Moje transakcje od Dave'a - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Moje transakcje od Dave'a

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie używam żadnych dostawców sygnału, co będzie widoczne w moich transakcjach. Nie chcę się na nic narzucać. Chcę, aby moje zawody były moimi umiejętnościami i umiejętnościami. Dave
    Brzmi znajomo
    witamy na wspaniałym forum

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Był tu i spowodował smród i odszedł z obrzydzeniem, ponieważ nikt tutaj nie postawił go na piedestale, którego najwyraźniej pragnął. To było dość brzydkie.
    Zastanawiam się, o kim mówisz ??? Nie zauważyłem nikogo takiego.

  3. #13
    witam na forum, mam dwa pytania dotyczące tradevomit i nigdy go nie wychowam. obiecuję. on wyciągnął tutaj to samo bzdury i była to bójka, która była ze mną na samym środku. czy wszyscy pamiętają cytat opublikowany z innego forum o tym, jak skacze z forum na forum, ciągnąc to samo bzdura? tutaj jest jeszcze więcej dowodów. więc dave moje dwa pytania i nigdy go nie wychowam. Czy słyszałeś o tym forum od tradevomit i jeśli tak, to co powiedział kłamliwy głupiec. nawet nie odpowiem na twoją odpowiedź, chcę tylko wiedzieć. Jim

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    witam na forum, mam dwa pytania dotyczące tradevomit i nigdy go nie wychowam. obiecuję. on wyciągnął tutaj to samo bzdury i była to bójka, która była ze mną na samym środku. czy wszyscy pamiętają cytat opublikowany z innego forum o tym, jak skacze z forum na forum, ciągnąc to samo bzdura? tutaj jest jeszcze więcej dowodów. więc dave moje dwa pytania i nigdy go nie wychowam. Czy słyszałeś o tym forum od tradevomit i jeśli tak, to co powiedział kłamliwy głupiec. nawet nie odpowiem na twoją odpowiedź, chcę tylko wiedzieć. Jim
    Inny członek Dailyfx wskazał, że został tutaj zbanowany. Widziałem nić, w której go wezwałeś. Wyglądało to tak jak moje, było zabawnie. Byłem z nim również w bójce i odwracałem uwagę od moich transakcji. Byłem pierwszym, który go wydzwaniał. Wyjechał na 3 dni, a teraz powrócił z kolejnymi postami, które czytają jak powieści. Mówi dużo, ale w ogóle nic. Odprowadzi on wszystkich dobrych ludzi na tym forum w odpowiednim czasie, jeśli moderator nie ujawni się. Napisałem fxcm list stwierdzający problem i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Zaproponowałem, że będę tam moderatorem. O, to forum wydaje się mieć lepszą grupę tutaj. Poziom wykształcenia, który ten facet wydaje się przekraczać mój, stał się bardzo sfrustrowany, starając się pozostać inteligentnym w swoim płomieniu. Powiedziałem kilka rzeczy, na które powinienem był zostać zbanowany, ale moderator nigdy się nie pojawił. Reguły muszą być egzekwowane, jeśli nie ostatecznym rezultatem jest chaos. Dave

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Inny członek Dailyfx wskazał, że został tutaj zbanowany. Widziałem nić, w której go wezwałeś. Wyglądało to tak jak moje, było zabawnie. Byłem z nim również w bójce i odwracałem uwagę od moich transakcji. Byłem pierwszym, który go wydzwaniał. Wyjechał na 3 dni, a teraz powrócił z kolejnymi postami, które czytają jak powieści. Mówi dużo, ale w ogóle nic. Odprowadzi on wszystkich dobrych ludzi na tym forum w odpowiednim czasie, jeśli moderator nie ujawni się. Napisałem fxcm list stwierdzający problem i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Zaproponowałem, że będę tam moderatorem. O, to forum wydaje się mieć lepszą grupę tutaj. Poziom wykształcenia, który ten facet wydaje się przekraczać mój, stał się bardzo sfrustrowany, starając się pozostać inteligentnym w swoim płomieniu. Powiedziałem kilka rzeczy, na które powinienem był zostać zbanowany, ale moderator nigdy się nie pojawił. Reguły muszą być egzekwowane, jeśli nie ostatecznym rezultatem jest chaos. Dave
    dziękuję i witamy na najlepszym forum forex w Internecie. czemu? z powodu a. docenia tych dobrych i przyzwoitych ludzi, którzy sprawili, że to forum jest takie, jakie jest i nie pozwoli, by dupki były proste i proste. Pocieszam się, gdy wiem, że kiedy pojawi się kolejna transakcja, nie będzie tu długo. ALL HAIL THE MIGHTY WIZARD. włada magiczną różdżką i stopą, która zostanie równo zasadzona w trzasku twojego tyłka, jeśli ktoś zdecyduje, że chce zepsuć naszą szczęśliwą rodzinę. powinieneś naprawdę cieszyć się tym tutaj. Witaj ponownie. Jim

