Pytanie o zlecenia z limitem EFX - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Pytanie o zlecenia z limitem EFX

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    czy powinienem zmienić go na Duży problem z MB ...? Czy myślisz, że ten tytuł przetrwa? lol
    To cholernie zabawne.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Coś jest nie tak z systemem EFX, jeśli nie rozumiesz go do tej pory, to twój problem.
    Właśnie zobaczyłem tę część twojego postu, a ja odpowiedziałem ci właściwie, zanim zrobili to w tej sprawie. Nie uważam tego za problem, zwłaszcza po tym, jak Justin wyjaśnił, w jaki sposób radzą sobie z 5 na milion lub cokolwiek razy to się pojawi. To nie jest powód, aby nie używać zleceń stop TTO lub limit TTO. Zaufaj mi, przez lata natknąłem się na znacznie poważniejsze problemy na platformach, niż martwić się tym złożonym ciągiem zdarzeń. Jak już wspomniałem w swojej wstępnej odpowiedzi na to, W przeszłości myślałam o tym, ale nie pojawiła się ona we wszystkich moich transakcjach, a kiedy to nastąpi, zakładam, że EFX zrobi to, co może. Więc nie uważam tego za coś złego w systemie EFX. Uważam, że jest to naturalny problem z rozdawaniem ECN zamiast z biurka, gdzie biurko jest zawsze drugą stroną waszego handlu, więc jeśli zepsuć jedną stronę, drugą trzeba z definicji złamać. Oczywiście, jest to świetne w przypadku, o którym mówiłeś, ale nie włożyłabym pieniędzy na jedną z tych platform, jeśli położysz mi pistolet na głowie.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Właśnie zobaczyłem tę część twojego postu, a ja odpowiedziałem ci właściwie, zanim zrobili to w tej sprawie. Nie uważam tego za problem, zwłaszcza po tym, jak Justin wyjaśnił, w jaki sposób radzą sobie z 5 na milion lub cokolwiek razy to się pojawi. To nie jest powód, aby nie używać zleceń stop TTO lub limit TTO. Zaufaj mi, przez lata natknąłem się na znacznie poważniejsze problemy na platformach, niż martwić się tym złożonym ciągiem zdarzeń. Jak już wspomniałem w swojej wstępnej odpowiedzi na to, W przeszłości myślałam o tym, ale nie pojawiła się ona we wszystkich moich transakcjach, a kiedy to nastąpi, zakładam, że EFX zrobi to, co może. Więc nie uważam tego za coś złego w systemie EFX. Uważam, że jest to naturalny problem z rozdawaniem ECN zamiast z biurka, gdzie biurko jest zawsze drugą stroną waszego handlu, więc jeśli zepsuć jedną stronę, drugą trzeba z definicji złamać. Oczywiście, jest to świetne w przypadku, o którym mówiłeś, ale nie włożyłabym pieniędzy na jedną z tych platform, jeśli położysz mi pistolet na głowie.
    Problemem jest brak przestojów serwera i wyprowadzanie płynności w tych czasach, co spowodowało zmniejszenie całego limitu tto. Jestem pewien, że zauważyłeś to i słyszałeś od innych o tym. Będę dalej używać limitu tto po zapewnieniu Justina, ale wyciągnę wszystkie zlecenia z limitem w niepłynnych oknach czasowych. Nie chcę tego więcej powtarzać ...

