Platformabroker API opcji binarnych
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Platformabroker API opcji binarnych

  1. #1
    Ktoś wie o platformie oferującej dostęp API do binarnych opcji walutowych? Chciałbym skonfigurować system handlu wiadomościami za pomocą opcji binarnych. Dzięki za wszelkie informacje.

  2. #2
    Oanda. Chociaż ich API nie jest tanie i oferują tylko opcje pudełkowe, które są typem egzotycznych opcji binarnych. Uważam, że ich spin na opcjach binarnych jest całkiem bezużyteczny, ale mogą być wystarczająco blisko tego, czego szukacie.

  3. #3
    Nie możesz uzyskać dostępu do opcji Oandy za pomocą interfejsu API.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie możesz uzyskać dostępu do opcji Oandy za pomocą interfejsu API.
    Nie wiedziałem, dzięki. Wydaje mi się, że ktoś, kto ma dostęp do ich API, wiedział już, że nie jest to dobry produkt na początek.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie wiedziałem, dzięki. Sądzę, że ktoś z dostępem do ich API wiedziałby już, że nie ma zbyt dobrego produktu na początek, więc wydaje mi się, że ma to sens.
    W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót. To zbyt niebezpieczne dla Oandy, aby umożliwić algo dostęp do opcji skrzynki. Z tego też powodu mają limit 20000 USD na całkowite zakłady opcji kartowych - aby zniechęcić dużych graczy do zdobycia wiedzy, aby wykorzystać uderzające w nich pola.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.