Broker usunął moją historię i anulował zwycięskie transakcje!
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Broker usunął moją historię i anulował zwycięskie transakcje!

  1. #1
    Moi drodzy !

    Dzisiaj Oc. 09 2014 i otwieram 4 pozycję i wygrywam 85 pipsów po pojawieniu się MT4 Brak błędu połączenia. Exness zauważ, że mają problem z ich systemem i naprawią 24h.

    Po ich naprawieniu moje pieniądze powracają do początku, zanim zacznę handlować, cała moja historia i pozycja wygrywają usunięte. Rozmawiam z supportem na żywo i wysyłam e-maile, oni rozmawiają w kółko, chcą mi pokazać dowód, że są usunięci.

    Mój angielski nie jest dobry, chcę cię tylko ostrzec z Exness.com. Zabiorę ci tego Brokera. Oszukują moje pieniądze.

    Wszyscy uważnie.

  2. #2
    Witam dziś również doświadczyłem, że serwer przestał działać. Czy zrobiłeś jakieś zrzuty ekranu dotyczące twojej pozycjiwykresuceny przed zamknięciem mt4? to powinno być pierwszą rzeczą do zrobienia, przed zamknięciem platformy, itp! Wątpię, by chcieli cię oszukać, miałem w przeszłości problem z serwerem w dół, a niektóre pozycje poza cytatem, wszystko zostało przywrócone zadowalające w ciągu 2 dni. Jest tam wątek Exness, z przedstawicielem tutaj ... ... skontaktuj się z nią, aby przekazać swój problem. Możesz potrzebować kogoś, kto pomoże ci w tłumaczeniu na język angielski, chociaż Exness może mieć wietnkie wsparcie, ale okazało się, że regularne wsparcie może niewiele pomóc. Exness ma wszystkie twoje logi handlowe na swoim serwerze, więc myślę, że mogą przywrócić rzeczy. Czy twój handel nadal będzie miał zyski, czy w rzeczywistości będzie to a teraz? Wiem, że 85 pestek dużo, zwłaszcza jeśli masz większe partie, więc mam nadzieję, że twój problem zostanie rozwiązany wkrótce.

  3. #3
    Zdobywam 4 pozycje w sumie 85 pipsów. Nie powinno to być problemu, dlaczego kasują moją historię. To bardzo nie jest dobre z brokerem. Teraz jestem bardzo zły.

  4. #4
    kolego idź z brokerem ecn, który jest najlepszy ... wiem, że istnieje od ponad dwóch lat ... w rzeczywistości mają wiele problemów w mt4 .. więc spróbuj uciec tego rodzaju brokerów .. mają masę upadków, ton opóźnień mt4, późna aktualizacja STTP i etc ... więc wycofałem swoje pieniądze i zacząłem od brokera ecn .. to jest gud ... tak lubię opowiadać z brokerem ecn jak ic markts ...

  5. #5
    Z mojego doświadczenia, niestety, Exness jest wielkim oszustwem. Więc powodzenia odzyskać swoje zyski. Ile pieniędzy mówimy?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Z mojego doświadczenia, niestety, Exness jest wielkim oszustwem. Więc powodzenia odzyskać swoje zyski. Ile pieniędzy mówimy?
    Nie za dużo ! ale to problem. Co jeśli 4 pozycja to 1000 $ lub 10000 $, to będzie bardzo duży problem. W moim przypadku pieniądze nie są zbyt duże, więc nie jest to problem. Mogę im zaoferować, ale w moim życiu znów będę używał Exness. Dziękuję wszystkim, że dzielicie się ze mną w złości. Dzięki!

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie za dużo! ale to problem. Co jeśli 4 pozycja to 1000 $ lub 10000 $, to będzie bardzo duży problem. W moim przypadku pieniądze nie są zbyt duże, więc nie jest to problem. Mogę im zaoferować, ale w moim życiu znów będę używał Exness. Dziękuję wszystkim, że dzielicie się ze mną w złości. Dzięki!
    Powodzenia w poszukiwaniu nowego brokera! Głównie mt jest zasilany przez firmę zewnętrzną, jednak powinno być przyjazne dla klienta. Tylko anulowanie transakcji i usunięcie historii nie jest przyjazne dla klienta. Ale jest więcej brokerów takich jak ten. Przeczytaj, co mi się przydarzyło na początku tygodnia. Zrobiłem wszystkie zrzuty ekranu (to jest to, co robię za każdym razem), ale na końcu nie było na co narzekać, miałem wszystkie moje zyski.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...needed-ea.htmlJibala

  8. #8
    Myślę, że powinieneś teraz unikać tego brokera i dziękuję za twój temat, pomogłoby to nam w rozważeniu tego brokera do handlu. I zastanawiałem się, czy istnieje jakieś narzędzie, które może nam pomóc perodycznie wydrukować lub zarchiwizować historię?

  9. #9
    twój komputer może zrobić zrzut ekranu, łatwo nacisnąć ”ekran drukowania” na klawiaturze (może być konieczne użycie przesunięcia). następnie użyj prostych programów, takich jak ”Paint”, aby go zapisać. Jakiekolwiek kłopoty, zrób to zanim spróbujesz ponownie uruchomić mt4, albo twoja historia logów zostanie tam utracona. Podczas gdy broker nadal będzie posiadał tę historię, nie będziesz mieć z czym porównać ani udowodnić swojej racji. Jest dla pośrednika, ale nie sądzę, że należy go odrzucić, opierając się na jednej źle napisanej historii tutaj, bez nawet wielu prób nawiązania kontaktu z brokerem, co i dlaczego się stało. Jeśli przejdziesz do internetu, jest tak wiele przekrętów ... spróbuj forexpeacearmy dla jednego, praktycznie znajdziesz swój folder alertu o oszustwie, w którym każde nazwisko brokera jest wymieniane przez jednego lub drugiego handlowca, wiele razy bez większych zasług dla tej historii, niemniej jednak wątki tam są. W obronie Exness mogę powiedzieć, że są w porządku. Wpłata w ciągu 1 dnia, wypłata w ciągu 1 dnia, wsparcie 24/7, odpowiedź na e-mail, bardzo atrakcyjna spread i stawka prowizji .... wszystko to oparte na moich własnych doświadczeniach, nie na reklamie, wszystkim, co osobiście wypróbowałem. Również, jak wspomniano, poprawiono trochę wcześniejszy problem z kwotowaniem na moim koncie ECN, wystarczająco szybko. Doświadczenia różnią się, ale chciałbym myśleć, że PO powinien zarchiwizować część swojej historii, zanim zacznie płakać, i dać szansę na rozwiązanie problemów.

  10. #10
    http://www.easyfreesmileys.com/smileys/lol-045.gif

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.