  4. #24
    Połączenie moderatorów-brokerów jest znacznie silniejsze niż kiedykolwiek sądziłem ... Cóż, normalnie po prostu zamieniłbym drugi policzek tutaj, ale wydaje mi się, że zmieniłem teraz wszystkie cztery. Chciałbym wyprostować zapis. Jestem wolontariuszem w FF, podobnie jak wszyscy moderatorzy. NIE otrzymujemy w żaden sposób rekompensaty. Robimy to, ponieważ cieszymy się z oddawania społeczności FF. Osobiście nie mam konta z żadnym brokerem wymienionym na liście FF. Więc nie ma mowy, żebym chciał faworyzować kogoś nad drugim. Po prostu robi się trochę za stary, by usłyszeć tego rodzaju przemowę, kiedy intencje i wysiłki są zawsze z myślą o społeczności ... No cóż, przypuszczam, że tego można się spodziewać.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Połączenie moderatorów-brokerów jest znacznie silniejsze niż kiedykolwiek sądziłem ... Cóż, normalnie po prostu zamieniłbym drugi policzek tutaj, ale wydaje mi się, że zmieniłem teraz wszystkie cztery. Chciałbym wyprostować zapis. Jestem wolontariuszem w FF, podobnie jak wszyscy moderatorzy. NIE otrzymujemy w żaden sposób rekompensaty. Robimy to, ponieważ cieszymy się z oddawania społeczności FF. Osobiście nie mam konta z żadnym brokerem wymienionym na liście FF. Więc nie ma mowy, żebym chciał faworyzować kogoś nad drugim. Po prostu robi się trochę za stary, by usłyszeć tego rodzaju przemowę, kiedy intencje i wysiłki są zawsze z myślą o społeczności ... No cóż, przypuszczam, że tego można się spodziewać.
    Hej Scott - czy to dobry sposób na stwierdzenie, że my, forex, handlowcy jako całość, są najdrobniejszymi, najtańszymi, oczekującymi wszystkiego za darmo, w dużej mierze niewykształconego na temat instrumentu, który kochamy w handlu. zgrupować tam? Ponieważ zgadzam się z tym stwierdzeniem. LOL. Tak trzymaj.

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej Scott - czy to dobry sposób na stwierdzenie, że my, forex, handlowcy jako całość, są najdrobniejszymi, najtańszymi, oczekującymi wszystkiego za darmo, w dużej mierze niewykształconego na temat instrumentu, który kochamy w handlu. zgrupować tam? Ponieważ zgadzam się z tym stwierdzeniem. LOL. Tak trzymaj.
    lolol O, słodkie słodycze. Zyskaj tyle luzubs za zrobienie nam wszystkich ogromnej przysługi tutaj potrzebujemy dedykowanego doceniam nasz wątek MODS ....
    - w rzeczywistości, ponieważ ten post nie ma nic wspólnego z tematem tutaj, może zostać przeniesiony do własnej wątku

  7. #27
    Doceniam twoją i innych, którzy spędzają tu czas na moderowaniu, pracy i nie chcieli cię osobiście urazić. Wydaje mi się, że zmiana nazwy wątku po tym, jak Justin napisał, że problem został rozwiązany bez czekania na potwierdzenie takiego roszczenia przez plakat (został rozwiązany, ale to nie jest kwestia zmiany nazwy), zbyt mocno bierze stronę brokera. Mam prawo tak myśleć (i na razie to post), ponieważ masz prawo czuć, że twoja uczciwa praca jest niedoceniana. miłego dnia.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Połączenie moderatorów-brokerów jest znacznie silniejsze niż kiedykolwiek sądziłem ... Cóż, normalnie po prostu zamieniłbym drugi policzek tutaj, ale wydaje mi się, że zmieniłem teraz wszystkie cztery. Chciałbym wyprostować zapis. Jestem wolontariuszem w FF, podobnie jak wszyscy moderatorzy. NIE otrzymujemy w żaden sposób rekompensaty. Robimy to, ponieważ cieszymy się z oddawania społeczności FF. Osobiście nie mam konta z żadnym brokerem wymienionym na liście FF. Więc nie ma mowy, żebym chciał faworyzować kogoś nad drugim. Po prostu robi się trochę za stary, by usłyszeć tego rodzaju przemowę, kiedy intencje i wysiłki są zawsze z myślą o społeczności ... No cóż, przypuszczam, że tego można się spodziewać.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Połączenie moderatorów-brokerów jest znacznie silniejsze niż kiedykolwiek sądziłem ... Cóż, normalnie po prostu zamieniłbym drugi policzek tutaj, ale wydaje mi się, że zmieniłem teraz wszystkie cztery. Chciałbym wyprostować zapis. Jestem wolontariuszem w FF, podobnie jak wszyscy moderatorzy. NIE otrzymujemy w żaden sposób rekompensaty. Robimy to, ponieważ cieszymy się z oddawania społeczności FF. Osobiście nie mam konta z żadnym brokerem wymienionym na liście FF. Więc nie ma mowy, żebym chciał faworyzować kogoś nad drugim. Po prostu robi się trochę za stary, by usłyszeć tego rodzaju przemowę, kiedy intencje i wysiłki są zawsze z myślą o społeczności ... No cóż, przypuszczam, że tego można się spodziewać.

