POCAŁUNEK. metoda - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: POCAŁUNEK. metoda

  1. #11
    Cześć wam, Aby ułatwić przewijanie i czytanie wątków, musimy trzymać się obrazów 600 x 600. Usunąłem powyższe obrazy i czy możesz je ponownie wczytać? Dzięki

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wam, Aby ułatwić przewijanie i czytanie wątków, musimy trzymać się obrazów 600 x 600. Usunąłem powyższe obrazy i czy możesz je ponownie wczytać? Dzięki Antra
    Istotne jest to, że utrzymuję duże wykresy, abyś mógł zobaczyć historię cykli. 600 x 600 jest mały. Zamiast tego użyję hiperłącza do stron. Jeśli ktoś myśli, że obrazy są duże, aby je obejrzeć, pamiętaj, że nie musisz ich oglądać. Ci, którzy są zainteresowani i zdolni do zmiany rozmiaru tam ekrany, aby dostosować ... więcej mocy do ciebie. Pamiętaj, że optymalny rozmiar obrazu to 1200 x 1600 mniej niż to, co nie jest zalecane. Monitory 19-calowe też są koniecznością, najlepiej 21. Niestety standardy internetowe i moje standardy oglądania nie są zgodne. Próbowałem już publikować mniejsze wykresy na forach, a ich zabawni wszyscy mówią mi, że nie widzą ich wystarczająco jasno, by interpretować cykle. Większy jest lepszy w tej dziedzinie. Tygodniowe Intraday

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Istotne jest to, że utrzymuję duże wykresy, abyś mógł zobaczyć historię cykli. 600 x 600 jest mały. Zamiast tego użyję hiperłącza do stron. Jeśli ktoś myśli, że obrazy są duże, aby je obejrzeć, pamiętaj, że nie musisz ich oglądać. Ci, którzy są zainteresowani i zdolni do zmiany rozmiaru tam ekrany, aby dostosować ... więcej mocy do ciebie. Pamiętaj, że optymalny rozmiar obrazu to 1200 x 1600 mniej niż to, co nie jest zalecane. Monitory 19-calowe też są koniecznością, najlepiej 21. Niestety standardy internetowe i moje standardy oglądania nie są zgodne. Próbowałem już publikować mniejsze wykresy na forach, a ich zabawni wszyscy mówią mi, że nie widzą ich wystarczająco jasno, by interpretować cykle. Większy jest lepszy w tej dziedzinie. Tygodniowe Intraday
    Dzięki ... hiperłącze to rozwiązuje.

  4. #14
    Będę szczery (prawda jest trudna do przyjęcia czasami) ... Uwielbiam to, jak spośród wszystkich odpowiedzi, które otrzymałem w ostatnim dniu, odkąd założyłem forum, tylko jedno z nich miało jakiekolwiek znaczenie na rynek. Ta odpowiedź została podjęta przez Dave'a i Dave'a, chciałem tylko podziękować za twoją opinię. Niestety nie dostarczyłeś żadnych dowodów na poparcie tego, ale wciąż jest to bardzo cenne. Wszyscy inni, którzy komentowali, w jaki sposób zdjęcie było duże lub nie podobało im się kolor itp. ... lub to, czy wiesz, że naprawdę mnie to nie obchodzi, a to nie pomaga w jednym celu na tym forum. Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie, że jeśli nie masz czegoś miłego do powiedzenia, nie mów tego? Jeśli nie masz nic ważnego do wniesienia (art_1, jaydog777, 4rex), to proszę, nie pozwól, by twoje frustracje były gdzieś indziej. Nie chcę tego słuchać. Jeśli nie jesteś ze mną, to zapomnij o mnie. Acrete, Thom szanuję twój post wraz z moderatorem Antra, ponieważ szukał tego, co wygląda najlepiej na forum. Wszystko, o co proszę, to sensowne rozwiązanie, jeśli tego nie zrobisz, nie zatykasz forum skargami. Wyślij mi prywatną wiadomość, jeśli musisz. Teraz, gdy skończyłem, to właśnie to, co widzę cyklicznie dla USD. Wykres mówi sam za siebie. USD 11/01/2006

  5. #15
    proste, ale zastosowany wskaźnik utrudnia wszystkim korzystanie z tej metody, ponieważ nie możemy zapytać, gdzie możemy ją uzyskać. Uczyńmy to prostszym. celem jest dzielenie się i udzielanie opinii na temat właściwej metody?

