POCAŁUNEK. metoda - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: POCAŁUNEK. metoda

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Będę szczery (prawda jest trudna do przyjęcia czasami) ... Uwielbiam to, jak spośród wszystkich odpowiedzi, które otrzymałem w ostatnim dniu, odkąd założyłem forum, tylko jedno z nich miało jakiekolwiek znaczenie na rynek. Ta odpowiedź została podjęta przez Dave'a i Dave'a, chciałem tylko podziękować za twoją opinię. Niestety nie dostarczyłeś żadnych dowodów na poparcie tego, ale wciąż jest to bardzo cenne. USD 11/01/2006
    wysuszyć wszystkie moje dowody jest w mojej wątku. Spójrz tam na moją analizę. euro wciąż wieje i jutro czeka na wiadomości. dzięki za umieszczenie linków do wykresów Dave

  2. #22
    Jeśli to pójdzie w górę, EURUSD wycofa się. IMHO Duże wsparcie dla USDCHF około 1,2430. To wezwanie powinno wystarczyć najwyżej na 1-2 dni, a następnie na miejscu będzie jakiś herb. Myślę, że teraz jest najlepszy czas, aby wejść lub gdziekolwiek około 1.2430-1.2440, jeśli to możliwe !!! USDCHF 11/7/2006 do 11/9/2006

  3. #23
    Fourier w najlepszym wydaniu (: USD

  4. #24
    Dla przyjemności oglądania
    EURUSD Codziennie

  5. #25
    Witaj, myślę, że naprawdę dobrze wykonałeś pracę, ale czy możesz zmniejszyć rozmiar wykresu, aby był czytelny? Z pozdrowieniami.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wydaje się, że za każdym razem, gdy rozpoczynam nowy dziennik w Internecie, jestem tak zdezorientowany postami, że kończę je lub nie aktualizuję i nigdy nie dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że ten czas będzie inny. Wszystkie ustawienia, które opublikuję, nie są gwarantowane ... Jest bardzo prawdopodobne, że mogę się mylić ... a jeśli ktoś myśli, że jestem, powiadom mnie. Na tych rynkach wszystko zmienia się bardzo szybko, a czasami nie będzie możliwe szybkie aktualizowanie postów, aby odzwierciedlić zmiany techniczne. Jest to jeden z powodów, dla których lubię skupiać się na wykresach długoterminowych (1/2 dziennie -do-codziennie ). Jeśli nie jesteś w stanie obliczyć kierunku długoterminowego, wtedy połączenia krótkoterminowe nie są prawie tak opłacalne. Wolę unikać skalpowania i skupiać się bardziej na systemach o dużym oczekiwaniu ... systemach, w których po przegranej tracą 1, a kiedy wygrywają, wygrywają 5-10. Ta opinia IMHO jest prawie niemożliwa do osiągnięcia scalping 5-20 pips tu i tam. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy zarabiają na tym, nie tylko to, na co się skupiam. Moje cele w zakresie tworzenia wykresów to: 1) Zobaczyć wszystkie (tak wiele, jak to tylko możliwe) scenariuszy, zanim się pojawią, a następnie wybrać ten, który dotyczy akcji cenowej. 2) Przedstawcie to, co uważam za konfigurację wysokiego prawdopodobieństwa w nadziei, że kilku z was ... tylko ci nieliczni, którzy mieli tam głowę, przekazali im 2-5 lat na FOREX i nauczyli się błędów. ... wezmę studia techniczne i przedstawię solidne dowody na poparcie lub unieważnienie modeli. Moja teoria mówi, że jeśli rynki zamierzają poruszyć się technicy, przedstawią ruch przed jego wystąpieniem. Nie interesują mnie twoje opinie, tylko to, co możesz mi pokazać na wykresie lub wyjaśnić w sposób fundamentalny. Jeśli nie ma solidnych dowodów na poparcie go, to jest to tylko opinia. Postarajmy się, aby ten wątek był jak najbardziej profesjonalny. Proszę nie pytać o firmy, z których korzystam, ani dostawców narzędzi, które tworzą te modele. Jestem nowym członkiem Forum i nie popieram, nie odmawiam ani nie popieram żadnych produktów tutaj na forum. Moja główna rada dotycząca rozszyfrowania moich badań technicznych polega na tym, aby zagłębić się w listy przebojów ... na niektórych moich postach zwykłe spojrzenie się nie sprawdzi. Staraj się jak najlepiej, aby zobaczyć wzór ... tam zawsze wzór w tych badaniach, czasami jest to trudniejsze do zaakceptowania.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wydaje się, że za każdym razem, gdy rozpoczynam nowy dziennik w Internecie, jestem tak zdezorientowany postami, że kończę je lub nie aktualizuję i nigdy nie dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że ten czas będzie inny. Wszystkie ustawienia, które opublikuję, nie są gwarantowane ... Jest bardzo prawdopodobne, że mogę się mylić ... a jeśli ktoś myśli, że jestem, powiadom mnie. Na tych rynkach wszystko zmienia się bardzo szybko, a czasami nie będzie możliwe szybkie aktualizowanie postów, aby odzwierciedlić zmiany techniczne. Jest to jeden z powodów, dla których lubię skupiać się na wykresach długoterminowych (1/2 dziennie -do-codziennie ). Jeśli nie jesteś w stanie obliczyć kierunku długoterminowego, wtedy połączenia krótkoterminowe nie są prawie tak opłacalne. Wolę unikać skalpowania i skupiać się bardziej na systemach o dużym oczekiwaniu ... systemach, w których po przegranej tracą 1, a kiedy wygrywają, wygrywają 5-10. Ta opinia IMHO jest prawie niemożliwa do osiągnięcia scalping 5-20 pips tu i tam. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy zarabiają na tym, nie tylko to, na co się skupiam. Moje cele w zakresie tworzenia wykresów to: 1) Zobaczyć wszystkie (tak wiele, jak to tylko możliwe) scenariuszy, zanim się pojawią, a następnie wybrać ten, który dotyczy akcji cenowej. 2) Przedstawcie to, co uważam za konfigurację wysokiego prawdopodobieństwa w nadziei, że kilku z was ... tylko ci nieliczni, którzy mieli tam głowę, przekazali im 2-5 lat na FOREX i nauczyli się błędów. ... wezmę studia techniczne i przedstawię solidne dowody na poparcie lub unieważnienie modeli. Moja teoria mówi, że jeśli rynki zamierzają poruszyć się technicy, przedstawią ruch przed jego wystąpieniem. Nie interesują mnie twoje opinie, tylko to, co możesz mi pokazać na wykresie lub wyjaśnić w sposób fundamentalny. Jeśli nie ma solidnych dowodów na poparcie go, to jest to tylko opinia. Postarajmy się, aby ten wątek był jak najbardziej profesjonalny. Proszę nie pytać o firmy, z których korzystam, ani dostawców narzędzi, które tworzą te modele. Jestem nowym członkiem Forum i nie popieram, nie odmawiam ani nie popieram żadnych produktów tutaj na forum. Moja główna rada dotycząca rozszyfrowania moich badań technicznych polega na tym, aby zagłębić się w listy przebojów ... na niektórych moich postach zwykłe spojrzenie się nie sprawdzi. Staraj się jak najlepiej, aby zobaczyć wzór ... tam zawsze wzór w tych badaniach, czasami jest to trudniejsze do zaakceptowania.

