POCAŁUNEK. metoda - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: POCAŁUNEK. metoda

  1. #31
    1 Załącznik (y) Jeśli dno jest naprawdę na miejscu, widzę dużą możliwość, że może ono trwać do 10 stycznia, tylko czas pokaże.

  2. #32
    Mogę się mylić, ale nie sądzę, aby EURUSD było na szczycie.

  3. #33
    Cóż, wygląda na to, że EURUSD było na szczycie (: ... rynek zwrócił 3 punkty, więc oryginalny model, który wysłałem 2 tygodnie temu (*** scenariusz1 na stronie 2), był poprawny. Przyznaję, że to jeden z moich problemów Czasem przygotowuję solidny model, a następnie wybieram nowszy do handlu, moim celem jest próba zobaczenia jak największej liczby zastępców i łatwego do opanowania wszystkich różnych scenariuszy (w tym przypadku były tylko 2 i nadal było mi trudno wybrać właściwy). Celem jest poważnie potraktować wszystkie alternatywy, a następnie wymienić ten, który pasuje do akcji cenowej, aw tym konkretnym przypadku jako silną wyprzedaż w scenariuszu 1/03/071. Powinienem stać się moim preferowanym modelem. ”To jedna z najlepszych rzeczy na temat posiadania wszystkich dowodów opublikowanych na forach .... w oparciu o scenerio1 nie było żadnych wątpliwości, że w tym tygodniu był opłacalny na EURUSD. będąc jasne, jak dzień wysłany na forum, wciąż nie dostrzegałem go i spóźniłem się na miły ruch na EURUSD kapelusze stare powiedzenie, że niektórzy ludzie mogą znać kierunek rynku i wciąż nie zarabiają pieniędzy ... cóż, to byłem ja w tym tygodniu (: jest coś ważnego w dniu 1/10/07 (scena 2 na stronie 3) To jest piekło solidnego modelu i jestem skłonny to monitorować w tym momencie, ponieważ myślę, że wkrótce wywoła dobre sygnały ... nie wspomnę o tym, że widzę potencjał do bocznych działań na GBPUSD. Możliwe, że nawet 78,6 zniesienie z wysokiego ... nie zdziwiłoby mnie, gdyby zobaczyłem również nowe wzloty. Biorąc pod uwagę niedawny spadek w EURUSD i GBPUSD, nie mogę powiedzieć, że chciałbym mieć krótki kontrakt na którykolwiek z tych kontraktów, mimo że uważam, że istnieje potencjał, by obniżyć ich wartość. Prawdopodobnie najlepiej poczekać na jakiś czas, zanim wejdą do jakiejś dłuższej transakcji, szczególnie krótkiej. PODSUMOWANIE Muszę zaktualizować obecne modele i wymyślić nowe alternatywy, a to zajmie trochę czasu. Wydaje mi się, że cykle zaczynają się nieznacznie zwiększać lub zmniejszać i nie wydaje mi się, że którykolwiek z modeli, które opublikowałem, najlepiej teraz wymieniać ... Zdecydowanie silna możliwość, że USDCHF może zmobilizować się na kolejny tydzień istnieje również możliwość, że będzie się on obracał od teraz lub jutro, a od tego momentu spadnie na nowe minimum ... Gdybym miał obrócić każdą stronę, chciałbym grać długo, ale na razie nie czuję się z tym dobrze. więc postanowiłem stać z tyłu, aż sprawy staną się wyraźniejsze. Myśląc, że jest pewne znaczenie na 1/10/07 i wierzę, że do tego czasu sprawy staną się jaśniejsze. ualizacja wkrótce!

  4. #34
    1 Załącznik (y) Jest to bardzo dokładny model, który utrzymywał się dobrze przez ostatnie kilka miesięcy ... Opiera się na cyklu 18,5 tygodnia, który dominował w USDCHF. Gdybym teraz musiał zająć pozycje na rynku, moja preferencja byłaby długa USDCHF. Ostatnio sygnały z tego modelu odwracały się i inwersje, z mojego doświadczenia, są zwykle oznaką silnego trendu leżącego u podstaw, w którym to przypadku IMHO nie działa. Jeśli model jest poprawny, spadek kursu USDCHF do nowych minimów powinien rozpocząć się w dniu 1/19/2007 lub w jego okolicach (mój szacunek dla dokładnej daty wysokich stanów wynosi obecnie od 116-119/07 ). Obecnie preferowane są długie pozycje w USDCHF.

  5. #35
    Nie jestem niedźwiedziem z dolara, ale zaczynam dostrzegać poważne oznaki znacznej wyprzedaży rozpoczynającej się od USD, a zwłaszcza USDCHF. Pracuję nad utworzeniem kilku różnych modeli jako dowodów na poparcie tej teorii. Dostaję silne sygnały, że to dążenie do nowych minimów w USDCHF i USD może zacząć się już w tym tygodniu. Jedną z rzeczy, których używam, jest trasa, którą te rynki podejmą, aby dostać się do swoich nowych minimów. Widzę 2 różne scenerie i chcę się założyć, że jedno z nich będzie miało rację. S1) Linia B USD i USDCHF do nowych minimów już wkrótce. S2) Odbicie w USD i USDCHF nieznacznie od obecnych rajdów, a następnie wzrośnie do potężnego nowego wysokiego, a następnie B-line, do nowych niskich poziomów. Pracuję nad opublikowaniem kilku modeli, które obsługują te 2 teorie, a w szczególności 1. Tak czy inaczej sądzę, że będzie to niesamowita opozycja. Jeden z analityków z Investica napisał to niedawno i zgadzam się z tym, co mówi ... Nie jestem żadnym podstawowym ekspertem, ale, przynajmniej technicznie rzecz biorąc, widzę w tym mocne możliwości. Chciałbym mieć głębszy wgląd w podstawowe zasady, ale na razie myślę, że technicy powiedzą wszystko, jeśli wystąpi którekolwiek z tych scen. Istnieje potencjał do dalszego wzrostu stóp procentowych w marcu, ale ogólne oczekiwania co do rentowności pozostaną niższe. W tych warunkach frank pozostanie podatny na presję sprzedażową ze względu na dochodowość, szczególnie jeśli istnieje ciągły entuzjazm dla transakcji carry. Ogólne szwajcarskie fundamenty pozostaną jednak silne, a wszelkie oznaki słabszego wzrostu zwiększyłyby ostrożność w stosunku do sprzedaży frankowej. Utrzymujący się wzrost awersji do ryzyka może również doprowadzić do znacznego wzrostu franka, szczególnie w przypadku gwałtownego wzrostu napięć na rynkach wschodzących.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.