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    proste, ale zastosowany wskaźnik utrudnia wszystkim korzystanie z tej metody, ponieważ nie możemy zapytać, gdzie możemy ją uzyskać. Uczyńmy to prostszym. celem jest dzielenie się i udzielanie opinii na temat właściwej metody?
    Celem jest zaoferowanie widoków wspierających lub sprzecznych z modelami, które skonfigurowałem przy użyciu analizy technicznej lub fundamentalnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu, które mam skonfigurowane, zajrzyj do analizy cyklicznej. Modlę się, żeby ta tablica nie zamieniła się w forum z recenzjami oprogramowania. Są większe miejsca niż te, jeśli szukasz wglądu w to

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wyglądają dobrze na moim komputerze, jeśli są zbyt duże, wystarczy pobrać gif i zmienić jego rozmiar w przeglądarce zdjęć. Optymalny rozmiar obrazu to 1200x1600. Być może będziesz potrzebować aktualizacji monitora lub czegoś. Pomocna będzie lepsza karta wideo.
    Cześć Scott, dobrze w tym przejściu przez wątek widzę, że obrażające, ponadwymiarowe obrazy zostały usunięte. . . Obrazy wyglądały świetnie, ale Merlin i jego zespół techników umieścił OBOWIĄZKOWY maksymalny rozmiar zdjęć zamieszczonych na tej stronie o rozdzielczości 600x600. . . to był problem. Nic wspólnego z czyimiś komputerami ani kartami wideo. Zamieszczone zdjęcia były nieco większe niż prawna szerokość i wysokość. W kwestii opłacalnego wkładu trudno było, jeśli nie było prawie niemożliwe, nawet przestrzegać słowa pisanego, ponieważ odwiedzający musiał przewijać w prawo (tak, patrzę na komputer z trzema monitorami, więc mam możliwość stłumienia przeglądarki IE, ale nie o to chodzi). Teraz, gdy zdjęcia są usuwane i zastępowane przez hiperłącza, możemy śledzić twój wątek, rozważać twoje sugestie i komentarze na temat twoich systemów i udzielać wsparcia. Pożyczanie wsparcia było dla nas sprawą wymagającą mniejszego rozmiaru postów. Antra, dziękuję za pomoc !! Thom

  8. #18
    Myślenie EURUSD 11/02/2006 Wzorzec Fourier głowa barków

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślenie EURUSD 11/02/2006 Wzorzec Fourier głowa barków
    Cześć Scott. Podoba mi się idea cyklu, a także fakt, że używasz fourriers. Nie zniechęcaj się ograniczeniami wizerunkowymi, hiperłącza działają dobrze jako kompromis, który znajduję i lubię wykresy. Moim osobistym zdaniem jest to, że w perspektywie miesięcznej najlepszą korektą dla EURUSD w tym momencie jest ponowne przetestowanie około 1,2640, a aktualny w górędół przełącza, jeśli tak będzie. Ponieważ codziennie korzystaliśmy z paska PIN i obecnie przynajmniej znajdujemy się pod wysokim wynikiem, ewentualna a w wysokości 1,2730 może nas do tego doprowadzić. Biorąc jednak pod uwagę, że nie jest to normalny tydzień, ale jutro ma NFP, możemy po prostu uzyskać uraz kręgosłupa powyżej wysokości, aby wyłudzić szorty, ale tylko po to, aby się rozbić lub zestrzelić. OK, skończę, mówiąc, że albo pójdzie w górę, albo w dół, nie. Ja mam rację: krótkoterminowa poprawka została zasygnalizowana. Średnio- i długoterminowe Złoto oraz prawie wszystkie pary wskazują na spadek wartości dolara. Złoto właśnie przekroczyło znaczącą barierę 606 $ i tak długo, jak długo to trwa, to znowu kupuję w moich oczach i implikuję kłopoty dla dolara. Jeśli złoto się nie liczy, po prostu przejdź do miesięcznych pasków dla par walutowych. Ale rzeczy są drżące, a kabel szczególnie lubi zwariować nawet w najczystszych codziennych konfiguracjach. Relacje z powrotem w pobliżu dzisiejszych szczytów są prawie zbyt duże dla mojego gustu i zbyt trwałe, by tam pozostać. Wszystko to nie wróży dobrze dla długów dolarów, ale nie dla opozycji. Najbezpieczniejszą grą jest poczekanie na weekend, aby sprawdzić cotygodniowy pasek, wynik NFP i zestaw tonów tygodniowych na następny tydzień i miesiąc. Listopad powinien się nagrzać. Mam nadzieję, że jest to nieco bardziej chaotyczne, jeśli chodzi o faktyczne rzeczy
    Moje najlepsze życzenia i powodzenia w handlu,

  10. #20
    Jak już zapewne wiesz, USDCHF ma prawie doskonały odwrotny stosunek do EURUSD. Przepływ przypływu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.