wskaźnik ruchu pip
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: wskaźnik ruchu pip

  1. #1
    Szukam wskaźnika, który będzie ostrzegał, gdy cena wzrośnie lub obniży o określoną ilość pipsów.

    Wskaźnik analizuje ceny dni otwartych, a następnie, gdy cena rośnie lub spada o określoną liczbę pipsów, pojawia się komunikat dźwiękowy pokazujący, która para jest wyświetlana.

    Dzięki

  2. #2
    1 Załącznik (y) hej Właśnie napisałem go jako EA kilka linii kodu i robi to, o co prosiłeś, będziesz musiał go ponownie załadować do wykresu, aby zresetować go ręcznie, w przeciwnym razie wysyłałby ci alerty co tick, stosuj jego kopię do każdego Para walutowa, od której chcesz otrzymywać powiadomienia
    https://www.forex-instant.com/attach...2095071297.mq4

  3. #3
    Bardzo dziękuję Hawk 248 i spróbuję poniedziałek.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    hej właśnie napisałem to jako EA kilka linii kodu i robi to, o co prosiłeś, będziesz musiał go ponownie załadować do wykresu, aby ręcznie je zresetować, w przeciwnym razie wysyłałby ci ostrzeżenia, każdy tik przyłożyłby kopię do każdej pary walutowej, którą chcesz otrzymywać od dobrej zabawy
    Hi Hawk, czy istnieje modyfikacja indi (lub utworzenie nowej), aby wskaźnik uruchamiał alarm, gdy cena wzrośnie lub spadnie dla n pipsów w określonym czasie (minuty lub słupki)? Dziękuję Ci

  5. #5
    Oczywiście, że można to zrobić, po prostu określ dokładnie to, czego potrzebujesz, aby zrobić bardziej konkretny przykład, a ja napiszę go, gdy pozwoli na to czas

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej, tutaj jest prototyp wskaźnika, który zażądał 3 wejść, zgodnie z żądaniem, wygląda na zamknięcie paska 1 min, w oparciu o dane wejściowe i sprawdza, czy bieżąca cena ofertowa wynosi x pipsy od tej ceny. zawsze używam pipsów jak przy minimalnej zmianie ceny, którą broker żąda również na żądanie, wyśle ​​alert raz, a żeby go zresetować, musisz go usunąć, a następnie poinformować, jeśli wystąpią jakieś problemy {plik}
    Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego ten indi nie działa poprawnie? Nie wysyła ostrzeżeń, kiedy powinno ... Dzięki

  7. #7
    1 Załącznik (y) Hej wowzery tutaj jest prototypem wskaźnika, który zażądał 3 wejść, zgodnie z prośbą, wygląda na zamknięcie paska 1 min, w oparciu o dane wejściowe i sprawdza, czy bieżąca cena ofertowa wynosi x pipsy od tej ceny. zawsze używam pipsów jak przy minimalnej zmianie ceny, którą broker żąda również na żądanie, wysyła alert raz, a żeby go zresetować musisz usunąć i złożyć go ponownie, jeśli masz jakiekolwiek problemy
    https://www.forex-instant.com/attach...5313334120.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.