  6. #26
    1 Załącznik (y) Długi na USDCHF! Widzę solidne wyniki na wykresach Daily USDCHF przynajmniej przez kolejne 2-3 tygodnie . Biorąc pod uwagę siłę niedawnej wyprzedaży, bardzo możliwe, że mogliśmy zobaczyć nowe codzienne zamknięcie poniżej 1,1877, ale jeśli się domyślamy, to przyjdzie później, nie wcześniej. Jeśli spojrzysz na ten wykres ostrożnie, wszystkie sygnały kupna, które zostały uruchomione, prawie zawsze będą towarzyszyć poważnemu wycofaniu się przed silnym codziennym wskokiem. Wierzę, że duży zwrot jest już prawie zakończony (brak nowych spadków poniżej 1,1877) W tym modelu kiedy te rajdy się zaczynają, zawsze trafiają na 800-1000 pipsów (co najmniej 8-10 centów). Nie obchodzi mnie to, co ktoś mówi, że nie chciałbym być przedsiębiorcą, który jest teraz skąpy w tym kontrakcie ... albo $ USD albo ... Nie obchodzi mnie, co mówi Greenspan ... myślenie absolutnym najmniej będziemy mieli powrót do 1.2250. Prawdopodobieństwo zniesienia 6,8-78,6% ostatniego rajdu od 12 maja 2006 r. Oznaczało dwa poziomy, które byłyby idealnym nabytkiem, gdyby doszło do wycofania. Bez względu na to, czy rynek ponownie przejdzie na te poziomy, nie wiem, ale czy IMHO będzie doskonałą alternatywą dla zakupów. Nawet zakup kilku niewielkich pozycji w tej chwili, jestem gotów postawić, by spłacić 2-4 razy w ciągu kilku następnych tygodni. FSC

  7. #27
    2 Załącznik (y) Tak bardzo, jak nie lubię się do tego przyznać ... a Bóg jeden wie, co naprawdę się wydarzy ... ale muszę powiedzieć, że oficjalnie jestem długa na EURUSD, Krótka USDCHF i $ USD od teraz. Zostanie zaktualizowany, gdy ta opinia się zmieni, ale na razie długa EURUSD.


