Pytanie dotyczące zlecenia z limitem EAplatforma
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pytanie dotyczące zlecenia z limitem EAplatforma

  1. #1
    cześć. jak mogę automatycznie anulować zamówienie oczekujące w mt4, jeśli poziom cen zostanie osiągnięty przed wykonaniem zamówienia? Chodzi mi o to - umieszczam limit zakupu 1.2600, rynek jest teraz na 1.2700, ale najpierw dostaje się do 1.2800, chcę, aby mój limit zakupów został anulowany, gdy osiągnie określoną cenę. Nie widzę tego jako wbudowanej funkcji na platformie, czy jest tam dostępny wolny EA, który wykonuje z tym dobrą robotę? czy inne platformy oferują takie funkcje. Dziękuję Ci!

  2. #2
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć. jak mogę automatycznie anulować zamówienie oczekujące w mt4, jeśli poziom cen zostanie osiągnięty przed wykonaniem zamówienia? Chodzi mi o to - umieszczam limit zakupu 1.2600, rynek jest teraz na 1.2700, ale najpierw dostaje się do 1.2800, chcę, aby mój limit zakupów został anulowany, gdy osiągnie określoną cenę. Nie widzę tego jako wbudowanej funkcji na platformie, czy jest tam dostępny wolny EA, który wykonuje z tym dobrą robotę? czy inne platformy oferują takie funkcje. Dziękuję Ci!
    Daj im szansę, jeden to skrypt, a drugi to EA. Oba mają oczekującą kolejność usuwania linii, która kreślona jest na wykresie. Zostały zakodowane do pracy na najnowszym MT4 i nie będą działać na kompilacji 509. Przeciągnij skryptEA na wykres za pomocą myszy i zwolnij go w wymaganej pozycji wybierz opcje wymagane z okna wejściowego, a następnie wczyta Oczekujące Usunięcie poziom na wykresie w miejscu, w którym przycisk myszy został zwolniony, linia usuwania może być następnie przenoszona poprzez dwukrotne kliknięcie i przeciągnięcie. UWAGA: EA nie zadziała, jeśli klikniesz dwukrotnie, aby załadować go jak standardowy EA, musisz przeciągnąć go na wykres jak skrypt za pomocą myszy.
    https://www.forex-instant.com/attach...5656214327.ex4
    https://www.forex-instant.com/attach...1696230460.ex4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.