POCAŁUNEK. metoda
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: POCAŁUNEK. metoda

  1. #1
    Wydaje się, że za każdym razem, gdy rozpoczynam nowy dziennik w Internecie, jestem tak zdezorientowany postami, że kończę je lub nie aktualizuję i nigdy nie dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że ten czas będzie inny. Wszystkie ustawienia, które opublikuję, nie są gwarantowane ... Jest bardzo prawdopodobne, że mogę się mylić ... a jeśli ktoś myśli, że jestem, powiadom mnie.

    Na tych rynkach wszystko zmienia się bardzo szybko, a czasami nie będzie możliwe szybkie aktualizowanie postów, aby odzwierciedlić zmiany techniczne. Jest to jeden z powodów, dla których lubię skupiać się na wykresach długoterminowych (1/2 dziennie -do-codziennie ). Jeśli nie jesteś w stanie obliczyć kierunku długoterminowego, wtedy połączenia krótkoterminowe nie są prawie tak opłacalne. Wolę unikać skalpowania i skupiać się bardziej na systemach o dużym oczekiwaniu ... systemach, w których po przegranej tracą 1, a kiedy wygrywają, wygrywają 5-10. Ta opinia IMHO jest prawie niemożliwa do osiągnięcia scalping 5-20 pips tu i tam. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy zarabiają na tym, nie tylko to, na co się skupiam.

    Moje cele wykresu to:

    1) Aby zobaczyć wszystkie (tak wiele, jak to możliwe fizycznie) scenariuszy, zanim one wystąpią, a następnie wybierz ten, który podąża za ceną.

    2) Przedstawcie to, co uważam za konfigurację wysokiego prawdopodobieństwa w nadziei, że kilku z was ... tylko ci nieliczni, którzy mieli tam głowę, przekazali im 2-5 lat na FOREX i nauczyli się błędów. ... wezmę studia techniczne i przedstawię solidne dowody na poparcie lub unieważnienie modeli.

    Moja teoria mówi, że jeśli rynki zamierzają poruszyć się technicy, przedstawią ruch przed jego wystąpieniem. Nie interesują mnie twoje opinie, tylko to, co możesz mi pokazać na wykresie lub wyjaśnić w sposób fundamentalny. Jeśli nie ma solidnych dowodów na poparcie go, to jest to tylko opinia. Postarajmy się, aby ten wątek był jak najbardziej profesjonalny.

    Proszę nie pytać o firmy, z których korzystam, ani dostawców narzędzi, które tworzą te modele. Jestem nowym członkiem Forum i nie popieram, nie odmawiam ani nie popieram żadnych produktów tutaj na forum.

    Moja główna rada dotycząca rozszyfrowania moich badań technicznych polega na tym, aby zagłębić się w listy przebojów ... na niektórych moich postach zwykłe spojrzenie się nie sprawdzi. Staraj się jak najlepiej, aby zobaczyć wzór ... tam zawsze wzór w tych badaniach, czasami jest to trudniejsze do zaakceptowania.

  2. #2
    to była pierwsza rzecz, którą pomyślałem, gdy kliknąłem na ten wątek

  3. #3
    Myślę, że EURUSD zmierza w dół. Prezentowany przeze mnie model daje mi 3 scenerie. Opieram je na moim doświadczeniu przy użyciu tych modeli. Jest to model cykliczny. 1) Dno obecnego cyklu IMHO nie zostało jeszcze potwierdzone, choć jest całkiem możliwe, że ten rynek znalazł już dno, a teraz jest na dobrej drodze (po prostu nie mogę kupić tego scenerio, ale ja ' Jestem do tego otwarty ... wszelkie techniczne lub fundamentalne dowody, które mógłbyś wesprzeć w tej wizji, pomogłyby ogromnie). 2) Zgodnie z modelem nadal obowiązuje skrót i mamy bardzo silny opór w tej chwili na EURUSD. Jeśli EURUSD zacznie spadać, w przyszłym tygodniu będzie to świetny czas, aby nastąpiło to technicznie. Zwolnienie EURUSD już teraz oferuje korzystną zamianę ze względu na różnicę stóp procentowych, więc wydaje się krótkie, nie byłoby również złą grą z tej perspektywy. Domyślam się, że rynek spadnie w ciągu najbliższych 1-3 tygodni. Jeśli tak się nie stanie - jesteśmy na wiecu przez jakiś czas (z jakiegoś powodu po prostu nie mogę tego połknąć, ale jest to zdecydowanie możliwe) lub (inna silna możliwość) 3) mamy sytuację, która jest powszechne wśród tych cyklicznych modeli nazywanych inwersją. Jeśli wystąpi inwersja, to następny sygnał, który uruchamia model .... który powinien wywołać bardzo szybko w ciągu 1-3 tygodni ... co w tym przypadku będzie sygnałem zakupu ... odwróci się i zamiast tego wskaże główny wierzchołek . To może spowodować rajd na kolejny tydzień lub 2, a następnie rozpocznie się poważny spadek. Niezależnie od tego, w jakim kierunku zmierza rynek, bardzo szybko się tam udaje. Wkrótce opublikuję moje modele śróddzienne, aby uzyskać lepszą perspektywę dotyczącą tego możliwego skrótu, do którego się odwołuję. Mimo że cotygodniowe modele nie są tak jasne, jak dzienne i dzienne, uważam, że bardzo ważne jest, aby je znać. Kiedy raz odkryjesz tygodniowo swoją dobrą formę, ale czasami (jak teraz), może to być trudne, ale to się wyjaśni.

