Żądanie - prosty EA z własnym wskaźnikiem
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Żądanie - prosty EA z własnym wskaźnikiem

  1. #1

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    EA powinien być open-source
    Z różnych powodów przestałem publikować każdy plik mql4, który kodujęmodyfikuję. Jeśli nikt ci nie pomoże, możesz zapytać na stronie mql5.com/en/job

  3. #3
    Z powodu wadliwego EA wątek jest nadal włączony. Pozdrowienia,

  4. #4
    Czy nie ma kogoś, kto mógłby to zakodować? Przynajmniej EA, który otworzy pozycje nawet bez reszty zasad.

  5. #5

  6. #6
    1 Załączniki Witaj fxdaytrader, mam skrypt, którego używam i odniosłem sukces. Zasadniczo pokazuje szczyty i doliny trendów. Tworzy obiekt na wykresie za każdym razem, gdy osiąga wartości szczytowe lub doliny. Zastanawiałem się, czy wiesz, czy istnieje sposób, aby skrypt umieszczał transakcję za każdym razem, gdy pokazywał obiekt sprzedaży lub zakupu. A następnie ustawić, aby uzyskać zysk za określoną liczbę pestek? Kiedy następny obiekt pojawi się na wykresie, umieszcza następny handel? Załączam scenariusz. Dzięki, Yotech2
    https://www.forex-instant.com/attach...5720520615.mq4

  7. #7
    Niesamowita praca! Dziękuję Ci!

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj fxdaytrader, mam skrypt, którego używam i odniosłem sukces. Zasadniczo pokazuje szczyty i doliny trendów. Tworzy obiekt na wykresie za każdym razem, gdy osiąga wartości szczytowe lub doliny. Zastanawiałem się, czy wiesz, czy istnieje sposób, aby skrypt umieszczał transakcję za każdym razem, gdy pokazywał obiekt sprzedaży lub zakupu. A następnie ustawić, aby uzyskać zysk za określoną liczbę pestek? Kiedy następny obiekt pojawi się na wykresie, umieszcza następny handel? Załączam scenariusz. Dzięki, Yotech2 {plik}
    Jestem programistą, chcę zapytać, czy ten skrypt odmalowuje lub opóźnia ?, może sprawić, że będzie to EA

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    nie testowałem, więcej nie zrobię tego ... {plik} {plik}
    Cześć FXdaytrader, dzięki za EA! Jest dobra, ale wartość ryzyka ASCTrend1i mod.ex4 wynosi domyślnie 5, nie jestem w stanie zmienić jej na 6, co jest idealnym ustawieniem dla tego. Czy byłbyś tak uprzejmy, aby dać ASCTrend1i mod.ex4 z domyślną wartością ryzyka 6? Bardzo doceniane!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.