Rao Journal: Elliott Wave Analysis - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Rao Journal: Elliott Wave Analysis

  1. #31
    3 Załącznik (-i) Nie widzę wyraźnego wzoru na EJ. Jak już wspomniałem wcześniej, cena na tej parze nie zdołała osiągnąć poprzedniego poziomu maksymalnego, ale ostatni byczy impuls ma 5-falową formację. Mogę pisać o wiele więcej, ale myślę, że przy tej okazji wykresy będą coraz lepsze.



  2. #32
    1 Załącznik (y) EurUsd kontynuuje powolny ruch na minus, ale ruch ten nie jest uruchamiany, zmienność jest niska, nawet w porównaniu z innymi parami. Pierwszy dzień handlu w tym tygodniu nie doprowadził do wyjaśnienia sytuacji w UE, więc nadal jestem z tego powodu.

  3. #33
    2 Załącznik (y) Wzór, który narysowałem na koniec tygodnia, jest aktualny. Niedźwiedzi ruch tworzy formację 3-falową. Czekam na zakończenie ostatniej części fali 3, a następnie spróbuję umieścić długą pozycję z SL poniżej 1.627


  4. #34
    2 Załącznik (y) EurJpy jest już w trybie korekcji. Jeśli mam rację, cena pokaże nam kolejną minutę, zanim wznowi ruch zwyżkowy.


  5. #35
    1 Załącznik (-i) Korekta wydaje się być zakończona dzień wcześniej. Według mojej liczby fal, pierwsza fala bodźca następującego impulsu i korekta do niego została już uformowana. Właśnie teraz myślę, że zaczyna się fala (3) z 3. Czas może mi się nie udać, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie.

  6. #36
    Po znaczącej przerwie znalazłem wystarczającą motywację, aby kontynuować mój dziennik.

  7. #37
    2 Załącznik (y) EURJPY prawdopodobnie zakończył kolejny impuls zwyżkowy, który jest opisany na 30-minutowej mapie jako fala 3. Na wykresie 15-minutowym podano szczegółowy widok tego impulsu. Mogę # 8217; t ustalić na pewno, czy ostatnia część tego impulsu już się zakończyła. Jak pokazuje moje doświadczenie, cena w EJ może zrobić kolejny szczyt podczas sesji azjatyckiej. Krótkoterminowa perspektywa pary nie jest tak oczywista. My, oczywiście, zobaczymy wkrótce ruch zniżkowy, który będzie co najmniej korektą dla fali 3. Ale pytanie jest otwarte, jeśli EJ jest gotowy na jeszcze większe zyski. Zmiana nastawienia na spadek będzie bardziej oczywista dopiero po przejściu przez poziom 122,2, czyli 200 pipsów. Moim zdaniem ruch w górę w EURJPY zostanie wznowiony po zniesieniu, I # 8217, złożę zamówienie, gdy korekta dobiegnie końca. Być może następny byczy cel dla EJ wyniesie 126-127.


  8. #38
    1 Załącznik (y) Po dniu handlu w wąskim przedziale, kabel w końcu przełamał poziomy, które opisałem w poprzednim wpisie (mam na myśli wczorajsze stanowisko na forexelliottanalysis.com). Teraz GU ma dobrą perspektywę na ruch zwyżkowy, ponieważ tworzy teraz właśnie trzecią część fali 3 w formacji 5-falowej. Oznacza to, że cena będzie bardziej zyskowna w ciągu kilku następnych dni.

  9. #39
    Cieszę się, że ożywiłeś wątek! Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, wydajesz się zabijać EU GU i EJ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.