  4. #4
    witam Zgadzam się na euro. powinien spaść niżej, ale może nie. w dowolny sposób, możesz zmienić rozmiar swoich wykresów, aby uzyskać 600 x 600 lub mniej. W ten sposób pasuje do ekranu, więc nie musimy przewijać się na boki. dzięki i czekamy na Twoje posty. niech pipsy będą z tobą Dave

  5. #5
    Wygląda na to, że EURUSD co najmniej krótkoterminowo przez kilka następnych dni schodzi w dół. Musisz bardzo uważnie przyjrzeć się temu wykresowi, aby zobaczyć wzór, do którego się odwołuję. Aby zobaczyć wzór, lepiej to zapamiętaj. Prawie zawsze górne i dolne krawędzie wskazują na rynek lub na dno ... czasami pojawia się wypłata, zanim rynek ruszy w tym kierunku, ale prawie zawsze, jeśli wejdziesz w te czasy, w pewnym stopniu zyskasz na zyskach ... co najmniej 50 pipsów lub tak ... dużo razy 100 razy. Czasami po silnym wiecu lub upadku model tworzy inwersję. Inwersje poprzedzają główne zmiany trendu. Jeśli coś, co uważasz za szczyt, jest na miejscu (przeciwnie niż na dole), a potem nagle rynki zbierają się (lub spadają) ponownie na następne dno (lub na górę), tworząc inwersję ... można się założyć, że główną korektą jest tuż za rogiem. Możesz zostać zatrzymany raz (dobre zarządzanie pieniędzmi jest koniecznością), ale drugi powrót na inwersję to zrekompensuje. Nie sądzę, że zmierzamy teraz ku inwersji ... ale jeśli tym lepiej. Jak na razie moje wezwanie jest krótkie do piątku ... co najmniej. Oczekuje się spadku do kolejnych modeli.

  6. #6
    WYKORZYSTAJ METODĘ KSIĘGOWĄ K.I.S.S. ORAZ Zmień rozmiar!

  7. #7
    korzystaj z mniejszych wykresów !!!

  8. #8
    Będę dzwonił z resztą próśb o zmianę rozmiaru wszystkich wykresów, które już umieściłeś powyżej ... a jeśli nie, jestem pewien, że nasz moderator albo je skasuje, albo spank. szeroki uśmiech. Naprawdę, zrób sobie i nam wszystkim przysługę i trzymaj je poniżej szerokości maks. 600, o wiele łatwiej dla wszystkich, którzy mogą przyjść zobaczyć, jak ci idzie. Dobry handel, Thom

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Będę dzwonił z resztą próśb o zmianę rozmiaru wszystkich wykresów, które już umieściłeś powyżej ... a jeśli nie, jestem pewien, że nasz moderator albo je skasuje, albo spank. szeroki uśmiech. Naprawdę, zrób sobie i nam wszystkim przysługę i trzymaj je poniżej szerokości maks. 600, o wiele łatwiej dla wszystkich, którzy mogą przyjść zobaczyć, jak ci idzie. Dobry handel, Thom
    Wyglądają dobrze na moim komputerze, jeśli są zbyt duże, wystarczy pobrać gif i zmienić jego rozmiar w przeglądarce zdjęć. Optymalny rozmiar obrazu to 1200x1600. Być może będziesz potrzebować aktualizacji monitora lub czegoś. Pomocna będzie lepsza karta wideo.

  10. #10
    hmm czasami używam moich 3 monitorów do surfowania w tinternetu, czy to oznacza, że ​​muszę wysyłać swoje obrazy w rozdzielczości 3840x1280 i musisz kupić nowe monitory? Nie sądzę ... wszystko co mówiliśmy było o wiele łatwiejsze aby większość ludzi mogła czytać wątki ze zdjęciami mniejszymi niż 600 x 600, które są jedną z zasad forum, aby publikować obrazy w tym rozmiarze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.