  8. #28
    Członkowieforex-instant~ Chciałbym jasno powiedzieć o naszej polityce dotyczącej rabowania klientów w związku z pojawiającymi się problemami, i chciałem przypomnieć, że chociaż MBT może być pierwszym, który zdecyduje, czy otrzymasz zniżkę, jako klient EFX, możemy również przeanalizuj każdy przypadek wykraczający poza ich decyzję i zdecyduj, czy ma to sens w przypadku rabatu. Nasza polityka jest dość prosta, ale staramy się spojrzeć na każdą sytuację indywidualnie. Rabatujemy klientów, gdy błędy popełnimy na naszym końcu, i robiliśmy to wielokrotnie w przeszłości, gdy błąd jest nasz. Nie rabatujemy klientów, gdy błędy wystąpią po ich zakończeniu lub z powodu problemów będących poza naszą kontrolą. Obejmowałoby to problemy spowodowane przez banki w naszym systemie itp. Ważne jest, abyśmy, jako firma, byli konsekwentni w naszym podejściu do tego, aby chronić nas i ustalać oczekiwania klientów co do tego, co mogą lub nie mogą uzyskać w tym celu. Przemysł ”ciężki technologicznie”. Z jednej strony można by oczekiwać, że damy naszym dużym przedsiębiorcom rabat, aby byli szczęśliwi, podczas gdy nie możemy traktować mniejszych klientów tak poważnie. Z drugiej strony można się spodziewać, że problemy, które pojawiają się w przypadku mniejszych klientów, mogą nie kosztować nas wystarczająco dużo, aby mieć znaczenie, więc może zajmiemy się nimi. Regularnie otrzymujemy prośby o ”Potrzebuję 5 $, ponieważ wiele z nich spadło o 5 pipsów” i myślę, że założenie, że 5 $ nie powinno mieć dla nas znaczenia. Gdybyśmy przyjęli to podejście, wszyscy poprosiliby o 5 USD dzisiaj i 10 USD jutro, a ostatecznie stracilibyśmy pracę. W rzeczywistości, jeśli dokładnie to samo stało się z dwoma klientami, nasza odpowiedź powinna być taka sama, bez względu na to, czy koszt wynosi 5, czy 5000 USD. Nie przyznajemy priorytetu ani preferencji przy podejmowaniu decyzji o ewentualnym obniżeniuzwrocie w zależności od wielkości konta klienta. W ogóle. Opiera się całkowicie na każdej indywidualnej sytuacji, bez żadnego kosztu dla nas. Uwierz mi, prawdopodobnie istnieje problem dla jednego klienta każdego dnia, kiedy dajemy trochę rabatu lub coś, ponieważ zdarzają się usterki. Mamy tysiące klientów, to tylko matematyka. Ważne jest jednak również to, że za każdym razem, gdy robimy rabat dla klienta, przypominamy im, że nie otwiera to drzwi do kupy przyszłych rabatów, ponieważ klienci mają sposób na powiedzenie: ”No cóż, przysięgliście mnie, gdy ta egzekucja nie nastąpiła, ponieważ miałeś awarię zasilania, więc dlaczego nie rabujesz mnie teraz, gdy bank XYZ upadł? ”To inna sprawa. Jak już wspomniałem w poprzednim e-mailu, zagłębiałem się w przykłady z zeszłego roku lub więcej z tego, czego doświadczyliście, a nie mogłem nawet znaleźć dziesięciu. W każdym przypadku zwróciliśmy klienta. Gdyby to samo przydarzyło się jutro (to by oznaczało, że zdarzyło ci się dwa razy, gdy wydarzyło się dziesięć razy w sumie z milionów zamówień, więc może to powiedzieć coś o powodzeniu), to je rabatuję. Ale znowu, to znaczy, jeśli wydarzyło się to samo. Istnieje wiele innych wariantów tego samego tematu, które mogą się pojawić, a które nie uzasadniają rabatu. Dam ci przykład. Mieliśmy klienta, który wprowadził zamówienie rynkowew wiadomościach. Regularnie edukujemy naszych klientów, aby tego nie robić. Wrzucił 50 pipsów do wiadomości, ale zdarzyło się, że jego kolejność na krótko utknęła w systemie. Zwróciliśmy mu więc odszkodowanie za utratę, ponieważ wystąpił błąd systemowy. Stwierdziliśmy, że powinno to być postrzegane jako pojedyncze wydarzenie, i ostrzegaliśmy go, aby nie wprowadzał zamówień rynkowych w wiadomościach. Nie ma powodu, aby to robić, ponieważ nasz system zapewnia tak dużą eczność, aby kontrolować swoje wypełnienia ograniczeniami. Nigdy nie powinieneś się z nami kontaktować, jeśli wiesz, co robisz. Cóż, kilka tygodni później ten sam klient zwolnił zlecenie rynkowe z pozarolniczych danych płacowych i został ”poślizgnięty” około 35 pipsów. Jego zamówienie zostało wykonane perfekcyjnie. Rynek poruszał się tak szybko, a system bezzwłocznie zwrócił zamówienie na najlepszą cenę. Wrócił z prośbą o zwrot pieniędzy, a my odmówiliśmy. Próbował użyć podejścia ”ale zrobiłeś to ostatni raz”. Właśnie dlatego musimy powiedzieć, co mówimy. Nie zmienia to faktu, że jeśli wystąpi problem z systemem na naszym końcu i jeśli jesteś klientem EFX, który przyjeżdża do USA, a nie tylko do tych tablic lub MBT, otrzymasz zwrot pieniędzy. Twój przykładproblem Limit TTO, tak jak mnie to dotyczy, dotyczy przypadku, w którym wystąpił problem. Nie widzę, jak moglibyśmy być bardziej lub bardziej uczciwi w tej kwestii. Musimy prowadzić firmę, nie obiecując światu ludziom na rzeczy, które są poza naszą kontrolą. Zgodnie z moją najlepszą wiedzą, nigdy nie byliśmy niesprawiedliwi wobec klienta w sprawie zwrotu pieniędzy.