  8. #28
    Wracając do mojego poprzedniego posta, wierzyłem, że tworzy się jakieś koryto ilub istniało dno dla EURUSD. Data, którą zaznaczyłem na poprzednim wykresie EURUSD, jest nadal aktualna. To, co widzieliśmy w dniu 12/22, było nowym niewielkim spadkiem, który w tym modelu nie powinien nastąpić po oficjalnym dnie, który jest na miejscu ... i muszę przyznać, że to mnie przeraża ... ale jednocześnie widzę nadmierną zmienność wokół dużego skrętu punkty mnie nie zaskakują. Moim najlepszym wezwaniem na razie jest to, że niski EURUSD jest nadal na miejscu, z wyjątkiem modelu, który przewidywał około 18 godzin wcześniejszego prognozowania, dokładnie niskiego, który obecnie wynosi 1,3107 EURUSD. Uważam, że jest to handel o wysokim ryzyku, zatrzymanie powinno zostać umieszczone @ lub nieco poniżej dziennego minimum na 1,3107. Jeśli zostanie zatrzymany, a rynek zdoła utrzymać pozycję powyżej poziomu 1,3107 krótko po tym, moja rada będzie próbą ponownego wejścia ... shakeouts są powszechne wokół głównych punktów zwrotnych. Lepiej stracić 30 pipsów 3 razy niż 100 pipsów raz ... więc 2 powtórzenia w razie potrzeby, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. ualizacja nastąpi wraz z postępem prac.

  9. #29
    1 Załącznik (y) Rynek przełamał 1.3107 niskie EURUSD, a następnie szybko ponownie z powrotem powyżej niego, więc nadal długo ... spodziewać co najmniej 2 dni w dół na USDCHF i 2 w górę na EURUSD, dziś jest pierwszy.

  10. #30
    1 Załącznik (y) EURUSD były w zwolnionym tempie przez ostatnie kilka dni ... Zgaduję, że to ze względu na święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jest kilka rzeczy, które chciałbym dzisiaj omówić w odniesieniu do otwartych długich pozycji EURUSD i kiedy powinny one zostać zakończone, a także kilka przemyśleń na temat moich cyklicznych badań, które prawdopodobnie są w moim najlepszym interesie. Miałem wrażenie, że EURUSD oznacza, że ​​rynek musiał utrzymywać się powyżej poziomu 1,3107, aby uznać go za ważny długo w ramach działającego modelu, który mam zamiar. BTW nie ma żadnego realnego znaczenia dla tego poziomu dla nikogo oprócz mnie pod tym konkretnym modelem ... jego nie ma większego wsparcia ani nic podobnego, tylko poziom, nad którym pracowałem w mojej głowie. Rynek naruszył go 3 razy od czasu mojego posta w okolicach 22-go lutego, wzywając do podjęcia działań, ale udało mu się to wszystko 3 razy, aby wrócić nad nim. Dzisiejszy dzień był pierwszym dniem, w którym faktycznie odbywał się poziom i przez cały dzień nie został naruszony ... to dobrze. Obecnie rynki wynoszą 1,3161 i wydaje się, że stale rośnie, więc czuję, że ten konkretny model dokładnie prognozował dno. 1) Teraz pozostaje pytanie ... jeśli dno jest na miejscu przynajmniej przez kolejny tydzień, kiedy będzie najlepszy moment na rozpoczęcie rozwijania długich pozycji? Na podstawie moich badań uzyskuję 2 oddzielne daty wcześniej i 1 później. Zamierzam opublikować oba tutaj, ale będzie wymagało 2 oddzielnych postów, aby zobaczyć je na tej stronie forum. 2) drugą rzecz, o której chciałem wspomnieć, i spróbuję podsumować to w jak najmniejszej ilości słów ..... jeśli zauważysz pierwszy wykres Scenerio EURUSD, zaznaczę 2 poziome żółte linie na wykresie . Próbuję wam tutaj pokazać, że jeśli rynek nie porusza się w kierunku przewidzianym przez model .... lub jeśli działa tylko przez krótki czas, a następnie szybko odwraca się w przeciwnym kierunku .... oznacza dla mnie, że rynek zyskuje na popularności, a następny sygnał powinien wywołać większy ruch w porównaniu z pierwszym. Na przykład, jeśli ludzie kupują na rynku po tym, jak jeden z modeli wyzwala sygnał kupna, ale rynek przesuwa się o 100 pipsów, a następnie szybko zmienia się, by zrobić nowy dzienny dzień niski (w przeciwieństwie do szortów), mówiąc, że kiedy ten sygnał sprzedaży uderza będzie dwa razy silniejszy, ponieważ na rynku brakuje kupujących, którzy musieli przejść ten konkretny cykl ... a sprzedawcy dominują lub odwrotnie. Łatwiej jest go zobaczyć na wykresie niż expalin ... dlatego narysowałem żółte linie powyżej 2 okazji, które wydarzyły się w tym konkretnym modelu. Nadzieja, która pomaga (: .... Powodem, dla którego wspominam o tym, jest możliwość, że to się stanie, więc bądź świadomy, jeśli to zrobi ... a jeśli tak, to następny krótki sygnał, który jest wyzwalany, powinien być znaczący ... ale IMHO myślę, że to się nie stanie ... przynajmniej nie na tym wezwaniu ... ale mogę się mylić, więc bądź świadomy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.