Moje transakcje od Dave'a - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Moje transakcje od Dave'a

  1. #21
    ktoś widział wykres netdania.com? mieli najwyższą cenę w wysokości 1,3468 euro, czy to prawda? jeśli tak, to teraz euro znajduje się na linii oporu ... jeśli zostanie złamane powyżej, może przetestować 1,32

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ktoś widział wykres netdania.com? mieli najwyższą cenę w wysokości 1,3468 euro, czy to prawda? jeśli tak, to teraz euro znajduje się na linii oporu ... jeśli zostanie złamane powyżej, może przetestować 1,32
    Nie prawda

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ktoś widział wykres netdania.com? mieli najwyższą cenę w wysokości 1,3468 euro, czy to prawda? jeśli tak, to teraz euro znajduje się na linii oporu ... jeśli zostanie złamane powyżej, może przetestować 1,32
    Nie lubię net gotów, wykresów mocy ani innych, które oferuje FXCM. Nie ufaj fxcm. wykorzystywać wykresy od niektórych podmiotów, które nie mają działu zajmującego się transakcjami i które wykorzystują przetwarzanie bezpośrednie

  4. #24
    możesz korzystać z wykresów NetDania prosto z NetDania.com ... używają ogólnego zbiorczego pliku danych, który nie jest specyficzny dla marketera, jeśli nie chcesz polegać na jednym pliku danych dla market maker.

  5. #25
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wygląda na to, że słońce może być dobre przez długi czas. Dave
    cena nieznacznie spadła, ale gwałtownie spadła. Przybita najlepsza linia trendów. Może być dobry na krótki, ale trzymanie mocno zatrzymuje się tuż nad i odwrotne zamówienia na przerwę powyżej górnego Dave'a

  6. #26
    1 Załącznik (s) Wygląda na to, że możemy mieć wpływ na wszystkie zmiany trendów. Przerwa powyżej 1,3171 oporu powinna potwierdzić. Dave

  7. #27
    1 Załącznik (y) Fixme1too wspomniał o księżycu w obrocie. Zainteresował mnie, więc trochę czytałem na temat handlu księżycowego. Oto, co mam na ten temat. Bardzo podstawowy. Szukaj odwrócenia się wokół fazy nowiu i pełni księżyca ( /- 2 dni.) Tam jest coś więcej, a ja przeczytam. Ale umieściłem żółte linie dla pełni księżyca i ciemne kacki dla nowiu. Biorę te punkty pod uwagę, gdy handluję. Może być jakaś konformacja do tego, co myślę, że może się rozgrywać w tamtych czasach. Oto wykres. Edycja Dave'a: obecnie 2 dni po nowiu. Cena była płaska od 2 dni wcześniej. Tak więc na podstawie tego, co przeczytałem, powinna nastąpić zmiana. Zobaczymy. Linie trendu wykazują tendencję. Ale cena może wrócić, znaleźć wsparcie i nadal być nowym trendem. Mogę się z tym zgodzić. Więc szukaj dzisiaj możliwego powrotu.

  8. #28
    1 Załącznik (y) w zeszłym tygodniu był płaski i bez powikłań. Wyróżniony żółtym kółkiem. Ale cena pozostaje zwyżkowa zgodnie z liniami trendu i tremą cen. Cena trend szturchnęła poniżej górnej linii trendu, ale przeskoczył nad nią, co zwyżkowało. * Kupowanie na spadkach w pobliżu najwyższej linii trendu * (która jest teraz najniżej położoną linią trendu) Po stronie Księżyca nastąpiło odwrócenie w skali intraday 2 dni robocze po nowiu (czarne kółko wewnątrz koła oyellow). Dave Edit: Czy możecie przeczytać mój wykres lub wszystkie linie mylące?

  9. #29
    Myślę, że wykresy są prawie doskonałe ... Możemy zawsze powielić linie na naszych wykresach, jeśli chcemy więcej szczegółów. Są super .. Dziękuję za podzielenie się swoimi pomysłami i pracą. Dave

  10. #30
    1 Załącznik (y) Oto aktualny wykres cyklu księżycowego. W ten weekend mamy pełnię księżyca. Na podstawie tego wykresu powinniśmy zobaczyć skok euro w pierwszą część przyszłego tygodnia. Dave

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.