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Odpowiadałem na TV7 na codziennym fx. Nie mam 5 mil, aby dorównać mu za wyzwanie. Nie chcę o tym dalej dyskutować.
    Mówisz 5 mil
    ........... TV7 już stracił 2 mil ..........
    Przepraszam, ja też nie wezmę tego jokera w tym wątku, ale jeśli moja pamięć mi dobrze służy, rzucił Jimowi 7 mil. Brzmi jak przestępca. Zapraszając swoją zdobycz, z dużymi pieniędzmi, do swojej lokalizacji z własnym transportem, z własną grupą ludzi, aby założyć konto handlowe. Kiedy pieniądze znajdą się na koncie ... znikną. To jest oszustwo. Muszę się zgodzić z Jimem, mamy znakomitego moderatora i wysoko wykwalifikowaną ekipę spamową. Witamy w forex-instant, Dave. Nie mogę się doczekać nauki od sposobu, w jaki handlujesz. BTW, jakie pary handlujesz? Cya wokół Habeeb

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mówisz 5 mil
    ........... TV7 już stracił 2 mil ..........
    Przepraszam, ja też nie wezmę tego jokera w tym wątku, ale jeśli moja pamięć mi dobrze służy, rzucił Jimowi 7 mil. Brzmi jak przestępca. Zapraszając swoją zdobycz, z dużymi pieniędzmi, do swojej lokalizacji z własnym transportem, z własną grupą ludzi, aby założyć konto handlowe. Kiedy pieniądze znajdą się na koncie ... znikną. To jest oszustwo. Muszę się zgodzić z Jimem, mamy znakomitego moderatora i wysoko wykwalifikowaną ekipę spamową. Witamy w forex-instant, Dave. Nie mogę się doczekać nauki od sposobu, w jaki handlujesz. BTW, jakie pary handlujesz? Cya wokół Habeeb
    LOL!!! świetna obserwacja habeeb.

  8. #18
    Właśnie to mi zaproponował, aby mnie do niego przyprowadzić. Powiedział, że nie może wyskoczyć z kiepskim 5 milami. Gdybym wyszedł, kazałby mnie gdzieś pochować na pustyni. Dave

  9. #19
    ta para już od tygodnia jeździ w punkcie obrotu. Mój RSI był płaski na linii 40. Stochy sprzedano również za tydzień. Na początku zeszłego tygodnia stochs miał 8 lat i dotarł do 17/18. Korekta powinna być w porządku, ale jest miejsce, w którym można jeszcze upaść. 28 marca stochs osiągnęło ponadprzeciętny poziom 4. Uważam, że powtórny test o wartości 1,1865, który 4 lipca jest niski, jest możliwy, ale nie jest prawdopodobny. Najprościej powtórz test ostatnich tygodni, a potem kupuj wiec. Istnieje niewielkie wsparcie @ 1.201015 i był mój punkt zakupu w zeszłym tygodniu. W końcu wydaje mi się, że przerwa powyżej oporu na górze jest prawdopodobna. Nie widzę, żeby utrzymywał ten zakres dłużej. Kupię test na niskim poziomie, ale tym razem nie będę sprzedawał w szczytach. Dave

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kupię test na niskim poziomie, ale tym razem nie będę sprzedawał w szczytach.
    Czy mówisz o codziennych upadkach? Jeśli nie zamierzasz sprzedawać w wysokich cenach, wydaje się, że spodziewasz się, że euro będzie silniejsze. Dlaczego więc nie kupić teraz przy mniejszym wsparciu i zatrzymać 20 pipsów, które będą poniżej piątkowego minimum? Co się stanie, jeśli dołki nie zostaną powtórnie sprawdzone? Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko pytaniom. Jeśli nie masz nic przeciwko, to będzie dużo do zrobienia
    w przyszłości. Jestem stosunkowo nowy w handlu. Myślisz także, że będziesz w stanie również publikować wykresy? Thanx Habeeb

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.