oni nie używają MT4 i nie wierzę, że zamierzają. Możesz jednak nadal używać MT4 do analizy wykresów i lokować swoje transakcje z Oandą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.