  9. #29
    O mój. Ten wątek stał się dość wrogi
    Mam nadzieję, że istnieje poczucie szacunku i godności, że wszyscy możemy rozmawiać w sposób, który nie jest obraźliwy ani nie poniża się nawzajem. Szanujemy sposób, w jaki sobie radzimypostępujemy i komunikujemy się z innymi, więc mam nadzieję, że możemy być trochę mniej atakujący i starać się publikować nasze wiadomościodpowiedzi bardziej bez większego sarkazmu, co może być bardzo szkodliwe. W każdym razie cieszę się, że rozwiązałeś swój problem, gidnoa.

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ;
    O mój. Ten wątek stał się dość wrogi
    Mam nadzieję, że istnieje poczucie szacunku i godności, że wszyscy możemy rozmawiać w sposób, który nie jest obraźliwy ani nie poniża się nawzajem. Szanujemy sposób, w jaki sobie radzimypostępujemy i komunikujemy się z innymi, więc mam nadzieję, że możemy być trochę mniej atakujący i starać się publikować nasze wiadomościodpowiedzi bardziej bez większego sarkazmu, co może być bardzo szkodliwe. W każdym razie cieszę się, że rozwiązałeś swój problem, gidnoa.
    Po prostu ciekawy, gdzie jest ten wątek wrogi? Pomijając fakt, że wygląda na to, że rozmowa się skończyła, a może gidnoa zrobiła trochę zdjęcia w Modach, wydaje mi się to dobrą rozmową. Chce tylko upewnić się, że ludzie rozumieją konsekwencje otrzymania złej egzekucji przy wejściu do handlu i co to oznacza dla Twojej strony handlu, a Justin daje mu solidną odpowiedź. Jest tu nawet kilka świetnych jedno-liniowych. Nie widzę, jak ten wątek jest wrogi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.