IBFX Bar Times
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: IBFX Bar Times

  1. #1
    byłem tylko ciekawy. Począwszy od barów po moich 2000 GMT barów, wszystkie czasy prętów są 3 minuty później niż powinny. Na przykład. na pasku wykresu 15 min zaczynają się od 2018, 2033 itd. Czy to się dzieje każdemu, czy tylko mnie. Wiem, jestem niebezpiecznie blisko spiskującego teoretyka, ale zastanawiam się, czy ktoś jeszcze widzi to samo i czy ktoś wie, dlaczego tak jest.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    użyj innego brokera mt-4, który używa EDT 5 wieczorem w pozycji zamkniętej i otwartej
    Mój jest od 21:00 do 23:59. Osobiście nie handluję w tym czasie. Resetuje się o 0:00. Dlaczego to robi, nie wiem, ale działo się to od około 3 buildów temu. Prawdopodobnie powinniśmy opublikować tę kwestię w dziale wsparcia IBFX.

  3. #3
    to jest normalne ... jakiś czas temu wydawało się, że są jakieś potencjalne problemy podczas tych 3 minut ... jeśli dobrze pamiętam, ktoś lub grupa przedsiębiorców zorientował się, że te 3 minuty stanowiły problem niskiej płynności .... .. złożyli duże zamówienia, aby uruchamiać przystanki ..... wierzę, że był to problem na całym świecie ..... aby chronić jego klientów, znowu, jeśli dobrze pamiętam, ibfx wstrzymał handel przez te 3 minuty ..... wokół czas, w którym to zostało zaimplementowane, wyraźnie pamiętam kilka dużych skoków .... byłem z ibfx od 7 lub 8 lat ...... moje doświadczenie z nimi było znakomite ..... h

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.