Dziennik Liny - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Dziennik Liny

  1. #11
    Handel wydaje się łatwy, gdy wrócisz i przeanalizujesz akcję cenową w oparciu o twoją ulubioną metodę, aż do momentu, w którym musisz umieścić rzeczywisty handel, gdy wszystko, co masz, to wykres bez kontynuacji i siebie z całą twoją niepewnością ... Tylko myślałem, że to dotyczy mnie. Lina

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handel wydaje się łatwy, gdy wrócisz i przeanalizujesz akcję cenową w oparciu o twoją ulubioną metodę, aż do momentu, w którym musisz umieścić rzeczywisty handel, gdy wszystko, co masz, to wykres bez kontynuacji i siebie z całą twoją niepewnością ... Tylko myślałem, że to dotyczy mnie. Lina
    Wciąż czekam na ten węzeł w żołądku, aby odejść z doświadczeniem. Nie wiem, czy kiedykolwiek to zrobi. Po prostu się do tego przyzwyczaiłeś.
    Węzeł staje się naprawdę zły, jeśli masz kilka porażek z rzędu i wiesz, że potrzebujesz wygranej, aby to zrównoważyć.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handel wydaje się łatwy, gdy wrócisz i przeanalizujesz akcję cenową w oparciu o twoją ulubioną metodę, aż do momentu, w którym musisz umieścić rzeczywisty handel, gdy wszystko, co masz, to wykres bez kontynuacji i siebie z całą twoją niepewnością ... Tylko myślałem, że to dotyczy mnie. Lina
    Jak powiedział Alexander Elder w swojej książce ”Trading for a living”, brokerzy nie zezwalają na handel w środku wykresów, pozwalają na handel tylko na ich prawej krawędzi ... Mam nadzieję, że ten cytat pomaga w taki czy inny sposób ... Dzięki, Nader

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    nie możesz zamienić demo tak, jakby był na żywo. Ponieważ nie jest. A kiedy zaczniesz handlować prawdziwymi pieniędzmi ... Kenmainia ... dowiesz się tego. I tak jak powiedziałem, że jestem na tym samym rynku ... Mój jest również prawdziwym pieniądzem i nie małą wielkością. Nie sugerowałem robić niczego, czego sam nie robię (z prawdziwymi pieniędzmi) Musiałeś źle zrozumieć lub powinienem inaczej. sry za jakiekolwiek nieporozumienie. Dave
    Bez obaw, Dave. Właśnie komentowałem z własnego doświadczenia. Po krótkiej wymianie danych otworzyłem konto na żywo i zdałem sobie sprawę po złych doświadczeniach, że handlowałem demo w sposób, jakiego nigdy bym nie zrobił na żywo. Czuję, że zdobywam lepsze zrozumienie, ponieważ zamieniam moje dema tak, jakby to były naprawdę moje pieniądze ... ponieważ w pewnym sensie tak będzie.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zawsze jestem tutaj, aby pomóc nie skrzywdzić.
    Wiem, że to prawda i nie wątpię, że masz więcej doświadczenia niż ja i szanuję to i przepraszam, że natknąłem się na to, co zrobiłem. Przykro mi też Lina, za cofnięcie wątku. rozpoznać

  5. #15
    Zamknąłem handel w zeszłym tygodniu na 13 pipsów, chociaż gdybym czekał trochę dłużej, zyskałbym więcej - cena nieco spadła, zanim pojawił się, jak pokazała moja analiza z ostatniego tygodnia. Lina

  6. #16
    1 Załączniki Trade nie zajęta: lt; o
    gt; lt;o
    gt; lt; o
    gt; lt;o
    gt; Na wykresie 4h WMA5 zmienił nachylenie, gdy istniała linia trendu Mouteki w miejscu. Kierunek handlu był również zgodny z moją cotygodniową analizą. Możliwy punkt wejścia jest wskazany na wykresie. Byłby to handel o wartości ponad 90 pipsów. Powody, dla których nie brałeś: nie czułem się dobrze przez cały tydzień i jest to jedna z moich zasad - trzymać się z dala od rynku w takim stanie. Lina

  7. #17
    1 Załącznik (-i) Dołączyłem moją cotygodniową analizę. Zawarte transakcje będą oparte wyłącznie na połączonych metodach Kolachi i Mouteki lub Kolachi. Analiza opiera się na interakcji emas, jak to opisano w metodach Kolachi. Ważnymi rzeczami w handlu są zaufać sobie i wybranej metodzie oraz w pełni akceptować związane z tym ryzyko. Dzięki za czytanie i konstruktywne komentowanie. Lina lt; o
    gt; lt;o
    gt;
    https://www.forex-instant.com/attach...1203492387.doc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.