dziennik Sonny Winter - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: dziennik Sonny Winter

  1. #31
    Kończę tutaj dzień, także ten z prawdziwej pracy
    Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z tego sygnału.

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    czytaj romantyczne 14 dary ducha obejmują prognostykację. otrzymujemy to, czego naprawdę pragniemy w naszych sercach. nasz występ opiera się na tym, w co wierzymy, a nie na tym, co mówimy. błąd spowodowany jest błędnym wyobrażeniem, że g * d nie wytworzył wystarczającej ilości. we wszechświecie jest więcej bogactwa, niż mogłoby być wydanych przez nieskończoną liczbę ludzi. co do techniki ... 6 identycznych wykresów tylko eurusd (small spread) wskaźnik macd 12.26.9 każdy wykres jest ustawiony dla różnych ram czasowych 5 min, 15 min, 30 min, 1 godz., 4 godz., codziennie, gdy wszystkie sygnały macd są współbieżne (wszystkie są powyżej lub poniżej linii zerowej), a następnie wchodzisz do handlu po odbiciu. szanuj moc utraty stopu, aby ograniczyć ból, kochaj sąsiada, jak siebie, dziesięcinę albo czas, albo pieniądze, albo obie wiwaty za to dzięki forex-instant
    Pogrubiony to wszystko, co naprawdę trzeba wiedzieć. Świetna robota i błogosławieństwa !!!!

  3. #33
    o luce w 5-minutowym wykresie eurusd? wystąpiło około 7:30 cst @ 1,2494

  4. #34
    ya dat to mooi man !!! Mogę wykopać trochę skrócone eurusd tutaj jestem, ale muszę ominąć moje obawy, że grobla może katrina nade mną ... Dotyk .. touchy..za wskoczenie, ale odstąpić, aby zobaczyć, co szorty i longs chce zrobić wokół 1.249-1.25 ... czuję zapach magnetyzmu ciągnącego ją w górę ... ale przychodzę tylko po filiżankę herbaty ... po tym, jak znikną przepaści, opuści cię ”tęsknota” za więcej ....

  5. #35
    gap-po !!! odsuńcie mi grzywnę, młode kozły

  6. #36

  7. #37

  8. #38

  9. #39
    Wyłącz światła - impreza się skończyła

  10. #40
    to zbyt trudne do handlowania i wysyłania w tym samym czasie ... Powodzenia dla was wszystkich i niech Bóg pobłogosławi ostatni handel .... krótki eurusd, przestań przestawić się na 1.2605 ... skończę ... Każdy ma pomysły, wyślij je do sonny winters @ yahoo .com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.