Mój GbpJpy handluje
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Mój GbpJpy handluje

  1. #1
    2-6% przełożenia, 10% -15% ryzyka, 10-30% wzmocnienia

  2. #2
    2 Załącznik (-i) Właściwe miejsce - właściwy czas.


  3. #3
    2 Załącznik (y), a następnie pojawiają się problemy, gdy zmienia się kierunek - stracił 5%


  4. #4
    Uruchomienie tego czasopisma w celu opublikowania transakcji, wymiany pomysłów i sugestii dotyczących handlu egzotyczną parą gy. Pokój!

  5. #5
    Wprowadzono pozycję długą ze 100k (1 miejsce) na 279. ATR na 6, zatrzymano na 182. Punkt wyjścia na (S3) 271,5 (przeniesiony z 271) po tym, jak ATR spadł do 5,2 ~ 5 zakresu. zysk z puli - 750

  6. #6
    Dzięki za uruchomienie wątku. Byłoby miło, gdybyś mógł objaśnić swoją egię i wspierać swoje transakcje za pomocą wykresów i uwag. To sprawi, że będzie to lepszy wątek. Jeszcze raz dziękuję za udostępnienie nam informacji.

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wprowadzono pozycję długą ze 100k (1 miejsce) na 279. ATR na 6, zatrzymano na 182. Punkt wyjścia na (S3) 271,5 (przeniesiony z 271) po tym, jak ATR spadł do 5,2 ~ 5 zakresu. zysk z puli - 750
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wprowadzono pozycję długą ze 100k (1 miejsce) na 279. ATR na 6, zatrzymano na 182. Punkt wyjścia na (S3) 271,5 (przeniesiony z 271) po tym, jak ATR spadł do 5,2 ~ 5 zakresu. zysk z puli - 750

  7. #7
    Strategia handlowa wykorzystuje pułapy i piętra, aby ustalić limity zatrzymania jako pierwsze, a kolejne wpisy. Zwykle wybierany jest maksymalny możliwy punkt sufitu (lub najniższy punkt w podłodze), który w tym przypadku wynosił 179 (patrz punkt obrotu na świecy dziennej w dniu 10.08.2008 r.) Tuż przed tym, jak wszystko poszło w dół. Teraz, gdy ceny zaczną się zbliżać do pułapu, należy użyć wskaźnika technicznego - atr (10), który oznacza średni ruch przez 10 dni w celu obliczenia limitu zatrzymania. Powiedzmy, że atr wynosi 600 pipsów (które były), limit zatrzymania oblicza się jako maksimum 0,5 * atr = 179 300 pipsów = 182. Jest to maksymalna cena, jaką powinny mieć ceny przy obecnej zmienności po maksimum pułapu (179 ) został osiągnięty. Jeśli przekroczą ceny powyżej, uznaje się je za przełom w suficie. Szanse są, że ceny się wycofają, zanim się tam dostanie. W tym przypadku wycofano o 181,2. Teraz wpisy są dokonywane 250pipsów (maksymalna a płetwy) poniżej limitu zatrzymania. Więc 182-250 = 179,5. W poprzednim wpisie zajęło mi to trochę czasu, zanim zobaczyłem maksymalny sufit (mój zły) i musiałem wykonać 2 wpisy do średniej aż do pożądanego punktu wejścia ... tak. Jednak 2 wpisy o wartości około 179,5 mogą być wprowadzane celowo, jeśli chcesz mieć wiele wpisów (np. 179,180, co daje średnią 179,5). Wyjścia są oparte na miejscu, w którym obrót cenowy i każda połowa atr poniżej tego punktu jest poziomem wsparcia. S1 jest o połowę mniejszy, S2 wynosi 1 atr i tak dalej. Przedziały mogą sięgać S6 lub S8 (podłoga na drugim końcu), ale handlowcy wychodzą z S1, S2, S3 lub S4. Przechodząc od S1 do S6, nagrody rosną, ale także ryzyko. Głównie wyjdzie na S3, który w tym przypadku wynosi 181,2-1,5 * 550 punktów = 172,95 lub tylko 173! (Można przesunąć stop, aby przejść do rentowności, gdy cena osiągnie poziom S2, a ceny mogą po prostu zmienić bw S1 i S2 przed wyruszeniem do S3, w tym przypadku S2 = 181,2-550 pipsów = 175,7)

  8. #8
    stracił 250 na ostatnim breakoutu na minus. trzeba zacząć używać wskaźników technicznych, aby spróbować przewidzieć, że te same wypady nie mogą być łatwo przewidywane i stanowiły piętę achillesową. MACD (12,26,9) powinien dawać pewne sygnały ostrzegawcze, takie jak silna dywergencja na minus - przyszłe możliwości (MACD jest bardzo opóźniającym wskaźnikiem) w połączeniu z ceną bliską minimalnemu poziomowi podłogi sugerowałoby podejście polegające na oczekiwaniu i czuwaniu. To jest tak blisko, jak to było, wraz z podstawami, aby spróbować przewidzieć wybuch. większość wyprysków poprzedza zwężający się zespół bollingera, ale nie zawsze musi tak być. Stochastyka nie ma większego sensu na popularnym rynku. Wszelkie sugestie mile widziane!

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wprowadzono pozycję długą ze 100k (1 miejsce) na 279. ATR na 6, zatrzymano na 182. Punkt wyjścia na (S3) 271,5 (przeniesiony z 271) po tym, jak ATR spadł do 5,2 ~ 5 zakresu. zysk z puli - 750
    Wprowadzono pozycję krótką (korekta!) Za pomocą 100k (1 miejsce) ......... (patrz wyżej)

  10. #10
    Wielkie dzięki, Sree, doceniam wyjaśnienie. Naprawdę chciałbym śledzić moje transakcje. Kontynuuj publikowanie zamówień w serwisie ur. Należy docenić krótkie wyjaśnienie każdej transakcji. Dzięki jeszcze raz.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wprowadzono pozycję krótką (korekta!) Za pomocą 100k (1 miejsce) ......... (patrz wyżej)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wprowadzono pozycję krótką (korekta!) Za pomocą 100k (1 miejsce) ......... (patrz wyżej)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.