ReaperKK's Trading Journey
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: ReaperKK's Trading Journey

  1. #1
    Zaczynam ten dziennik, dzięki czemu mogę śledzić moje przemyślenia poprzez różne eksperymenty handlowe, które - miejmy nadzieję - doprowadzą do mnóstwa zysków, niezależnie od tego, czy mam rację, czy też muszę poprawić się poprzez moje błędy.

    Śledzę swoje wygraneporażki na arkuszu Excela, ale nie śledzę swoich myśli i jest to świetne miejsce do tego.

    Jestem odtwarzaczem dyskrecjonalnym, a ja używam wskaźników, których używa się tylko do potwierdzenia lub odrzucenia mojego przekonania o akcji cenowej określonej pary.

    Bez dalszych ceregieli odchodzimy!

  2. #2
    Wykres 4 godzinny EURGBP to mój pierwszy handel w tym czasopiśmie. Po dość stabilnym biegu długo miałem niedźwiedzą pochłoniętą świecę o 12:00 GMT. Wprowadziłem krótki w cenie .8870 z moim SL na .89, chociaż prawdopodobnie szybciej wyjdę, jeśli wzór świecy nie zajmie.

  3. #3
    Drugi handel wprowadzono na wykresach 30 minutowych, używając systemu EMA, który testuję. USDCAD w cenie 1.0243 o 16:30. Brak ostatecznej TP, ponieważ będę używać metody stopu końcowego. Jeśli chodzi o SL, to 60 pipsów od wejścia na 1.0183. Wykresy będą publikowane po zamknięciu transakcji.

  4. #4
    Ten handel daje mi trochę wahania, a co za tym idzie, na pół partii, które normalnie bym zrobił. Cena na 30-minutowym wykresie EURJPY odbił się od 480SMA (10 SMA w Daily) testując go kilka razy, na szybki rzut oka 8 razy. To wygląda na krótką sytuację, więc wszedłem w cenie 113,02 SL za 113,62. Będę obserwować wykres na dobre miejsce do umieszczenia mojego TP.

  5. #5
    Zapłaciłem za wczesne przeskoczenie pistoletu, straciłem 34 pipsy, teraz cena może powrócić na moją korzyść, ale wybieram lepszą stopę i akceptuję ę. Strata: -31 Pipsów

  6. #6
    Dwie transakcje ponownie po tym systemie EMA. 1. Uważam, że pierwszy handel za EURJPY da mi kilka pipsów. Zawszyłem na 112,90 z SL na 113,50. Jest to jedna z tych dyskrecjonalnych transakcji, wydaje się, że USDJPY jest na najniższym poziomie i nie włożyłbym żadnych pieniędzy do tego handlu osobiście, mimo że system dał mi sygnał więc zamierzam to przekazać. Może, jeśli przełamie barierę 80,5.

  7. #7
    Zamknąłem swój czterogodzinny handel na EURGBP. Zbliża się piątek, a handel tracił trochę na wartości. Wygrana: 28 Pips Gain: 00.7%

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.