Vita rozpoczyna handel na żywo
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Vita rozpoczyna handel na żywo

  1. #1
    Witajcie koledzy handlowi,

    od setek godzin czytania i uczenia się w forex-instant jestem dumny z otwarcia własnego członkostwaforex-instanti wątku dziennika handlowego. Na początku powiem wszystkim dziękuję wszystkim wielkim handlowcom i współtwórcom forex-instant. Czasem pamiętam pierwszy raz z uśmiechem, kiedy zacząłem tutaj czytać. Wiele informacji na raz; Czułem się nieprzytomny.

    Teraz, dwa lata później, zacznę publikować wyniki mojego live trading od 4 stycznia 2009 roku. Długo szukałem egii, która spełniła mój osobisty styl.

    Strategia opiera się na wskaźniku (może 85% wszystkich decyzji) i po prostu opiera się na podstawach takich jak SR, TL, a czasem Fibos (może 15%). Oznacza to, że jest to prawie mechaniczna egia.

    Po roku intensywnego handlu demo zaczynamy z GBPUSD i EURCAD. Inne pary są ”w trakcie realizacji”. Konsystencja wyników demo wynosząca 600-1000 pipsów na miesiąc dała mi pewność, że zacznę od wyższego ryzyka.

    Strategia wymaga całodobowej całodobowej opieki nad dziećmi. Nie można oglądać i handlować samodzielnie od poniedziałku do piątku (GMT 1 i 2). Międzynarodowa mała grupa handlowa (3 członków z UA, E i D) utrzymuje cały czas śledzenie.

    Wątek dotyczy wyników, porównywania wyników i błędów w prowadzeniu transakcji.

    Proszę nie pytać o wskaźnik !! Kupiłem go i nie będę mówił z powodu zasad w FF!

  2. #2
    Cześć handlarze, wyobraźnia, by odnieść sukces w grupie kupców, zadziwiająco silna egia nie była żałosna. Było to dla mnie bolesne i równie interesujące doświadczenie. Dlatego nie mogłem opublikować trwającego handlu. Mimo to postanowiłem zakodować EA dla tej egii i intensywnie testować podczas handlu ręcznego. Wydaje się działać lepiej, niż myślałem. Jeśli jesteś zainteresowany postępowaniem, oto aktualne wyniki.
    http://alustoon.mt4stats.com/Wszystkiego najlepszego,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.