Demo Demo FXopen
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Demo Demo FXopen

  1. #1
    Mam konto demo FXOpen demo, które wygasło, ale kiedy próbowałem utworzyć nowe, nie otrzyma ono nazwy użytkownika i hasła.

    Próbowałem metatradera FXOpen Ecn i to działa dobrze, ale ma to połowę punktów, ponieważ w usdchf wynosi 0.75550 zamiast tylko 0.7555. Ktoś, kto ma problemy z metaderem fxopen?

  2. #2
    1 Załącznik (-i) W obliczu tego samego problemu podczas weekendu. Tylko w poniedziałek spróbowałem użyć funkcji czatu na żywo, aby uzyskać odpowiedzi. I voila ... osoba daje link z forum, aby pobrać nowe pliki konfiguracyjne. Pobierz pliki konfiguracyjne i skopiuj wklej w folderze Config. Udało mi się rozwiązać mój problem, mam nadzieję, że to ci pomoże. Twoje zdrowie; ~ profi ~
    https://www.forex-instant.com/attach...1807075876.rar

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    W obliczu tego samego problemu podczas weekendu. Tylko w poniedziałek spróbowałem użyć funkcji czatu na żywo, aby uzyskać odpowiedzi. I voila ... osoba daje link z forum, aby pobrać nowe pliki konfiguracyjne. Pobierz pliki konfiguracyjne i skopiuj wklej w folderze Config. Udało mi się rozwiązać mój problem, mam nadzieję, że to ci pomoże. Twoje zdrowie; ~ profi ~
    Pracował jak marzenie dzięki bardzo profi4554

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.